Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Eeee czy ja wiem :-) Właściwie to go tylko pamiętam, jak go mi koleżanka przywiozła - miał takie \"skośne uszy\" - zamiast do góry, to w bok miał skierowane - wyglądał, jak chińczyk. I tyle pamiętam - kompletnie nie mogę sobie przypomnieć jego dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile już lat go masz ? to wasz wspólny "zakup" - twój i wajchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot ma już ok 2 lat i 3 miesięcy, tak więc całkiem dorosły jest :-) Owszem to nasz wspólny \"zakup\" - dostaliśmy go od koleżanki z pracy. Strasznie pusto nam było bez kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co się dzieje! Raz boli raz nie. Ja boli to czuje jakby mózg mi się palił i mam wrażenie ze mam gorączke... Może pojde do lekarza? Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak zrobie bo to za długo trwa.A tabletami nie chce sie faszerować bo niedługo @ dostane( chyba ze nie dostane :D!!!) więc pójdzie prochów troche... Oglądałyście Wojewódzkiego wczoraj??? Występ Muchy oglądałam w otwartą szczęką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam, nie lubię go, no i nawet nie wiedziałam, ze on był wczoraj. A co takiego było w występie Muchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to wyskoczyła w kiecce, którą miała na sestiwalu w Gdyni- wygląda w niej tragicznie! A po 2 to jej zachowanie...Cały czas się śmiła jakby przed wejściem do studia zjarała lufe trawy.Kompletny brak taktu, ach szkoda gadać... Znalazłam fotke jak Kuba pokazywał gdzie Mucha ma tłuszcz! bu haha http://kuba.onet.pl/3,40052,1,1,4,multimedia.html http://kuba.onet.pl/3,40052,1,1,6,multimedia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ;-) ;-) Ale oni są pokręceni - dzisaj na angielsmi obgadywaliśmy ich związek i ten program - ja uważam, że oni wcześniej obgadują każdy swój ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nałożyłam wałki :D lenistwo mnie dopadło i nie chce mi się suszyć włosów na szczocie. idę wstawić kawkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj, z racji tego, że siedziałam sama w domu, to sobie dzien i wieczór piękności zrobiłam - i nawet starałam się wysuszyć włosy na takiej dużej, okrągłej szczotce - efekt zaden - są dokładnie takie, jak zawsze i układaja sie jak chca - nienawidzę ich 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kawę, mocną i gorzką bo się zasłodziłam miętową czekoladą :classic_cool: w domu wciąż parę muszek 😠 w piątek kupiłam płytkę i postawiłam ją między kuchnią a pokojem. jak wróciliśmy wieczorem w sobotę to większość padła na szczęście :D ale pytkę schowałam bo jest na niejnapisane, że może szkodzić zwierzętom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, no a Mysza - taka muszka to też zwierzę, nic dziwnego, że szkodzi też innycm zwierzakom. Filemon śpi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczepiam go. od razu mu się mrucznie włącza, przewraca się na plecy, głowa do góra i czeka żeby go głaskać po brzuchu. a potem na drugi bok i śpi dalej :D taki to ma życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha - ale on jest kochany :-) Mój to by zabił, zanim by komuś pozwolił się po brzuchu pogłaskać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że i ten wyrośnie z pieszczot :D choć kot mojej mamy da się wziąć na ręce, przytulić, wyczesać, ale na określony czas. potem czmycha :D no i standarodowo każdego ranka domaga się żeby go drapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poprzedni kot uwielbiał być branym na ręcę i głaskanym, ten obecny jest raczej \"dzikawy\". Co kot to inny charakter, jak u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerabiam te baby na jakieś maszkary - wszystkie takie same. A mojego zdjęcia sie nie da wgrać :-( Ale w domu spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jedną zamieniłam w bóstwo, tą taką z czarnymi włosami i brązowymi oczami - w ogóle bardzo ładna kobieta z niej. Moluś, wgrałaś swoje zdjęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie rybka
znowu sie z gachem zaczela spotykac? i nie ma dla was czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - bawiłaś sie w makijażystko-fryzjerkę na tej stronie, która podałam ? Czy z kotem się bawiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie bawiłam bo mnie akurat nudzą takie rzeczy :D na tlenie gadałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×