Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ale wiesz, trochę Ci się dziwie, że zdecydowałaś sie na śnieżnobiałe okrycia na krzesła, przy Pluji, i Wajsze :-D No a poza tym pewnie sie szybko brudzą, jak sie na nie często siada w przeróżnych ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nam sie też tak szybko to obicie ecru nie brudziło, ale po praniu a przed widać jednak było różnicę - no i te plamy........ W końcu zmieniliśmy obicie na ciemnobrązowe, i jest git :-) No zapytasz sie Wajchy, jak wróci, jak mu się udało takie dzieło stworzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - z dywanami tak samo - niestety mam jasnoszary, i na razie był prany tylko raz od kupienia, i odwlekam jak mogę kolejne pranie, bo potem to już coraz częściej i częściej trzeba będzie prać. No ale myślę, ze za ok. 2 - 3 tyg będzie prany. Wniosek z tego taki - należy kupować do domu ciemne rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo do domu :) po drodze tylko niewielkie zakupy (jak zwykle pieczywo) i mięsny. nigdzie w mordę nie mogę dostać wołowiny :D zrezygnowałam z puszek dla kota i kupuję mu mięcho - dzielę na małe porcję, mrożę i luzik. tylko żebym takich problemów z kupnem nie miała :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie się opcham tym, co będzie w lodówce i zlegnę na kanapie przed TV. Ale super ;-) Dobrze, ze jakis film jest w telewizorni z JLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, pewnie \"oczy anioła\" :D widziałam :D taki sobie :D ja wejdę, coś przekąszę, potem "przyjaciele", kąpiel, może poczytam gazetkę bo wczoraj przyszła, wyprasuję się na jutro i takie tam ;) wieczó jak codzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No \"Oczy anioła\" - tak podejrzewałam, że kiepskie, ale pogapię się na JLO, i na jej kolor włosów - strasznie jasny, jak na nią. Tobie już przyszedł TS ?? A mi nie 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem na B :D hmm cholera, ty też :D alfabetycznie jesteś pierwsza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahahaha - no Mysza - teraz to mnie rozbawiłaś - buhahahaha :-D :-D ;-) Dobre - od teraz tak sobie będe tłumaczyć - nie jestem na B :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem w domku, dziś w sumie mam wolny wieczór:). Później jeszcze mam pomóc rodzicom, ale to kwestia może godziny. Dziś zrobiłam interes życia, miałam w zamiarze kupić drukarkę i powiedziałam o tym szwagrowi, zaproponował mi swoja laserówkę za 250 zł. Nie jest stara ma może ze dwa lata, poza tym świetnie drukuje. A wiem o tym bo często jej używałam. Także pozostaje mi jeszce do kupna jakioś twardy dysk, bo ten jest za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? przyszedł do mnie siostrzeniec z zapytaniem kto poza Syzyfem uciekł z Tartaru?? I powiem wam tak, przejrzeliśmy Mitologię, poza tym jakieś podręczniki i neta i nie znaleźliśmy odpowiedzi na to pytanie. Może wy nam pomożecie?? Kropa powazne te zakupy i jakie drogie. Dysk kosztuje min 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mówię - w życiu takich rzeczy nie kupowałam. Może Persefona ? W niej sie zakochał Hades i ściągnął do Tartaru a ona z niego uciekła - czy jakoś tak. Niewiele pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa niby tak, tylko że Persefona sama wracała na wiosnę do Demeter, także cięzko nazwac to ucieczką z Tartaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seimka! Jestem już od jakiegoś czau w domku. A więc u lekarza hmmm OK ale wkurzyłam się bo przyszła jakaś taka młoda siksa i mnie badała. Mówi \"macica twarda,powiększona, więc albo ciąża albo na okres\". Nawet usg mi nie zrobili tam nic! 😠 Już tu u mnie lepiej bo usg zobią i pogadją a tu... wrrrr. Normalnie wkurzona wyszłam! 10 minut tam siedziałam! A wstałam po piątej, korki w Poznaniu straszne , że ledwo zdąrzyłam! Ach, szkoda gadać! W ogóle pełono babek w ciąży się tam szwędało i na dodatek słyszałam bicie serduszka jakiegoś maleństwa w brzuszku to aż mi ciarki przeszły, łzy w oczach bo ja też bym już chciała...😭 Zaraz nadrobie co pisałyście.... ❤️ dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka! Włassnie widziałam reklame z Twoim filemonem w roli głównej !!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laur
:classic_cool: budzić sie śpiochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za bałagan od rana :classic_cool: zjadłam śniadanie i już mi lepiej :D Moluś to musiała być piękna reklama, musisz napisać jaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Myszka reklama poprostu cool! Kotek reklamował jedzonko Sziba - nie wiem jak sie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, znam reklamę z młym brytolem ale liliwoym, nie niebieskim :D Moluś ty jechałaś ponad 100 km wczoraj żeby u lekarza posiedzieć 10 min. i niczego się nie dowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ O kogo ja widze z samego rana - i Lauritę i Halinę 😘 A także 😘 dla Myszorka i Molusia. Phi, Moluś, to ja bym miała gdzieś takich znawców, co Ci badań nie porobili i nic nie powiedzieli 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam Kropcia \"\"macica twarda,powiększona, więc albo ciąża albo na okres.... Prosze przyjechać za rok, no chyba ,żeby się coś działo... i niech panie siebie obserwuje, zeby pani wiedziała kiedy są te dni by mąż się wstrzelił\" ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×