Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Hej! ja Cię pamiętam ;) Jaki egzamin? Będe trzymać. A o której ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachłanna :classic_cool: ale pospałam 😴 położyliśmy się o 1, mąż wstał o 7 i do 8 nie spałam, a jak wyszedł to padłąm i drzemałam do 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchcachachacha :-D dziękuje za hajdwery może otwórzcie fundacje i zbierajcie mi na operacje bo wiecie jeszcze rok dwa i trza będzie sie podrasować :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem :-) starsza o rok niż wczoraj 😭 nic mi się nie chce dzisiaj (to pewnie z powodu wieku ;-) mam dużo pracy zaraz bieg do klienta :-( dobrze ze dzisiaj piątek :classic_cool: dzięki Śmiała !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, jeśli masz tyle lat, co Myszorek, a Myszorek ma tyle co ja - i obie juz miałyśmy urodziny, to: - pierwsze primo - jesteśmy starsze od Ciebie 😠, i proszę nas tu nie dołować ;-), - drugie primo - my jakoś dajemy radę, więc i Tobie powinno się udać :-) - trzecie primo - witamy w klubie \"po 28 roku zycia\" :-D ;-) :-) Zobaczysz Belluś, fajnie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana, do takiego to i ja chcę, a tymczasem składam spóźnione życzenia urodzinowe - obyś nigdy nie musiała wychodzić z klubu \"po 28-ym\" :-) 🌼 Ale powiem Ci szczerze - nie wyglądasz na 28 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, oczywiście wygladowo, żebyś nie musiała wychodzić z tego klubu, jak już będziesz miała ciut więcej, niż 28 lat. Zresztą, tak teraz narzekamy, na te 28, a za jakiś czas pewnie będziemy chciały tyle mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z klubu przed 25 :classic_cool: jeszcze rok i 3 tygodnie :classic_cool: se popijam kawkę, a za chwilę biorę się za pieprzone maniukiury, pedikiury, maseczki, bo jutro to wesele, chce mi się tak, że ja pitolę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, Halik, nie pogadałyśmy o tym weselu, i nie wiem nic. Idziesz z kimś ? Gdzie sie będziesz bawić ? jaką masz kreację ? Ty sie ciesz, i pław w szczęściu Halina, że jesteś w tym klubie, w którym cała reszta chce być :-D ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Kropka, se poużywam, tydzień minął i znów syf i trzeba sprzątać 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ale Ty przecież bardzo szybko sprzątasz, więc 2 godzinki, i po \"bólu\", a cała reszta na poużywanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabyś być miła i napisać, że łączysz się w bólu bo samą cię to czeka a ty nic 😭 jak rok długi jeszcze się na to nie skarżyłaś :D Kropka jak często sprzątasz,że cię to nie boli, tel mi plis, może to jest rozwiązanie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Dopiero wstałam :classic_cool: Dobrze się spało... Bella - STO LAT!!! 🌻 Wypije kawke i lece na miasto po jakieś spodnie na tyłek i może fryzjera odwiedze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja tu już wielokrotnie pisałam, że w ogóle nie sprzątam. Nie przeszkadza mi bałagan. Raz na 2 tyg przychodzi dziewczyna i nam sprząta. A w ciagu tych 2 tyg Wajcha raz odkurzy, a ja ewentualnie umyję wannę, czy wc. Najbardziej systematycznie to zmywamy, i tyle. Mysza, ja Wam mówiłam, ze nienawidze sprzątać i że sie przy tym kłócimy, i każde z nas ma zły humor, i weekend stracony. A 100 zł na miesiąc za sprzątanie to nie jest duża kwota, żeby mieć dobry humor. I to moja recepta na nie skarżenie sie. Aczkolwiek łaczę sie z Toba w bólu, i to bardzo - bo tego nienawidze, i wiem, jakie sprzątanie jest beznadziejne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - cześć 🖐️ Masz znowu wolny dzień ? Fajnie, ja wczoraj po urzędach biegałam, ale i tak to odmiana od pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×