Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszor od 13.00 ma umysłowy zastój z powodu upału. Moluś, pa, pa - ale Ci dobrze :-D Ja już normalnie odliczam minuty do 17.00, żeby sie rzucić w wir zakupów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie już słońca brak, nie wiem jaka jest temperatura, ale pewnie upał. Za godzinę oddaję się szaleństwu zakupowemu !! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim bluzek z krótkim rękawem - przez cały rok szukam bluzek z długim, na te z krótkim nawet uwagi nie zwracam, w międzyczasie oddaje po rodzinie, no i się obudziłam z trzema, które mogę założyć do pracy. To stanowczo za mało. Poza tym jakieś weekendowe bluzeczki z krótkim rękawem też by sie przydały. I letnie spodnie dresowe, i takie bojówki 3/4 na wyjazd. I w sumie to są najważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) bluzek teraz zatrzęsienie choć ja ostatnio też kupowała i w jednym sklepie chyba 15 przymierzyłam i nic... ;-( ale potem poszłam zupełnie gdzie indziej , weszłam ,przymierzyłam jedną i to była ta :-) Emi nie martw się rodzice pewnie chcą jak najlepiej dla Ciebie, a trudno im się pogodzić z tym,że jesteś już dorosła.... Myszorek już się martwię jak dotrzesz do domku, jadąc sprawdzałam temp. 36 stopni :-) normalnie asfald będzie się topił :-) chyba mam teraz za dużo czasu :-) czekam na męża i nie mam co robić , posprzątane bo nie miał kto nabałaganić , obiad gotowy no to siedzę w necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D już żywa :D część podróży przebyłam w klimatyzowanym aucie cool] specjalanie zostałam 40 min. \"po godzinach\" by się z kimś zabrać, ja naprawdę ledwo żyję i leje się ze mnie takiej temperaturze ;) jestem już po orzeźwiającym prysznicu i dwóch kanapkach z salcesonem i musztardą :D :D wreszcie poczułam dziś głód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoń brata, pogoń :D ja nie wiem, jakiś to dziwny gatunek ci bracia, od Halinkowego zaczynając i na Twoim kończąc :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym tylko miała klimę w aucie już w ten weekend byłabym u ciebie nad morzem :D ale nie mam więc muszę poczekać aż temperatura zelżeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mówi moja babcie \"ludzie wszystko robią\" :D i to prawda jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie, nie widziałaś mnie po drodze powrotnej znad morza w zeszłym roku :D upał, wkurw totalny, bo 5h w samochodzie chciałam wysiąść i wejść pod pierwszego lepszego TIRa:D żeby było szybko i skutecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle ja przechodzisz ten odwyk ? :D łapiesz się na tym, że bez skrupółów wyniosłabyś ze sklepu pierwszego lepszego laptopa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dziś już dwa - pierwszy pomógł mi w pracy raptem na 15 min., drugim ratowałam się w drodze z przystanku do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na sekundeczkę :D nakarmiłam męża ciachem, bynajmniej nie domowym :D, i teraz poleguje. zaraz się na niego rzucę i spróbuję do apteki wyciągnąć. za oknem szał kosiarek i już biegam z chusteczką..jakaś alergia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedna moja koleżanka chodziła w ciąży non-stop z kuchenną ścierą takie miała nasilenie alergii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą jak można mordować takie mrówki, kogoś kto jest niewiele mniejszy od ciebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×