Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Uciekam dzis juz- głowa mnie cos rozbolała... dobrej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już jedną nogą w łóżku, na jutro wszystko przygotowane, czekam tylko na męża. na szczęście wraca już :o znaczy dopiero :o do jutra laski, wymyśliłam sobie, że głowę umyję rano więc wstać muszę 15 min. wcześniej niż zazwyczaj czyli o 5.45 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak jak zwykle nic nie wiem co się u was dzieje, ale czuję się coraz gorzej, złapało mnie takie przeziebienie że szok. Dobra lecę do łóżka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek! Widze, że pierwsza jestem.... Sto foty doszły ale tylko jeden mail, w którym jest jedenaście fotek... A fotki fajowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :classic_cool: ja też dostałam foty, od Moluś i od Sto ;) wpadam na chwilę i uciekam, dziś dzień relaksacji, bo już mam mózg tak przeciążony, że nic nie chce do niego wchodzić :-o idę więc za dobrą radą (poradzono mi 5 dni przerwy - szaleństwo :D) i się porelaksuję. Myszorku, wybacz, że Cię nie atakuję 😘 jeszcze nadrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem :classic_cool: Ciekawe czy do mnie zdjęcia doszły ? Sprawdzę wieczorem, ale już teraz bardzo ciekawa jestem :-) Ja mam Was wszystkie w folderze pt Klub Kobietek :-) Wczoraj poszłam spać ok 20.00 i nie dość, że się budziłam co godzina, to się nie wyspałam. Mogłam z Wami pogadac 😠 a nie starać się zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. ja poszłam spać koło północy co widać dobitnie po moich oczach dzisiaj :o w pracy wciąż chłodno, więc kawkę piję co chwilę. ale podobna ciepłko się już zbliża, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w tym tygodniu ma być cieplej :-) Zresztą w Wawie jest różnica, nawet dzisiaj przyszłam bez płaszcza :-) Rany, Myszorek, czytałam Twoją wypowiedź o Magdzie M.-właśnie to mnie w tym serialu strasznie wkurza - to wciskanie widzom naiwności ! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurita, ale się wstrzliłyśmy :-D Komunikatory sobie żyją na wolności - nie oswajałam ich na razie ;-) Poszłam wczoraj spać ok. 20.00, jak jeszcze Wajchy i kompa nie było, więc nic z komunikatorami nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgiem Laurita :-D 🖐️ Czy Wam sie też tak nic nie chce, jak mi ?? 😭 Laurka, jak wczorajsza wizyta \"czarownic\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, ja tez kiedyś nienawidziłam, jak mi ktoś zdjęcia robił, i nadal nie lubię, poza zdjęciami robionymi przez Wajchę - w końcu się przełamałam, i wolę ładnie na zdjęciu wyjść, niż jak mi ma z zaskoczenia Wajcha zrobic :-) Kuźwa, ale mnie ten srakula-drakula wkur....wia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, nie ma to Laurka jak zdjęcia ode mnie co ? ;-) Ale też Ci sie nie podobało, bo na tych zdjęciach tylko ja byłam. Marud :-p Sto, aż się będę bała do skrzyki zajrzeć - tam pewnie tłum ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy zdjęciach dzieci zwłaszcza odpadam :o :D jakoś tak mam, że jeśli dzieciak do lat 4 to nawet kilka zdjęć z zainteresowaniem obejrzę wiadomo, że każde małe jest fajne :D ale powyżej tego wieku już gorzej :D :D u mnie dziś trochę pracy. a gdzie Rybka i reszta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, szukałaś w Bijou Bridgite (czy jak to sie tam pisze) ? Albo w Pink - kiedyś ten sklep się nazywał Alexi Akcesories. To są sklepy ze wszystkim - szalami, opaskami, spinkami - może coś znajdziesz. Te sklepy są w Arkadii. No chyba, że tego Pink nie ma - na pewno Pink jest w Galerii Mokotów i w CH Targówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Laurka, nie mów tak brutalnie \"spadam\", bo mi się jakoś tak przykro robi ;-) Właśnie mi Wajcha przesłał potwierdzenie zamówienia naszej sali weselnej, razem z wybranym menu, i usługami dodatkowymi - jakby to Laurencja powiedziała - ale podjar :classic_cool: :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo proszę Sto - jaki kombinator - ja tu ciężko prac(s)uję i nici z prasowania :-p A co masz ? Może sie skuszę na kilka koszul ;-) :-D Myszorek, a ja Wam nie mówiłam, że termin \"dnia ostatecznego\" ;-) to 1.09.2007 ? Będziemy się weselić i balować w Sobieskim - pojęcia nie macie, jaka tam wygoda - ludzie stamtąd zdejmują nam połowe problemów z głowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zdjęli właściwie wszystkie problemy w Kiekrzu :D za jedzenie płaciliśmy 115/osobę, za pokoje po średnio 70 zł/osobę :D a pokoje ślyczne, łazieneczki, tv, no picuś glancuś :classic_cool: a w sobieskim drogo ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie Sto było podobnie, tylko alkohol i napoje i kupowaliśmy :D 1 wizyta, 3 maile i wszystko było dopięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy, jak na to patrzeć - 270 zł/os z alkoholem bez ograniczeń. Tak więc nawet tego nie musimy kupować. Tylko teraz strój :-) kościół i inne pierdoły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sporo, ja dałam za butelkę alkoholu 20 zł a więcej na osobę nie liczę ;) :D :D uff, niedługo do domku tylko czy się musi teraz akurat chmurzyć ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - ja widziałam Twoją jedną białą bluzkę koszulową ;-) Mogę ją uprasować :-D U mnie teraz wisi mnóstwo prania, aż sie prosi o śmignięcie żelazkiem, ale jakoś nie mam nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sto, jak bez alkoholu i 250, to chyba drogo ? No chyba, że kupią po 1 wódce na głowę, za 20 zeta, to wtedy im wyjdzie 270 z alkoholem ale limitowanym. Ile sie mniej więcej liczy wódki na 1 osobę ? No i przecież samej wódki nie kupią, inne alkohole też - czyli Twoją sieostrę, to już b drogo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie butelki były litrowe więc nie śmiałabym nawet liczyć więcej niż jedną na osobę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Zapracowana dzis jestem i nawet nie zaglądałam cały dzionek. widze temat wesel i alkoholu :) KROPECZKO MOJE GRATULACJE ! My płacilismy 115 zł ale swoe alko mielismy. A cena 250 zł czy 270 to naprawde duzo....- jak dla mnie :) Zaraz smigam na \"gazeli\" do przyszłej bratowej. Zrobie wiec dzis ok 15 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, w Wawie słońce, ale jakoś zimno sie zrobiło. No tak - 1 litr na osobę w zupełności wystarczy :-D Niestety w Sobieskim w tej cenie jest tylko Wyborowa - fuj..... ale dla nas będzie Finlandia........rozrzedzona wodą, żebyśmy juz po 3 pierwszych toastach nie padli pod stół ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×