Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Belluś, nie zrozumiałam Cie źle, każdy pisze, jak czuje :-) No i popatrz, gdzybym się nie zapytała, to by w życiu się nie przyznały, że się spotykają - babulce jedne :-p ;-) A gdzie to dziewczynki się spotykają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beluńka, na przemian zielona i czerwona, zielona i czerwona, podać no tu ktoś torebkę papierową, bo może być kłopot :D:D :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, Halina to normalnie powinna dostać w tyłek - do Warszawy, to sie już trzeci miesiąc wybiera - a do P., to phi od razu jedzie 😠 :-) Przy życiu trzyma mnie jedynie fakt, że ja i Sto będziemy niedługo miały Halinę na stałe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, choć Cię przytulę, chociaz Ty nie moja jesteś, tylko Halinki albo Laurity. Ale co tam, najwyżej sie Im narażę. i jeszcze ode mnie 😘 muach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli wyjaśnienia: Rybka dołączy do nas jeśli się z czymś wyrobi, Śmiałej nie będzie bo nie może) :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu pustki wczoraj były, obraziły się czy co :D Halik przybędzie do P. za jakies 3,5h w porywach więc zaraz zacznę pięknieć :D ale najpierw kawa i śniadanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja już po herbatce, biorę się za przygotowanie do wyjścia na uczelnię. Byłam wczoraj w filharmonii na koncercie - był zajebisty, była i zaduma i radość, śpiewacy potrafili publiczność włączyć do wspólnego śpiewania - co mnie mocno zadziwiło:) Na sali sami starsi panowie, profesorowie, doktorzy - kobiet mało bo to był jakiś zjazd polskich elektryków - ja byłam jako osoba towarzysząca. W każadym bądz razie przy jakiś znanych piosenkach (bo po za ariami były też piosenki) Ci panowie śpiewali - fajnie to wyglądało:) Ponad 700 osób śpiewających refren jakiejś piosenki. Z racji małej ilości kobiet wśród organizatorów (mój chłopak jest jednym z organizorów) - ja i koleżanka (też dziewczyną jednego z organizatorów) zostałam oddelegowana do dawania kwiatów jakiemuś profesorowi:) Ona dawała jednemu ze śpiewaków:) Dzisiaj mamy podobno jakiś bankiet:) Powiem wam że był to miły wieczór. A najlepsze jest to że po konciercie byliśmy tak głodni że poszliśmy na pizzę i piwo - którym się spiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Emilka :) widzę,że piękny wieczór za tobą, godny pozazdroszczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po kawie :D upierdliwy Halinkowy brat zwinął ją ledwie po godzinie 😠 nie zdążyłyśmy nic zjeść więc zaraz posilę się jakąś kanapeczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) dopiero wróciłam, nie było mnie cały dzień i w dodatku zapomniałam zabrać telefonu ;-( przepraszam dziewczyny...które dziś w Poznzniu piły piwko na starym :-) mam nadzieję,że się dobrze bawiłyście taka okazja Hali szkoda, że się nie widziałyśmy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikogo nie ma? u nas też gorąco :-) ale jestem szczęśliwa i nic mi nie zmąci dobrego humorku pierwszy raz od 4 lat jestemy z mężem sami nasi podopieczni wyjechali na wakacje :-) byliśmy dziś na basenie :-) wreszcie się napływałam do woli, pozjeżdzałam ze zjeżdżalni a nie tylko brodzik dla dzieci :-) a teraz własnie wróciliśmy ze spaceru :-) macierzyństwo jest cudowne jak ostatnio ustaliłyśmy ale czasem trzeba poświęcić trochę czasu tylko sobie :-) życzę również Wam fajnego humorku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja dzis podle się czuję. Pojechałam do rodziców i jeszcze szybciej od nich wróciłam, chyba za szybko się u nich nie pojawie , chyba że przypadkiem znajdę pracę w stolicy, to wtedy będę musiala wrócić, ale wtedy i tak mnie więcej nie będzie niż będę:( Idę spać bo nie chcę wam tu truć. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Emi , z rodzicami tak jest,że jak już się usamodzielnisz to powodów do nieporozumień jest dużo więcej :-) zobaczysz jak będziesz miała dzieci to dopiero jest jazda :-) więc głowa do góry - będzie lepiej :-) Sto- mnie też interesuje w jaki sposób patrzysz na kwestię poruszoną przez Laurkę.... Miłego dnia dziewczyny i jak zaglądacie wpisujcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Uf jak gorąco, puf jak gorąco!!! Mam dość !!! Nawe nie nma siły pisać i nawet niebardzo wiem, co bym chciała napisać bo słabo kontaktuje w ten upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×