Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Więc tak: C- 0 pkt. D - 4 pkt. Next question: Pyt.3 Kiedy ostatni raz SPONTANICZNIE :-D :-D zrzuciłaś z siebie majtki ? a) kiedy ukradkiem przymierzałaś tą seksowną bieliznę w sklepie, b) podczas ostatniej wizyty u ginekologa, c) gdy z ukochanym poszłas na całość w kinie, d) u kosmetyczki, przy depilacji bikini, e) kiedy podszła ci gumka gdy schylałaś się do lodówki po mrożonki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie mnie powaliło, bo dla mnie spontaniczność nie ma nic do wizyty u ginekologa, czy po kryjomu przymierzanie bielizny w sklepie - też mi spontaniczność. I oczywiście nic nie wybrałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Panie nic nie wybrały, to nie ma punkcików. Jadę dalej: Pyt.4 Twoje wyobrażenie \"gorącej sesji\" to: a) oglądanie serialu \"M jak Miłość\", b) gotowanie na wszystkich czterech palnikach, c) kłóttnia z twoim byłym, z której ty wyszłaś, jako zwycięzca, d) ty i twój mężczyzna, sami, w tureckiej łaźni, e) ty i kilku facetów, sami, w tureckiej łaźni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm gupie to, jakbym była w gorącej łaźni, to by mi było tak gorąco, że bym nie myślała o niczym takim riki tiki, więc chyba znowu nic nie wybieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ostatnie pytanko Pyt. 5 W zeszłym tygodniu położyłaś sie wcześnie do łóżka, ponieważ: a) po prostu byłaś skonana, b) chciałaś się długo kochac, c) właśnie uprawiałaś sex przez pół dnia w każdym możliwym miejscu domu, d) chciałaś wypróbować nowo kupioną kołdrę, e) z tej pozycji lepiej modlas podgladac przystojnego sasiada z naprzeciwka (odpowiednio ustawione lustro to wszystko czego potrzebowalas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też bylo A - Halinka tak, już mozesz, ile miałas pkt. tak dla pewności pytam. A - 1 pkt. Podliczcie swoje pkt. to Wam, jak chcecie rowiązanie zapodam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marne 4 :D (w jednym pytaniu byłam niezdecydowana więc zgarnęłam tylko połowę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja sie gorsze? ja sie smieje :) tylko sie usmiecham do was, bo o seksie to mysla wiecej kobiety widze ;) to mowice, ze nie macie zadnych meskich testow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - 4 pkt. jesteś odpowiednikiem Lynette - bo test przyrównywał nas do bohaterek Gotowych na wszystko ;-) \"Nie możesz sobie przypomnieć, kiedy ostatnio myślałaś o seksie, nie mówiąc już o jego uprawianiu. Nie depilujesz nóg, nosisz bajowe majtki.\\Poświęc wreszczie trochę czasu tylko i wyłącznie dla siebie - Tak Ci Myszorku podpowiada mądra psychoterapeutka. Bądź i poczuj się znowu sexy - przeczytaj erotyczną książkę lub kup seksowną, elegancką bieliznę. Potem zaplanuj weekend dla siebie, twojego faceta i łóżka w rozmiarze twojego dużego pokoju\" To tyle dla Myszorka - wszystko kochana przez te dzieci, tak czasu nia masz, jak biedna Lynette :-D, :-D, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera :D ale ja się golę, naprawdę 😭 :D dzieci nie mam :classic_cool: a jeśli za rzadko myślę o seksie to przez te cholerne tabletki 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy w tych swoich gazetach nie macie nic o facetach??? A co tam pisza wogole o mezczyznach??? Cos madrego czy tylko glupoty same?? tak z ciekawosci pytam. Nigdy nie bylo testu sprawdz swohego faceta, lub zapytaj kolehge???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×