Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

I poszły. :-) To ja też sobie idę już... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście rozmówne z rana ;-) A niech mnie ! Cześć Stokrotka, jak tam Twoja \"nowa firma\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;-) kawka dla chętnych :-) ja najbardziej lubię latte a dla Ciebie Kropeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam, kawkę wypiłam i mogę się odezwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytam co tu pisałyście jak mnie nie było :-) jestem na 448 stronie kiedy to pojawiłam sie na chwilkę więc jeszcze jakiś tydzień do nadrobienia mi pozostał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem mocarellkę z pomidorami i bazylią (mniam) pije kawe z mlekiem gdybym to jeszcze robiła na ciepłej plaży było by cudownie :-D witam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🖐️ 🌻 Ale mi smaka narobiłas na taka sałatke- mniam. Ja tez juz bym chciała lato albo chociaz wiosenke. Juz nie moge sie doczekac... A ja dzis na sniadanie miałąm płatki owsiane z mlekiem. Jem je od jakiegos czasu i dzieki temu latam czesto do kibelka i nabieram coraz wiekszego wciecia w biodrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop Rybko poczytałaś ? Moluś - nie wspominaj o odchudzaniu, bo sobie przypadkiem przypomnę, że też się za to powinnam zabrać :D Belluś spóźnione smacznego :D wczoraj wreszcie po jakiś 3 tyg. przypomniałam sobie w autobusie identyfikator do konta w banku :classic_cool: olśnienie. i już wiem, że na koncie mam niewiele :D co porabiacie? jak wczorajsze popłudnie / wieczór ? ja patrzyłam kolejny raz na \"lepiej być nie może\" - lubię ten film i Nicolsona właśnie w nim, i jeszcze \"czułych słówkach\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj ogladałam ten film -SUPER ! i tem piesek taki kochany! jaka to rasa? Tez bym chciał pieseczka ale Mezus powiedział, ze narazie musze zadowolic sie naszym chomiczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Myszorek wcale nie takie spóźnione bo właśnie jem kanapkę :-D ja też widziałam wczoraj \"lepiej być nie może\" po raz trzeci chyba Nicolson jest the best w tym filmie (co za knajpa że ja muszę być w marynarce i krawacie a Ciebie wpuszczają w podomcę - buchcachchacha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Myszorek wcale nie takie spóźnione bo właśnie jem kanapkę :-D ja też widziałam wczoraj \"lepiej być nie może\" po raz trzeci chyba Nicolson jest the best w tym filmie (co za knajpa że ja muszę być w marynarce i krawacie a Ciebie wpuszczają w podomcę - buchcachchacha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jestem podwójnie a gdzie było 60 sekund że udało mi się dwa razy to wysłać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, byłam na super nudnym szkoleniu. Mam dziś zły dzień i wszystko mnie denerwuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zebranie a teraz akurat 15 minut przerwy :-) ale za dużo to nie napisałyście :-( Kropeczko dlaczego jesteś zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła, bo: - czekam na telefon, a on nie dzwoni :-( - kupiłam dzisiaj mojej Mamie telefon, ale czarny, bo srebrnych nie mieli, - moja najlepsza koleżanka, która przez 2 lata siedziała na przeciwko mnie, właśnie się przeniosła do innego pokoju i jest teraz cholernie pusto 😭, normalnie ryczeć mi się chce, - obiecałam coś klientowi, podpisaliśmy umowę a okazuje sie że nie mogę mu dostarczyć usługi Więc dziewczynki, nic - tylko w łeb sobie palnąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze jedna sprawa - od tygodnia bardzo boli mnie kręgosłup, i lekarze nie wiedzą dlaczego. Tak więc po prostu jest super. I widzę, że jeszcze na dodatek \"zabiłam\" topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee Laurka, głowa do góry, każdy jakoś zdaje te egzaminy, a Ty nie jesteś \"każdy\". Jezu, czy ten dzień nie mógłby się już skończyć !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ja nie wiem, jakie Ty masz ambicje, ale jeśli takie, żeby po prostu zdac - to sie kobieto nie przejmuj, bo zdasz. Jeśli chcesz odwalić \"popisówę\" i zdać za pierwszym razem, to bierz dodatkowe lekcje jazdy, jak najwięcej, bo nie wiem, czy uda Ci sie za pierwszym razem. Ja zdałam za 4, i jakoś żyję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello eee tam Laurka z Twoim szczęściem to Ci na pewno nie zażyczy sobie takiego parkowania a poza tym jakiego byś musiała mieć pecha żeby się okazało że akurat jest miejsce na jeden samochód do parkowania równoległego na mieście :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile tu żali i płaczu, przecież za to co niektórzy tu opieprzają :D :D kochane kobietki nie dołować się proszę, bo: - Laurencja zda śpiewająco, ja to wiem , a jak ja wiem, to tak będzie :D - Kropeczko wiem, że ci przykro, że koleżanki już nie ma - ale będziesz miała okazję się za nią stęsknić i pogaduszki nabiorą nowych kolorów :D (choć sama pamiętam jak wyłam po wyprowadzkach obu współlokatorek) - Bellunia jak wklepywanie dokumentu? już nie kurwisz na bossa? przeszło? :D pewnie przeszło, nie ma to jak uzewnętrznić swój gniew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Myszorek, ale smutno bardzo :-( W ogóle to stwierdziłam, że biurowe przeprowadzki działają na mnie depresyjnie - człowiek się przyzwyczai do swojego biureczka, a tu go tarmoszą na drugi koniec, i otoczenie zmieniają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszło Myszorku pokurwiłam do Ciebie na niego i od razu lepiej :-D ;-) poza tym nie robie tego (nie przepisuje)- mam ważniejsze rzeczy jak mnie wywali to ... pomyśle o tym jak mnie wywali ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×