Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

znaczy się herosy 1 i 2 masz obcykane :D o czym to? a simsy? też nie znam :D tu marzysz o części 1 więc rozumiem, że znasz tylko kolejne :D najbardziej to bym chciała kolczyki,których nie mogę nosić i które odłożyłam w kąt po pół roku prób wygojenia uszu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, to może właśnie nowe kolczyli, najbardziej jak się da podobne do starych, albo całkiem inne, dla odmiany, i takie jakie mogłabyś nosić :-) Heroes to gra o zamkach i rycerzach i wojnach między państwami - strategia. Znam wszystkie 4 części, ale trójka najbardziej mi się graficznie podoba. A Simsy, to o takich ludzikach, budujesz im domy, nawiązujesz przyjaźnie i romanse, i jedynka bardziej mi się podoba, niż dwójka, bo ta jest juz za bardzo udziwniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to podobne do starych, jakich starych :D Kropka nosiłam różne kolczyki i po każdych uszy się psuły non stop od listopada do maja. co półtora tyg. i jedno, i drugie ucho się goiło i psuło od nowa. ani wysuszanie spirytusem, ani maście z antybiotykiem nie pomagały i kolczyki musiłam odłożyć. minął miesiąc więc z tych moich dziurek nic już nie zostało, zwłaszcza, że mogłam w nie wkładać najcieńsze kolczyki jakiemiałam, a inne z trudem -dziurki nie były wyrobione nic a nic przez to, że się pieprzyły co prawie 2 tygodnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz je pół roku ? Masz. Nie możesz nosić ? Nie możesz. No to jak kupisz nowe, to tamte na pewno będą stare :-) Halinka, ja nie wiem, co z tym newsem zrobię - boję się ;-) robić cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż piszę, że nie mogę nosić kolczyków :D nie mogę, bo uszy ich nie tolerowały i je musiałam raz na zawsze odłożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszorek, coś mi się wydaje, że chyba o kolczykach, jakichkolwiek, to możesz zapomnieć :-( Pozostaje Ci jakiś ciuch, albo inna biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak sobie kropka z Myszorkiem pogadała :-D :-D :-D :-D Ale w końcu do tego samego doszłyśmy ! Sukces !! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mnie wku.wia :D zwłaszcza jak widzę panny z trzema kolczyki w uchu :D mnie się jedna dziurka nie mogła wygoić a jakaś dziewucha może mieć ich aż trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja jestem \"panną\" tego typu co i 3 dziurki w uchu może mieć :-D :-D Mam po dwie w uchu, ale wykorzystuje tylko jedną. Ale doskonale Cię rozumiem - ja nie mogę nosić szkieł kontaktowych, i też mnie to wkur.wia, jak niektóre noszą ponad trzy miesiące miesięczne szkła 😠 A ja się cackam jak moge i gówno 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,. Myszorek, jakie i czy są takie klipsy, ale poszukaj dzisiaj z mężem. To ja się żegnam, na razie, i idę do kina 🖐️ Odezwę się po południu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :-)) mistrzostwa świata w piłce nożnej, najdłuższy miesiąć raz na 4 lata jak ja tego nie lubie mecz z polską reprezentacją a i pewnie chętnie zobacze ale co mnie interesuje mecz szwecja - wypizdów dolny no i tak stracilam chłopa na miesiąc Myszorku muszę tutaj przyłączyć się do zdania pni Halyny iż te twoje koleżanki to super muszą być ;-) :-D:-D:-D Halynka Ty nosisz soczewki? i masz 3 dziurki w uchu? bosze jak ja nic nie wiem o tobie :-D 👄 dziękuje Ci Laurito żeś za mną tęskniła 👄 Sto oszalała, zwariowała nam, mam se sto zdjęć ze Sto :-D :-D:-D Kropcia nie wiesz gdzie wrocław? nie wierze ;-) i gratulacje !!!! Sobieski fiu fiu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopsze dopsze zdaj ten egzamin i przyjedź do Katowic na weekend :classic_cool: tylko zrób to zanim zabije chłopa w afekcie i mnie zamkną on ogląda 3 mecz dzisiaj nie licząc skrótów i powtórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm! ja tylko tak na moment bom pogrążona w sumtku po meczu wczorajszym. A flage mielismy, w koszulki sie poubieralismy i taka wielka nadzieja była nic! Gówno, zero, fuck... 😠 PS Ja kiedys miałm wjednym uchu 8 kolczyków a w drugim 2 czy 3. A obecnie w w jednym uchu 1 w drugim 2. Całuski dla WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×