Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

:) Nowy kolega dostanie laptoka. śmiagam sobie po google earth- fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano fajna, też czasem z mężem \"łazimy\" po różnych miejscach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś nie widze nic ciekaweo w google earth - co Wam się tak tam podoba ? Moluś, a ten nowy kolega to chyba jakiś kolejny znajomy Twojego szefa, skoro na wejście już ma laptop, a firma nie ma (niby) pieniędzy :-( Wkurzyłam się - kolejna działka jaką oglądaliśmy odpadła, bo nie można na niej postawić domu z dachem o kącie nachylenia 2 stopnie 😡 W Polsce nie można mieć domu z płaskim dachem najwidoczniej, więc pewnie nigdy się nie pobuduję 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kropcia ! Kolega bosa a nasz znajomy. W ogóle koleś baaaardzo pedantyczny...... KUżwa 8 zł mam w portwelu a wypłaty jak nie ma tak nie ma!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie - na tego Twojego \"pożalsięboże\" szefa to nic, tylko zakablować do jakiejś kontroli 😠 to by się DUPEK nie pozbierał 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻebyśKropcia wiedziała! :P Oglądam jakiś program na tvp2 i jest wywiad z foremniak- mam wrażenie, ze powiększyła sobie usta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) pozdrowienia dla wszystkich jeszcze trochę mnie nie będzie załatwiania mam sporo w różnych urzędach itp. a przeprowadzka za miesiąc :-) Kropka dlaczego nie można budowac z płaskim dachem? Ja jestem bardzo zadowolona właśnie z takiego rozwiązania Moluś trzymam kciuki za Ciebie i Wasze starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rybko :D ależ ci zazdroszczę tego wszystkiego :D u mnie błogi spokój, ja sączę winko, mąż wcina lody (ja ograniczam słodycze 😭 ), kot śpi. aaaa..oto nasz nowy meble w domu :D http://images21.fotosik.pl/258/3fa8cd66de985a78.jpg (nie, nie wydałam kilku stów na kociaka ;) to prezent od mojej psióły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :classic_cool: Mysza, jestem ciekawa, jak się ten nowy mebel sprawdza w przypadku Filemona, bo mi się jakoś te budowle mało atarkcyjne dla kotów wydają. Daj znać, co Twój kot z tym robi ;-) Rybka - super, że wpadłaś, mam nadzieję, ze za jakiś czas wrócisz na dłużej. Ano nie można płaskich dachów, bo takie są wytyczne gminy, tam gdzie chcemy kupić działkę, musi być dach o kącie nachylenia 30 stopni. Nienawidze takich \"kurników\", kocham płaskie dachy, nie dziwię sie, że Tobie się tez podobają. W tym momencie nie widze sensu przeprowadzki do domu, który mi się od początku nie podoba, to co ja będę kasę na działkę, dom wydawać, mieć gorszy dojazd do pracy, i siedzieć w domu, którego nie lubię ? Never ever ;-) Moluś - to szkoda, jak sobie rzeczywiście usta powiększyła, bo uważam, że ma swoje śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Rybko 👄 Mebel fajny! :) Kropcia usta większe na 99% Laurcia 👄 Musze Wam coś oznajmić. PODJEŁAM DECYZJE !!! Jeszcze tylko czerwiec, ewentualnie lipiec i dziękuje firmie w której pracuje! Dzisiejsza wypłata to porażka! Za tą sume wole robić w tej zasranej biedronce ale umowe przynajmniej będe mieć!!! Wściekła jestm to szok 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, wspieram Cie w tej decyzji ! Wiem, ze dzisiaj nie łatwo o prace, ale w układzie zawodowym, w jakim Ty tkwisz jest coraz gorzej dla Ciebie, a lepiej dla szefa. Tak nie powinno być ! 😠 Myślę, ze najwyższy czas, żeby zmienić trochę swoje życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka 😘 Ty tutaj o tej porze ? Pewnie, że nie będe kredytów brac, potem spłacać, zła, ze nie mieszkam w czymś dla mnie. Denerwuje mnie to, że wydajesz pieniądze niemałe na ziemię, która jest Twoja, ale nie możesz na niej postawić czegoś, co Ci się podoba, bo tak gmina wymysliła. Nie wiem dlaczego tak jest - chyba dla zachowania ciągłości wizualnej, ale nie oszukujmy się, kazdy dom i tak jest tak różny kształtem, kolorem, że ten spadzisty dach wcale ciągłości nie tworzy 😠 Tym bardziej, że w tej miejscowośc, gdzie chieliśmy mieszkac sa domy z płaskim dachem 😡, tyle że stare, i wtedy jakoś można takie było budować ! Tylko żałuję, że nadal ogródka nie mam 😭 ;-) Ale nie mam tez kredytu z drugiej strony - zawsze to jakiś pozytyw jest :-) Moluś - powiem Ci, że jeste z Ciebie dumna - w końcu podjęłaś TĄ decyzję :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ja z siebie też i dobrze mi z tym :classic_cool: Teraz się zwolniłam, ide po psa i robie rundke po mieście a nóz się trafi, że bedzie wisiała karta z napisem \"dam prace\" :) Acha nowy pracownik dostał juz nowego laptopa i 1500 na dzień dobry!!! 😠 Jak wróce się odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ja tez poważnie się zastanawiam, nad skontrolowaniem Twojego szefa - serio, to jak to jest, że Tobie pensji nie wypłaca, miga się z umową, musisz się chować jak jest kontrola z ZUS-u, a nowy pracownik dostaje tyle na \"dizeń dobry\" ?? 😠 Ale mnie wkurza ten cwaniak 😡 A tak na marginesie - własnie się oblałam zieloną herbatą - bagatela na białą, właśnie upraną i uprasowaną(to jest najgorsze, bo ją się ciężko prasuje 😠 marynarkę. Świetnie te plamy wygladają, nie ma co ! Ale jestem na siebie zła 😭 Laurita, TY w domu dzisiaj jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ale zapieprzam. i dlatego mnie nie ma :D Moluś tak trzymać ! Laurcia mebel zajebisty, żebyś wiedziała :D :D pasuje jak nic :D Kropka kot po tym biega, wspina się - co mu wielką frajdę sprawia, no i leży. a w budce trzymam jego wszystkie zabawki bo tam leżeć nie chce, tylko nurkuje czasem po jakąś piłkę :D do drapaka kota trzeba od małego przyzwyczajać, bo jak już starszy to może się tym nie zainteresować. Nasz był tylko nauczony drapać taki mały drapaczek - przybity do komody, jak chciał się wyżyć to leciał do niego :D teraz się wyżywa na słupkach tego wielkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te badania Ci są potrzebne do podpisania umowy o pracę ? Wiesz może czym sprać plamy z herbaty ? Vanish wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta można prać - dlatego mam większy wkurw, bo założona była tuż po praniu i uprasowaniu, i sie namęczyłam jak ja prasowałam, bo jakieś zakładki, pierdoły, a teraz będę musiała znowu ten cyrk przechodzić ;-) Ale myślę, że plama powinna zejść, tylko trochę głupio tak do klienta jechac :-o Dzisiaj mam jakiś durny dzień - w domu kilka razy wylałam wodę, teraz to, ciekawe co jeszcze zrobię ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba mam taki dzień :-o ;-) Aż się boję pomyśleć, co jeszcze może sie wydarzyć ??! 😭 Wszystkie \"groźne\" przedmioty odsunęłam od siebie jak najdalej ;-) Jedynym pozytywem jest dzisiaj to, że odebrałam paszport - fajne są te nowe paszporty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ogłoszeń na mieście w sprawie pracy nie było. Tzn były ale tak: kierowaca, kamieniarz i mmmm nie pamietam. No i daliśmy się namówić na komunie. Babcia odda nam kase za prezent. A no i wszystko zależy od tego czy teście z psem nam zostaną na pare godzin bo z nią nie będe na komunie jechać. Dziś idziemy się spytać. A ten nowy koleś napalał się na wczoraj na moje miejsce! Bo on teraz siedzi przy biurku z bosem. A ja mam miejsce koło okna i jemu by tu pasowało bo najwidniej a on musi mieć widno! nosz kuźwa. Jak mi Pająk to wczoraj powiedził to [😡 Niech sopbie lampke kupi !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, jak widzisz, jest coraz gorzej, bo nawet miejsce Ci chcą zabrać - najwyższy czas opuścić to miejsce 😠 Twój Pająk nie będzie miał problemów, jak Ty odejdziesz ? Plama z herbaty na mojej marynarce się sprała - co za ulga :-D Coraz bliżej do weekendu ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie będzie miał problemów. Ale on też nie ma zamiaru to długo jeszcze posiedzieć.... Jak pojedziemy do Brata to pogadamy czy mógł by mu załatwić prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ostatnio boli mnie brzuch nie tylko w pierwszy dzień okresu, ale w pierwsze trzy 😭. Moluś, jak poczytałam o endometriozie (hmmm, czy ja poprawnie napisałam nazwę ??), to sie poważnie zastanawiam, czy ja przypadkiem tego nie mam - bo jednym z objawów są bolesne miesiączki, a ja mam. Może nie takie, że muszę jechac na zastrzyk przeciwbólowy do szpitala, ale w ciągu pierwszego dnia biorę 3 ketonale, a to w końcu silny przeciwbólowy lek :-o Mysza, Ty ciągle taka zapracowana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia a kiedy Ty Kochana byłaś u gina co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie pamiętam - wstyd sie przyznać :-o Zresztą ostatnio pisałyśmy, że nie lubimy tam chodzić, żadna z nas, i ja chodzę tylko wtedy, kiedy mam jakąś infekcję, czy zapalenie - jednym słowem dolegliwości. Kontrolnie - bardzo rzadko. Ale za każdym razem jak byłam to mówiłam, że mam bardzo bolesne okresy, i co ?? I NIC - przepisano mi właśnie ketonal, żadnego głębszego zainteresowania. Chyba powinnam pójść - i to będzie moje postanowienie na maj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś średnio zapracowana, ale pisać mi się nie chce ;) martwię się czy z moich złudzeń znów dupa nie wyjdzie, bo jakoś stanęło wszystko w miejscu. no i humoru nie mam ;) co do gina to ja ostatnio robiłam też jakieś badania na cytomegalię, ale że znów się zabezieczam to nawet mi się nie chce iść do gina sprawdzić co tam wyszło, i o co w ogóle w tym chodzi :D teoretycznie na tokso też powinnam chyba zrobić przed ciążą kiedyś? ale też mi się nie chce, kuźwa nic mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia no łandie! Samo badnia to nic! usg dowcipne to podstawa!!! Mam nadzieje, że spełnisz to postanowienie. A ja ściemniam. nie chce mi się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest tokso ?? Mysza, nie dziwię Ci się, jak się na coś człowiek napala, a potem może nic z tego nie wyjść, to nic dziwnego, że czuje się \"ble\", i nic mu się nie chce. Choć Cię chociaż przytulę Niewielka to pociecha, ale coś zawsze jest. 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×