Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Robie sobie test pt. czego pragniesz w zyciu - ciekawe co mi wyjdzie Halinka a Ty dostaniesz prezent, czy tez wajcha nie byla usatsfacjonowana ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty wiesz, ile on ode mnie dostaje? :D on ma mnie, mnie! czy to nie wystarczy :D:D (zaraz będzie Laurka krzyczeć) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Ty, najpierw mnie podpuszczasz i podpuszczasz, prowokujesz, a jak ja już prawie wybucham, to mnie głaszczesz :D:D Tobie chyba jednak na mnie strasznie zależy, nie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wróciła stara Laurka, wredota, a już myślałam, że doznała olśnienia i się zmieniła 😭 tylko Kropka poznała się na mej cudowności :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, z nowego Glamura, ale sa glupie - na 5 pytan tylko w 2 byla odpowiedz, ktora powiedzmy, ze w jakiejs sytuacji by do mnie pasowala. No i wyszlo ze mam poziom seksownosci na poziomie miotly :-D, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że się nie martwię, w ogóle tam po prostu nie było takich odpowiedzi, jakie ja bym wybrała-widać moja seksowność jest niestandardowa, zresztą oceńcie same - dam Wam przykład jakiego rodzaju to są pytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyt. 1 Jakiego gumowego przedmiotu ostatnio dotykałaś ? a) pary gumowych rękawic, b) sera, w nieudanej zapiekance, który przypalił się \"na podeszwę\", c) gumki myszki do scierania - pomagałaś dzieciom w lekcjach d) szortów, którymi zaskoczyl cię ukochany, e) twojego nowego erotycznego zakupu. No i które, byście wybrały, które ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Laurka masz za tą odpowiedź zero punktow - uwazaj na miotłę :-D :-D Mi żadna odpowiedź nie pasowała, więc też punktów brak, i pytanie się w ogóle nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, Laurka, może noszą a my takie nieobyte kesteśmy ;-) Więc odp. A - 0 pkt., B - 2 pkt Dawać dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję ;-) Pyt. 2 Uwielbiasz zapach: a) świeżo umytej podłogi w kuchni, b) pościeli zaraz po miłosnych igraszkach, c) świezo upieczonej szrlotki, d) męskiego, nagiego pulsującego ciała, e) potu mężczyzny, który pracował fizycznie Mi oczywiście żadna odpowiedź znowu nie pasuje - czyli znowu 0 punktów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera :D C lub D - z naciskiem na swojego mężczyznę oczywiście :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×