Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszorek!! Czy możesz mi załatwić u swojego męża, żeby mnie chociaż raz przewiózł czołgiem?? Do Poznania nie mam daleko :D wezmę swojego psa i będziemy Rudy 102 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiiiiiii hiiiiiiiiiiiii dobre Halinka, dobre :D niestety na czołgu to on na studiach jeździł. teraz nie ma okazji, bo pracuje na lotnisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może Twój mąż ma jakiegoś kolegę czołgistę i może mogłabyś mi załatwić, żeby Twój mąż załatwił u tego swego kolegi czołgisty, żeby ten mnie przewiózł czołgiem? Kuźwa, jakbym weszła do czołgu, to chyba bym przeżyła orgazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ale mnie ubawiłaś :D niestety na lotnisku nie ma czołgów, czasem jakieś tam F-16 się co najwyżej zaplącze :D ja zmykam. mam dziś dentystę :o już sikam w majtki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha
Rybko nie czytam wybiórczo ,gdyż zanim się wypowiem mam w zwyczaju wcześniej zapoznac się, w danym temacie z wcześniejszymi opiniami osoby do której pisze ....poza tym koleżanki" pociągneły Cie za jezyk" ,a Ty jestes szczerą w swych wypowiedziach więc nie trzeba być szczególnie inteligentnym aby zrozumiec jak się sprawy mają .Na pocieszenie powiem Ci /o ile to może byc pocieszeniem/,że wszedłem na portal randtkowy ,zaznaczyłem opcje ;w związku szuka romansu i... sam przeraziłem sie iilością ofert wyświetlonych do wyboru .Jednak to nie zmnienia mojego podejścia do tematu ,nie uważam że powinniśmy postępować w myśl zasady ;skoro wszyscy kradną, to ja też .Czy to jest tak trudno zrozumieć ? Oczywiście nie jestem taki naiwny aby uwierzyc w fakt że moje słowa mogą cokolwiek zmienic w Twoim postępowaniu ,ba... moga nawet bardziej zacietrzewić :) Jednak uznałem za stosowne powiedziec to co powiedziałem ...czy to się komuś podoba czy nie ,gdyż jest to forum publiczne, o czym zdaję się niektórzy zapominaja . Do; trzy kropki "A że my inteligentne i tolerancyjne kobiety jesteśmy, to nie musimy nic zakopywać. Po prostu każda z nas żyje inaczej, według własnych zasad, moralności. " Coś z tą tolerancja u Ciebie nie tak skoro na dzień dobry wyzywasz innych od głupków sama dobrze się zastanów co masz do powiedzenia ...bo ja mogę po Twojej wypowiedzi stwierdzić ,że jesteś bardzo emocjonalną osobą i należysz do kobiet które wpierw mówia a dopiero pózniej myślą .Bardzo dobrze że masz kochającego czulego męza troszczącego się o dom,dbającego o Twoje potrzeby emocjonalne i fizyczne tylko pomyśl ....jak bys się czuła gdyby ten fajny mąż dzielił swoje emocje i czas na was dwie .Czy to by nic nie zmnieniło w Waszych relacjach ? Tak ...możesz powiedzieć że sytuacja Rybki nie jest analogiczna ,bo Jej mąz nie jest niczego świadomy, ale zapewniam Cię że ludzie którym wydaję się......że kontroluja cała sytuacje czesto popełniaja bład w najmniej oczekiwanym momencie . Tak dla jasności nie życze Ci abyś kiedykolwiek byla postawiona przed takim dylematem .Chyba nie ma sensu wiecej się rozpisywać bo to i tak niczego nie zmnieni . Dodam tylko że ja już wole być głupkiem niż mieć taką " oswiecona " postawe życiową jak Ty i Rybka . Tak na koniec pozdrawiam wszystkie madre panie a wiem że tu takie też są i to jest bardzo optymistyczne że w tym całym zamieszaniu nie wszyscy próbuja stać w emocjonalnym rozkroku. Przepraszam za małe zamieszanie na topiku ale ,mając jakiś temperament nie zwykłem bić braw ,tam gdzie się nie należą. Pozatym nie mam zamiaru odpowiadać, na wyzwiska które się tu zaraz pojawią pod moim adresem . do jezeli;Dzięki za wsparcie ,ale liczyłem się z tego typu opinianią zaskoczyła mnie tylko osoba która to wypowiedziała.:) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli
Zgadzam się z Toba i z tą toleracją - niby tolerancją. To jest forum publiczne i każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ja tylko jestem ciekawa jak Rybka zachowała by się gdyby jej mąż miał taką "przyjaciółkę" i powiedziałby jej, że przecież oni się tylko trochę "poprzytulali", a spotykali się żeby umilić sobie swoje małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dwóch przedmówców (lub dwojga przedmówców, lub dwóch przedmówczyń ;) ) odpowiedzi na Wasze pytania do Rybki znajdziecie na topiku \"Mój mąż kasuje numery w swoim telefonie\", który znajduje się tu ---> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2829651 bo tak szczerze mówiąc, nie wiem, czy jest sens po raz kolejny o tym dyskutować. 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja własnie po joggingu...cała mokra.......:(:(:(:( U nas dorarł grad...... i lej ze hohohoho......... Ale bardzo przyjemnie tak biegać w ciepłym deszczyku:) hmmm raczej ulewie:) Co do NAszej kolezank ito musze Wam powiedizeć ze ta skubana najpierw logowala sie jako mgr psychologii a potem jak załozyła beatę herbatę to czesc wpisow z mgr szumowaly sie jej bo wpisała tego samego uzytkownika, tzn jak sie zalogujesz oprocz nicku ktorego zaczerniasz mozesz wpisac uzytkownika tylko haslo trzeba ponownie wpisac bo jak nie wpiszesz do dupa bada i stąd czaeem beatka majac nick zaczerniony pojawiala sie jako pomaranczowa..... pamietacie?..........potem nagle myk myk .... i byla juz czara i suma postow byla taka sama. SAKUBANA ..!!!!!! Musiaam wieczorkiem wpisywac głupie nicki i testowac na roznych topikach i wreszcie sie udało:) Ja popelnilam błas bo podczas pierwszego wpsania uzytkownika w \"starej walniętej\" nie wpisałam hasła i potem jak 2gi raz zaczernilam to stare posty poszły w piz.....u:P No ale tak na marginesie myśe ,ze beatka to jednak nie była taka intelidzent jak myśałam........ bo popełniła foo paa:P albo biedaczka tak sie spieszyła ze zapomniala wywalic uzykownika z mgr psychologii..... aczkolwiek styl pisania miała good:) nie to co ja ...ale nie mam czasu i mam za długie pazurki i czasem mi sie wali....:p:p:p Rybko.... no czekam az powiesz co ja takiego mogę porabiac w pracy.......????? Dziewczyny ide na zakupy postaram sie tu wpaść jeszcze.......:) no i chyba Halince trza chłopa szukac...... a w tym to ja tez jestem very good:) See You:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka..... to chyba nie jestes bondynką:p bo blondi by zrozumiała:):):):) no w kazdym bądz razie beata robila to celowo!!! i raczej myslę ze miała jaies zadanie do wykonania niz robienie sobie jaj,...... ale kto wie......? byla to poprostu czysta prowokacja w dobrym/ na poczatku/ stylu...... i jestem pewna ze nadal Nas czyta:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ogladałam tvn fakty i wczoraj wizjer i apropo zupełnie nie na temat.....:):):):) jesli chodzi o biura podrozy to polecam sunfun z wawy:) byla w tym roku z Nimi ...zajebiscie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja a propos tu jakieś ślunzocki się kręcą, nie? znacie jakiś porządny przepis na przygotowanie surówki z czerwonej kapusty? bo to jest chyba jakaś ślunska specjalność. a jo bych se zjadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, to cholerstwo jest twarde. to się chyba z jakimś sosem podaje, tylko jakim, olejem wystarczy zalac, or what? w necie są przepisy, ale ja chcę przepis od kogoś, kto zrobił już milion razy tę surówkę i jest miszczem :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja między innymi ;-) pisałam ,że pochodze stamtąd gdzie kluski ślonskie+rolada +modro kapusto :-) Ale to nie surówka ale gotowana kapusta. Kroimy w miarę drobno, do garnak z wodą i OCTEM ( kolorek zostaje) trochę cukru, soli i pieprzu -gotowac do miękkości, można zaciągnąć ale ja tego nie robię :-) jest pycha :-) A z ym rozmiarem to widze,że nie ja jedna mam problem - generalnie 38, ale jak garsonka ma spodnie to musze kombinować i podmieniać bo w spodnie nijak nie wejdę - musze mieć 40 :-) a potem na pasie z tyłu odstają i robię zaszewki :-) ale teraz to dziewczyny chyba nie wiedza co to a problem bo tylko biodrówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłam głowę i z mokrą, i z wodą w uchu wyszłam na balkon, i mnie zawiało, i teraz mnie boli ucho :-o humor poprawiłaby mi tylko przejażdżka czołgiem, ale jak widzę, nie będzie mi to dane 😭 to idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_HaIinka
Mnie facet zrobił dzidziusia bo pękł mu balonik tak chorera był napalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Walnięta:) Beatko, daj spkój, widać dokładnie różnicę pomiędzy el a duże I, więc się nie wysilaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie 🖐️ widzę, że wieczorkiem troszkę się tu dzieje :) ja wczoraj zaliczyłam dentystę (było jak zwykle o_k_r_o_p_n_i_e), zakupy, sama zasiadłam przed \"M jak Mdłości\" (sama nie wiem po co bo to coraz nudniejsze 💤 ) uzależnienie jakieś :P kompa zajął wczoraj mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Melduję się na posterunku, ale mogę być małomówna, bo mi się cholernie spac chce. Udała się surówka z kapusty czerwonej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że dojdzie do tego, że ktoś się pode mnie podszyje, miałam tylko nadzieję, że to będzie ten, co na wszystkich topikach obciąga z połykiem :D mam nadzieję, że wszystkie zauważyłyście, ża tamto pomarańczowe to nie ja, ale już zahasłowałam wszystkie kombinacje Halinkowe :classic_cool: czesc Baby 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_ Halinka.
Mogą się znaleźć cwaniacy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×