Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja tez jeszcze nie mam planów żadnych a poszłabym sobie potańczyć :-) w najgorszym razie będziemy lać wosk w domu i śmiać się z wróżb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja już sobie wylałam wosk na spodnie, i dzisiaj starałam się \"coś z tym zrobić\" - nic się nie dało, i musiałam je wyrzucić, więc wosku już mam dość ;-) 30 to chyba czwartek jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam, mój mały synek już chyba 15 raz prosi mnie o dostęp do netu :-) nie umie czytać a sam znajduje stronę cartonnettwork w ulubionych i uruchamia gry... już sama nie wiem czy się z tego cieszyć czy wręcz przeciwnie... Laurka a Twoja córka gra w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł :-) to juz Andrzejki za pasem :-D jak ten czas leci, a dopiero wakacje były ;-) Kropka co się przejmujesz, w razie jak nikogo interesującego nie poznasz to zawsze będziesz z wajchą mogła pogadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś 😘 no jak to co jest miłego ?? Są szczupłe :-D Laurka - of kors, że znam bibułkę na wosk, tylko, że to były sztruksy, wosk się tak strasznie wgryzł, i było go dużo, wykruszyć się nie dało, tylko dziura się zrobiła 😠, no i koniec spodni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D myślisz kropcia że to o szczupłość Lauricie chodzi ? jak tak to fajnie :-D :-D co porabiałaś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co innego Laurita mogła mieć na myśli ? :-D Wszak jesteś z nas najdrobniejsza :-D Co ja dzisiaj robiłam ?? Umierałam z nudów cały piatek i sobotę, i już dzisiaj nie wytrzymałam i lekko chałupę ogarnęłam, pranie zrobiłam i poprasowałam - słowem real housewife ;-) Bella, a Ty już pracujesz w tej nowej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest real housewife jeszcze :D real housewife, to jakbyś jeszcze umyła okna, wyprała firanki, wypastowała podłogi i na koniec przygotowała pięciodaniowy obiad :D włosy me aktualnie się kolorują. chyba muszę zmienić taktykę i następnym razem je najpierw zdekoloryzować, a dopiero później farbować, bo jak zwykle będę miała prawie czarne z kolorowym połyskiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to, to jest \"real houswife\" w moim wykonaniu ;-) Halina, no ale pomyśl, jakbyś za każdym razej je dekoloryzowała, a następnie farbowała, to by się chyba bardzo niszczyły. Może poczekaj na swój kolor i dopiero potem pofarbuj ? Tylko, że to czekanie na swój kolor może troche potrwać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio Halina ?? Masz już \"tyle\" siwych włosów ? :-) Ja też mam kilka, ale nie przejmuję się nimi, w końcu nie robię się coraz młodsza, no nie ;-) Jak cała osiwieję, to się będę denerwować 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABCIA GIENIA 102
JAK SIE MA TYLE SIWYCH WLOSOW NA GLOWIE TO CZEKA JUZ TYLKO DRUGA MLODOSC BO JAK SZALEC TO BEZ GACI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kropka, ja jestem trochę młodsza od Ciebie, a siwych mam więcej, więc sama rozumiesz, że to powód to zmartwień ;) Babciu, jaka druga, jak ja jeszcze z pierwszej dobrze nie skorzystałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) JA połamana osóbka widzę że dyskusja się toczy. Jeszcze nie wiem o czym, ale zaraz doczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam beret :classic_cool: kupiłam tydzień temu :D nosiłam na studiach i wracam do niego,bo tylko przy nim suszenie włosów na szczotkę ma sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, a u mnie dziś 18, było miło i cała teoria w pizdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze ale napłodziłyście! Kiedy ja to nadrobie??? Ja jestem aktualnie bez kompa bo się nam w domku popsuł 😭 A teraz przyszłam do mamy bo Pająk pojechał strzelać.... Dobra zaczyna nadrabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc ja też jak Laurka przetarłam okna A Pajączek wyprał firany a potem je powiesił :) W ogóle to marzą mi się nowe firany do dużego pokoju ale narzie nie stać mnie na taki wydatek 😭 widziałam urywki nowego Bonda - ale brzydki ten Bond, James Bond ;) Kropka na okres polecam nurofen menstrual! Ja powinnam dostać 16-tego i nie ma. Pamiętam jak moja koleżanka jak robiła chrzściny swojej córy i była kasa dla dziecka to ona zamiast dziecku coś kupić to sama się okupiła! O widze nowa koleżanka- 🖐️ qai Co do przyjaźni to mam dwie takie dobre przyjaciółki z którymi znami się od grubo ponad 10-ciu lat! Tylko jednka z nich czasem mnie wkurza jak mi nie odpisze na eske albo chociaż -> nie da ;) Miałam kiedyś też przyjaciela chłopaka do czasu kiedy chciał się ze mna przespać. Dodam, że miał żone!!!!!!!!!!!! Dobra kończe bo musze lecieć do domu zrobić obiad! Jestem na 917 stronie. Reszte dokończe jutro w pracy :) Całuski moje kochane :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senny? nie zauważyłam :D my posprzątaliśmy chatkę, aż miło się siedzi teraz :D jesteśmy po kawie i ptasim mleczku, zaraz spacer i sklep - trzeba na jutro piecyewo kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też o śnie można zapomnieć :-) po obiedzie przy zmywaniu okazało się ,że kran przecieka i aktualnie jestem po wyprawie do sklepu po nową baterię, w kuchni wszystko rozwalone bo Wajcha zdemontował cały zlewozmywak ( a naczynia brudne poukładane na szafkach ;-) ) obiecywał pół godziny temu że zaraz skończy a aktualnie znów jest w sklepie bo jakaś śrubka mu pękła czy coś...ale w sumie to dumna jestem z niego że wogóle wie co zrobic w takiej sytuacji :-) zrobiłam dzieciom kolację w prowizorycznych warunkach.. chce mi się kawy i czegoś słodkiego ale dziś chyba na chceniu sie skończy :-) molus tez marzę o nowych firankach choc to od 5 min. bo... Ty mi to uświadomiłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja opanowana :-) już od godziny siedzimy sobie a po bałaganie ani śladu :-) dodatkowo mały synek śpi więc spokój. W TV wciąż mecze siakówki ale wolę to niż piłkę nożną :-) złamał mi sie kwiatek - aloes czy włożenie do wody spowoduje odrośnięcie korzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×