Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mirów, Mirów - nie znam - gdzie to jest ? Tzn. w jakiej dzielnicy ? Sama pomieszkujesz w mieszkaniu ? Marzenie każdego studenta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obijaja sie w pracy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obijaja sie w pracy
Tak jak i ja :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja niby robię ?? Mozolnie scalam 2 dokumenty w jeden - cholernie odpowiedzialna i trudna praca ;-) A poza tym zaraz idę do lekarza, wiec będę miała przerwę od trudów pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Laurka masz pracę - to gratuluję jako druga 🌼, 😘, 🌼 - te kwiatki, to czerwone goździki ! No i kurcze mogłam sie z Wami założyć - a Wy tu wszystkie o dzieciach trajlałyście, a Laurka kariera wybrała ;-) :-D Gratuluję, i napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi byc starsza pani
jak ja czekam a taka "handlowiec pani" mi się probuje wcisnąc to nie daje. Idiotki!!! A potem lekarz zamiast zapisać taniego i normalnego leku zapisuje to co mu "pani handlowiec" poleciła bo ma z tego profity!!! Tępię te paskudztwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejujej, oby tylko wynagrodzenie było znośne w tej passssskudnej robocie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Wy na tlenie gadacie (owszem ciągle ubolewam, że sie podłączyć nie mogę 😭), to od razu Mysza wiedziałą, że dzieciak, to żarcik ;-) Laurka, słyszałam, że to niezła praca, więc nie masz co się dziczyć, tylko iść. Zobaczysz, po jakimś czasie przestanie Ci być dziko :-D Pomarańczą się nie przejmuj, sfrustrowane to takie, to pogadać sobie musi ;-) Hmmmm, hm, co to jest Twoim zdaniem Laurita \"podśmie chujka\" ?? :-D :-D ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ludzka życzliwość\" spotykana jest na każdym kroku, niestety. W sobotę za to spotkaliśmy z Wajchą przemiłe małżeństwo, po 50-tce. Z dystansem do życia, spokojni, wyluzowani, mili. No ale to rzadkość. Halinka, Ty na początku coś o lodach mówiłaś, ale za względu na pogodę mogłybyśmy po prostu na kawę pójść - najbliżej to jest Deli Caffe, albo Cofee Heaven, ale to już trzeba przejść, lub podjechać jeden przystanek. Możesz mi już powiedzieć, czy 17.30 Ci pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zbieram sygnaly ze to niezla praca, szczegolnie dla kobiet bo: a) niezle platna b) dostajesz te wszystkie narzedzia czyli przede wszystkim samochod!!! c) sama decydujesz w jakich godzinach pracujesz, jak musisz cos zalatwic to pracujesz krocej i spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza to glos ludu
I nie gadajcie ze was nie wkurza kiedy czekacie na lekarza a panna sie pcha z ulotkami. Wiekszosc dostaje szalu!!! Taka prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a jak słyszę o znajomych, którzy mają taka pracę, to zaraz idzie fama, że kupę kasy zarabiają. Więc Laurka, możesz więcej od Wajchy zacząć zarabiać :-D Przeżyje to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×