Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Oj dziewczyny, nie pleplajcie na tlenie, tylko chodźcie tu :-p Halinka, mam do Ciebie interesa :-) No nie bocz się już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra ;-) Halinka, przemyślałam, sprawę z komputerem, i żeby Cię nie łudzić, i nie przedłużać, to Ci od razu powiem, że jestem w stanie za niego zapłacić max. 500 zeta. Jeśli Twoj Tata na tyle mniej więcej go wyceni, to go biorę, jeśli nie - to niestety nadal z nim pozostaniesz :-) Więc tak to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se wysuszyłam i piękna jezdem. u mnie bunt, obiadu nie będzie bo mąż może będzie o 14 a może o 18. dlatego pojedziemy zjeść na mieście :classic_cool: kwiatki przesadzone, odkurzyłam, sprzątać nie będę wiecej bo generalne porządki zaplanowałam na wolny najbliższy czwartek :D bo kolejna psióła w piątek do mnie zawita :D no i co mam teraz robić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fakt, komp, bo zapomniałam o nim :D kolejny raz potwierdza się, że mam dobrą pamięć, ale krótką :D nie gadałam jeszcze z ojcem, dziś zagadam i wieczorem dam Ci znać, co i jak, oki doki? Dam Ci wykaz parametrów i cenę :) jejku, ale to by mi było na rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik - ok. to daj znać Myszorek, może jakieś seriale pooglądaj ? :-) Ja oglądam na Euro Sporcie wszystko o piłce nożnej - wzięło mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włączyłam tvn style i patrzę jak gotuje Nigela :classic_cool: na tym kanale uwilebiam również angola Matta, który projektuje miejske ogródki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie mam tego programu. Oglądam dalszy ciąg zdjęć od Sto :-) Sto - co to za budynek taki wielki w tle - półokrągly z szybami. Sto a czemu Twój syn taki smutny ?? Nie lubi zdjęć ? :-) Myszorek, a lubisz na Style taką babę co maluje kobiety - tzn makijaże im robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki półokrągły budynek na zdjęciach od Sto to prawdopodobnie Hala Ludowa we Wrocku (prawdopodobnie, bo nie wiem, czy o te fotki Ci chodzi, Kropcia :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka lekko okrągła, ciemne włosy? jeśli ta to lubię :D ma swój mini kącik w programie \"salon piękności\" - chyba tak to się nazywa, prowadzi go między innymi Carlos..imienia nie pamiętam :D ale nic nie przebije \"miejskiego ogrodnika\", to mój idol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka oglądam te najostatniejsze :-) Sto - fajną masz torebkę, tą w kwiaty :-) Wiecie co ? Chyba sobie dzisiaj do kina pójdę :-D Wrocek jest na Mazurach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Myszorek, to ta - taka lekko pulchna. Mojak koleżanka powiedziała, że chciałaby, żeby ta babka ją do ślubu malowała - dżizaz ;-) Do głowy by mi nie pszyszło - w takim razie już się nie mogę doczekać na jej ślub :-) Ja ja widziałam raz jak malowała jakąś dziweczynę i mnie nie powaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy może na Mazurach jest jakiś Wrocek, ale mi chodziło o ten na Dolnym Śląsku, Wrocław znaczy się ;) Sto wysyłała też zdjęcia z Wrocławia, a w ogóle na tych wszystkich zdjęciach jedyny okrągły wielki budynek, który widziałam, to właśnie Hala Ludowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Halinka co ja bym bez Ciebie zrobiła :-D :-D Sto - jakie masz śliczne zdjęcia w tej grocie !!! :-D Bardzo mi się podobasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się kawą oplułam na widok tego pytania o Wrocek :D :D :D a kiedy ślub twojej koleząnki Kropka ? moja psióła dziś dzwoniła,że była na makijażu próbnym i zmienia kobietę bo sama lepiej by się pomalowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz oglądam Sto w jakichś wnętrzach - ha, ha a ja myślalam, że to Jej mieszkanie jest ;-) Przez chwilę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Myszorek istnieje prawdopodobieństwo, że jakis tam Wrocek jest na Mazurach :-D W końcu na Mazurach i Ameryka jest :-) :-D Ale cieszę się, że Cię rozśmieszyłam :-) Co do Jej ślubu, to nie ma daty ustalonej, bo ma jakąś dziwną sytuację z matką Jej faceta, i to ich chyba blokuje. Ostatnio mi powiedziała, że jak do końca roku Jej się nie oświadczy, to go rzuci. Mam nadzieję, że tego nie zrobi, bo w sumie pasują do siebie. A zreszta dziwnie by się zachowała gdyby tylko z tego powodu go rzciła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę i myślę, ze ja tu wychodze na największego głupka 😠 ;-) Chyba się nie będę odzywać :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halinka, ten Wrocek, to nie pierwszy raz taka wpada :-D :-D Oglądam, jak Żaneta ma klopoty z Ziebową.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poszły, poszły...... a co miały robić, jak nie gadałaś z nimi......;-) Właśnie się zaczął mecz Anglia-Paragwaj, patrzę sobie. O 16:50 idę do kina na Posejdona. Prasa strasznie jedzie na Janasa - całkiem słusznie zresztą. O no i padła pierwsza bramka samobójcza dla Paragwaju. To chyba będzie bardzo ciężki mecz dla Paragwaju. Ich kapitan strzelił samobója w 4 min. meczu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedny :D ja właśnie wysyłam fotkę kwiatka do brata, pokaże mamie i dowiem się co to :D kocham net :D poza tym czekam na męża, moooooooże po 16 będzie, pojedziemy sobie na obiad i jakiś spacer po sklepach bo mi spóźnione urodziny obiecał ;) problem w tym,że pojęcia nie mam czego mi się chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Myszorek rzeczywiście masz problem :-) Mnie też denerwuje, jak nie wiem co chcę dostać. Pomyśl kategoriami Myszorek, czy jakiś ciuch, czy torebka, buty, woda toaletowa, a może książka, albo jakaś gra komputerowa ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra nie. w ogóle co to zapomysł ? :D torebka nie, bo właśnie czekam na dostawę jednej, którą kupiłam w necie :D buty nie bo kupiłam tydzień temu :D książka, nie bo nie. perfumy mam. no to chyba ciuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Myszorek, no ja nie wiem, czemu z tą grą wyskoczylam, ale ja bym się ucieszyła z Simsów 1, czy Heroesów III, to pomyślałam, że Ty też masz takie ukryte sympatie :-) No to teraz pomyśl, jaki to mógłby być ciuch :-) A może coś z biżuterii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×