Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No to proszę pozdrów serdecznie ode mnie \"te, albo tą z koalicji\" :-) Baaardzo zapracowana, czy tam zaganiana jest ? Odezwie sie jeszcze publicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż właśnie z pracy wychodzi :D na 19 jesteśmy u mówieni na kolację z wujkiem,który jest w delegacji w P. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Halik, pojawiłaś sie jednak :-D O ile to Ciebie prosiłam żeby Myszorek pozdrowiła. Masz jakieś specjalne predyspozycje do środy, czy do czwartku, czy jest Ci to \"ganze gal\" ? Jeśli obojętne to proponuję środe o 17.45 pod Rotundą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie środa 17.45 rotunda pasuje mje. jednakowoż jutro może nastąpić zmiana sytuacji. wszystko zależy od sprawności poczty polskiej s.a. nie lubię być na niczyjej łasce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniogrono zakupione. Pajączek wychandlował za 2,5. Gniote owoce teraz. Już bym chciał je pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, inne wina leżakują i po 20 lat, trochę cierpliwości :-D A jak nie jej nie ma, to do sklepu, po substytut domowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moluś ty
ty tylko z jednego winogrona to wino robisz? bo piszesz ze mąż kupił winogrono, czyli tylko jedno grono? to nie na balon tylko na słoik litrowy to jedno grono wystarczy? ty molus nie umiesz po polsku pisac, robisz błędy aż czasem nie wiadomo o co ci chodzi, jak moiżnha na cały balon jedno winogrono kupić? tak jakbym kupiłj edno jabłko HA HA HA HA !!!na cały bakon?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moluś ty
moluś: jabłko - jabłka słońce - słońca serce - serca WINOGRONO - WINOGRONA pliiiis naucz się polskiego, a tej odmiany wyżej naucz się na pamięć i pamiętaj: winogrono to jest jedno grono tak jak jedno jabłko, liczba mnoga to grona, jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moluś ty
a najlepsze wino to z malin wychodzi, robiłem to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja jestem! Ale aż się boje pisać, że jakieś błedy porobie i znowu ktoś się do mnie przyczepi 😭 ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee Moluś, a Ty taka strachliwa jesteś ? Odkąd to ?? ;-) Ciekawe jak tam Filemon ?? Halina, a Ty co porabiasz ? Rybka, to już chyba sie tutaj nie pojawi długo, bo zapracowana jest. Bella i Śmiała to samo. Laurka, wszyscy wiemy :-) Pracuje w terenie. No i Sto, tez zapracowana chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę w pidżamie i piję kawkę :D ostatnie chwile lenistwa 😭 mam problem z prezentem na ślub, Kropka, co Ty byś chciała dostać? Koleżanka dość bliska, ale nie najbliższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhm, yhm, ja bym chciała dostac kasę, bo będziemy zbierać na podróż poślubną. Ale co ludź to inna potrzeba, i może koleżanka chciałaby coś innego. A nie możesz do niej zadzwonić i sie podpytać ? A standardy jakie dają, to elegancki album na zdjęcia, jakiś gadżet z serii AGD, np coś do robienia cappuchino (tylko to jest chyba drogie), jakaś \"mądra\" ksiażka o miłości np. Jana Pawła, zestaw do suhi, itp. Takie prezenty zauważyłam, ze ludzie dają, i które sa w miarę neutralne. No zawsze tez możesz kupić komplet pościeli albo ręczniczków ;-) Jak tam poczta polska ? Halina, Ty korzystaj z takich leniwych poranków, póki możesz, bo potem to juz się skończą niestety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy muszę uściślić :D dziś piżama jest w postaci koszuli do połowy łydki :D ale generalnie lubię piżamy, bo ja muszę mieć ciepło, nawet najgrubsza kołdra, jak jestem na golasa, mnie nie ogrzeje tak, jak piżamka, a że wentyluję się doskonale poprzez stopy, wystarczy, że spod najgrubszej pierzyny wystawię stopę i już mi nie jest gorąco :D Dlatego właśnie nie lubię wesel - myśl nad prezentem, człowieku 😠 Na pocztę czekam, powinna być ok. 13, oby tylko z tym, na co czekam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo ! I jeszcze masz koszule nocne :-D Super - zawsze sobie obiecuję, ze będę miała piżamę i koszulę nocną, ale na razie to mam gorąco w mieszkaniu, i te rzeczy nie są mi potrzebne, ale na pewno kiedyś sobie kupię - taki fajny flanelowy komplecik pidżamowy i koszulę w koronki :-) Halina, a może daj pieniądze ? Z tego się sie zawsze koleżanka ucieszy. Nie martw się też nie lubię wesel - idziesz z jakimś kawalerem ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak się wentylujesz.... :-D Pusto tutaj, bo kto ma gadać, jak nikogo nie ma 😭 Mysza wstała dopiero, to pewnie teraz śniadanie je ;-) Moluś rabotaje, ja toże, a Ty na pp czekasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×