Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto, poproszę o fotki z wesela i ślubu :-) Zresztą pewnie nie tylko ja. Ale z Tobą ! Ja ewentualnie jeszcze poproszę o zdjęcie panny młodej, bo ciekawi mnie jej sukienka. Sto - powiesz nam o tym wypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa 😡 😠 co sie z tą durna kafeterią dzieje ????? 😡 Włącza się/nie włącza, chodzi tak, że nie wiem co !!!! Was jeszcze nie witałam: Rybka, Śmiała, Sto 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jak zwykle w biegu, ale niestety tak mam ostatnio:) Chciałam wam życzyc udanego dnia jutrzejszego i miłego weekendu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam! Dzis juz mnie nie bedzie a jutro nie wiem jak to bedzie. To miłego weekendu długiego papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pindzie moje 👄 mąż wybył do pracy, ja kończę kawę. zaraz sprzątanie 😭 zejdzie mi pewnie 2h bo syf, ostatnio sprzątałam prawie 2 tygodnie temu. potem małe zakupy i odbiorę torebkę z poczty bo wreszcie przyszła :D po południu zrobię sałatkę i koniec :D na wieczór będzie psiółka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Wpadłam sie tylko przywitac, bo jakos jeszcze nie doszłam do siebie po przegranej Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie polazły? u mnie posprzątane. sklep też załatwiony, upał taki, że spociłam się jak mysz..or :D zaraz mała kawka, a potem sałatkę zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeń... gaśnie w szarej mgleeee... wiaaaatr strąca krople z drzeeeeew... sznuuuuur kormoranów w locie splątał sięęęę pooożegnał ciepły dzieeeń ostatni dzień w mazuuurskich stronach zmieeeerzch z jezior żagle zdjąąął mgieeeeł porozpinał sploooot juuuuż kormorany odleciały stąąąd poszukać ciepłych stronach pooowrócą z wiosną na jeeeziora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Halina, ja tu mam sesję a Ty taką ładną piosenkę mi cytujesz- ach Ty babo wstrętna :) A ja się uczę bo mam o 13 egzamin, a o 11 jestem umówiona. Czy dziś tez tak pusto tu będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... takie rozgadane to nie byłyśmy już dawno :-( więc tylko cześć mówię wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł. ja miałam awarię, dysk nam zmarł :classic_cool: śmiercią nienaturalną, było jakieś spięcie czy cuś, poza tym dostał też w czambo od mego męża, który szybko się przy kompie denerwuje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cip cip cip.... Głodna jestem! Weź no sypnij jakiegoś ziarna Laurka! Do od tej trawy jakieś haluny mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Sto, przejmujesz się?? MOże Laura wstała dziś lewą nogą?? Laurka jak to tam z Toba dziś jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×