Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

śmieszne jesteście :D :D ja rozumiem, że można się wkurwić jak na jednej imprezie ujrzy się laskę w tej samej kiecce :D ale że ma taki sam zapach ? :D :D aczkolwiek nawet pomimo tego wkurwa w pierwszym przypadku możemy mieć nieśmiałe podejrzenie, że skoro laska ma tak samo dobry gust jak my ( :D ) to fajna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Myszo droga ja bym sie nie wkurzyła jak laska przyjdzie w takiej samej kiecce, wkurzyła bym się i to strasznie jak by w niej wyglądała lepiej ;-) :-D a co do zapachów to dla mnie mają ogromne znaczenie i nie chce żeby ktos pachniał tak samo zajebiście jak ja ;-) :-D:-D choć to nie do konca tak jest bo w zetknięciu z zapachem skóry perfum nabiera indywidualnego charakteru ale tak czy tak, Laurita uwazaj, będe Cie śledzić !!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerawa na kawke nr 2. Belluś tak chodzi o niedowage i nie wujek tylko teść :) co do moich strań to są pewne problemy :( Musze jechać do Poznania bo leczyć się tu u mnie w mieście to troche niepewe a tam są specjaliści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, masz rację, wkurw tylko jeśli wygląda lepiej, nie dopisywałam bo to oczywiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam owulacji w tym cyklu. Lekarz zbadał mnie i powiedział, że pęcherzyk nie pękł!No i do tej pory nie mam okresu a to już 43 dzień cyklu! Biore teraz Luteine i mam nadzieje, że dzięki niej okres przyjdzie... Wkurzam się bo już myślkałam, zę wszystko będzie dobrze a tu o! Jak nie urok tosraczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie badałam poziomu hormonów... A na prywatne leczenie nie stać mnie narazie! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bralam Luteine i wcale mi nie pomogla, bylam u lekarza prywatnego i ten zbadal mi tylko prolaktyne, ktora mialam w normie lekarstwem na zaburzenia bylo co? pigulki!! a zaburzenia wystapily u mnie kiedy zachcialam wreszcie je odstawic ale nie udalo sie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko idzie się załamać! W Poznaniu nieodpładnie bo jak miałam tą operacje na Polnej to teraz moge tam jeżdzić do ośrodka który jest przy klinice. ... Musze zadzwonić i umówić się na wizyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co będzie u mnie jak odstawię tabsy po paru latach, oby nic. ale jedno podejrzewam - będę się z bólu zwijać przy okresie :o tak miałam przy przerwie. Moluś będziesz pewnie na tej wizycie w tygodniu i w godzinach pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Poznania ma ok. 120 km. Musze poczytać dokładnie o tym wszystkim a potem zrobić liste pytań do lekarza. Niestey w mojej mieścinie nie ma dobrych specjalistów! Tak Myszorku jak już będe w Poznaniu to na pewno od rani i w tygodniu... A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś z perfumem rozumiem :-) choć teraz to dopiero jestem ciekawa :-) ja robię tak : przegladam reklamy, wybieram co mnie zainteresuje i ide do Sephory. Tam psikam wybrane na karteczki . Po kilku godzinach wącham - te których nie czuc - odpadają, z pozostałych drogą eliminacji wybieram ten jeden , góra dwa. Ide jeszcze raz i się psikam :-) dopiero jak sprawdzę jak pachną na mnie kupuję :-) skomplikowane to ,ale warto trochę zachodu bo to kupa kasy :-) ale za to potem rano ten moment w łązience jak możesz się psiknąć :-) .... bajka.... Po tabsach, kóre brałam góra 4-5 miesięcy okres już mi sięnie unormował i lekarka powiedziała,że raczej nie mam co na to liczyć ;-) ale to drobne przesunięcia - do 7 dni, idzie wytrzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to samo co Ty :-) poza tym buszuję sobie na Allegro znów zachciało mi się koralików :-) mam brązowe i faktycznie ładnie wyglądają , więc czas pomyslec o zielonych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 😴 ja nie spałam pół nocy :o katar :o mąż wymiękł o 3 i poszedł spać do małego pokoju ;) kociak trochę obrażony bo wczoraj był u weterynarza :D ależ był zestresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno mi 😭 ja chce lato wprawdzie mam nowe buty zimowe i płaszcz jesienny ale i tak chce lato ;-) :-D :-D :-D witam ciepło wszystkie zmarzniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zimnica w pracy 😭 ale stwierdzam, że lodowate ręce są jednak mniejszym złem niż 35 stopni przy biurku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koalicjantki 🖐️ Wczoraj byłąm bardzo zapracowana w pracy :-D :-D i bardzo ucieszona z tego powodu - wyszłam dopiero ok 19.20 :-) Więcej takich dni 😭 Ale widzę, że wczoraj Was dużo było, więc pewnie dzisiaj będzie mało :-( Laurka - Ty nadal w domu, czy już w pracy ? U mnie w biurze dość chłodnawo - siedze właściwie w kurtce, ale koleżanki w samych bluzkach, więc chyba tylko mi jest zimno. No i nie mogę się doczekać śniegu, zimy, i świąt BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w panikę Kropka ? :D nie bój się, \"ten\" dzień naprawdę niewiele zmieni w twoim życiu z wajchą :D jedyne co to będziesz miała dobrą okazję na extra wycieczkę pojechać :D ja Magdalena zwana Myszorem piję herbatę :classic_cool: szok :D co zimno potrafi z człowiekiem zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panikę w tym sensie, że jak myślę o tej dacie, to wydaje mi się jeszcze bardzo odległa, a jak patrzę na ten suwak, to już kuźwa 10 miesięcy było ! Chyba trochę za mało. Więc wywaliłam. Myszorek, to Ty herbat nie pijasz ?? Bella - ale chyba nie chodzisz już teraz w swoich zimowych nowozakupionych butach i płaszczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała mam płaszcz czarny, klasyczny, ślyczny ;-) dostalam go od wajchy bo sama bym sobie go nie kupiła co do butów zimowych to pewnie że nie chodze kropka w ciągu dnia jest do 20 stopni wiec za wcześnie na bieganie w kozakach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijam niezwykle rzadko, bo kiedy chcę się napić czegoś dla smaku zawsze wybieram kawę. a jeśli zwyczajnie chce mi się pić to sięgam po wodę mineralną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Myszorek - taki świat smaków i zapachów Cię omija - uwielbiam herbaty smakowe, ale najbardziej Earl Greya z cytryną - boski jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaszcz jest przed kolano, z paskiem z klamrami, klamrami na końu rękawów, na guziki, z tyłu z rozcięciem, z kołnierzem w szpic (nie wiem jak się takik kołnierz nazywa - ale to klasyka w płaszczach zazwyczai są takie kołnierze) kupiony u calvina Kleina ja też uwielbiam herbaty różne, ostatnio lipton forest fruit :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×