Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość Styokrotka 1
jestem ale juz idę bo nie wiem w co ręce włożyć :(:(:( a miałam w tym roku na święta nie szalec :D no i znowu mi odbiło :(:( ale w przyszłym roku szaleć na pewno noe będę :D :D :D, obiecuje to sobie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty są. tylko zapakować :classic_cool: bilet jest. na jutro :D i nawet przez przypadek jest fajna bluzka za grosze ;) cholera wyświetla mi się komunikat o konie trojańskim w kompie :o i że się go nie da usunąć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello - nareszcie jestem w domu, mam już dość wszystkiego !!! Na szczęście już wszystkie prezenty mam, pozostaje już tylko pakowanie, które uwielbiam. Więc ja sobie popakuję, Laurka poprasuje, i będzie git :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam :D teraz zimne piwko z soczkiem bo orbiłam się dziś, że ho ho :D chciałam iść się wykąpać a tu \"niespodzianka\" - nie ma wody 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda już na szczęście jest od kilkunastu minut, ale leci tak żółta, że na razie się powstrzymuję od mycia ;) Kropuś nie mam choinki ale zakupiłam dziś świeżą jemiołe i gwiazdę betl. ja stół :D i normalnie tak mam świątecznie,że ho ho :D a co ty właściwie robisz dziś przy kompie o tej porze?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wajcha wyjechala do rodziny i w swojej wspanialomyslności zostawił mi kompa ;-) To wpadłam tutaj, i zaglądam pomiędzy pakowaniem prezentów - na szczęście już skończyłam. Teraz coś zjem i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie miałam się pytać u kogo spędzacie święta :D a wy oddzielnie :D u nas teraz przypadła kolej na moich rodziców, jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddzielnie Myszorku, zawsze tak było, i w sumie jakoś tak się do tego przyzwyczaiłam, że mi to odpowiada, i zastanawiałam się, czy jako małżeństwo też byśmy tak robili. Ale Wasze rozwiązanie, z kolejkowaniem jest świetny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zdziwiłam :D bo ze swoim przyszłym mężem nie mieszkałam a już \"walczyłam\" o choć jeden dzień w święta :D z pozytywnym skutkiem rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - jak Halinka się pokazuje, to zaraz za Nią i Laurka. Kochana Laurko - gratuluję kolejnego zaproszenia na rozmowę 🌼 Co do świat, to zawsze tak było, że już jestem przyzwyczajona. Święta w końcu spędzam z ludźmi, których kocham, a zaraz na drugi dzien i tak jade do Wajchy :-) Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mi się wydaje.... nawet Kropcia zauważyła... Ona, co prawda, roztargniona bywa (😘 Kropcia :D ), ale tym razem świętą rację ma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek już umyta, ona jedna ma klasę, nie przychodzi ot tak, jak z ulicy, tylko najpierw się kulturalnie umyje, przebierze i dopiero z nami gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się myłam :D ledwo co wyszłam z łazienki to już na mnie mrugały :D chwili spokoju nie ma 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, to Ty winko sobie teraz popijasz ?? I tak cicho siedzisz, kieliszka nawet nie zaproponujesz ?? ;-) Myszorek - woda już czysta była ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nic :D bo tak się z mężem umówiliśmy - że nie będziemy na siłę nic kupować. Zwłaszcza,że ja ostatnio wydałam kasę na duperele w avonie,jemu kupiłam kolejne etui, nabyliśmy sobie po parze spodni i tyle :D no i rocznica była dopiero co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×