Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Łał, jaka tu imprezka wczoraj była ;-) Halinka, a wstąpisz tu dzisiej do Kropki na kafe ?? Myszorek, no mówiłam Ci kochana, idź po te Twoje kielichy do Almi Decor, tam jeden kosztuje od 12.00 zł., do 20.00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj z trzema osobnikami płci męskiej w knajpie - Boże - już dawno się tak nie uśmiałam :-D No wtanie tu któraś i coś napisze ??? Bo się taka samotna czuję 😭 w pokoju w robocie siedzę sama, nikogo nie ma :-( Myszorek - a Ty w pracy, czy w domu ? Stokrotka - powiem wprost: stęskniłam sie za Tobą 😭, gdzie Ty się podziewasz ?? Cała reszta kobiet, ma ode mnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczyłam wstać :D Kropuś ja byłam właśnie w tym sklepie i tam takie ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, witaj :-) A niech ich - co za zdzierstwo w tym Poznaniu. Myszorku, Wajcha kupiła kieliszek za 20 zeta jeden, a widzieliśmy tam i takie za 12,90 zł. Ech, podpadł mi ten sklep 😠 oszukańce jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tu śniadanie i kawkę :) Bella w nocy napisała, jest już na miejscu, ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Myszorku jeszcze nic dzisiaj nie jadlam, i tak się wybieram do sklepu i wybieram......jak sójka za morze ;-) Ale Bella ma fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma przefajnie :D idę za niedługo sprzątać 😭 zaczynam od łazienki :o ależ mi się nie chce ! ale po południu jeszcze wycieczka na miasto mnie czeka i jeśli chcę mieć leniwy wieczó to muszę się zabierać do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, a wiesz, mi dzisiaj rano się przypomniał, że ja jeszcze choinki nie mam !! I już jej raczej nie kupię, więc te święta spędzam bez drzewka. A Ty masz choinkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle Kropeczka :D ja nie mam choinki. szczerze mówiąc odkąd wyprowadziłam się na dobre od rodziców - czyli od 97roku, nigdy jeszcze nie miałam \"swojej\" choinki w wynajmowanych mieszkaniach :D zresztą przeważnie jeżdżę do rodziców na święta. w zeszłym roku zdarzyło się,że sami siedzieliśmy z mężem, ale drzewka nie było. dziś kupię sobie za to gwazdę betlejemską, zaszaleję, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to co :D niewidzialna ? :D (sprzątam) (podeszłam tu tylko dlatego,że mnie mryganie Halinkowe przywołało :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka :-) Widziałaś może nasz pomysł spotkania ? Co Ty na to, jako \"matka założycielka\" - może nam coś wymyślisz z tym miejscem spotkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, ależ ja się wypowiadałam już w tym temacie :D zdecydowanie uważam, że najbardziej odpowiednim miejscem jest Toruń :D niedaleko z Poznania, niedaleko z Gdańska, niedaleko z Warszawy, z Katowic trochę daleko, ale jestem gotowa przenocowywać Belcię i Śmiała nawet przez tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jaka jestem roztrzepana ;-) Przez to roztrzepanie, to ja kiedyś głowę zgubię ;-) A termin jakiś masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że najlepiej byłoby, jak się zrobi trochę cieplej, stopnieją śniegi (skoro Rybka mówi, że będzie jechać autkiem, to niech nie jedzie w taką pogodę), a i my nie będziemy musiały latać w paltotach :D jakoś tak... kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, kochana Ty :D:D:D no to tylko taka propozycja :D a czemu Ty się, tak w ogóle, nie spotkasz ze Stokrotką, obie z W-wy, to my z Myszorkiem się spotkamy, chociaż nas dzieli jakieś 250 km, a Ty ze Sto macie pewnie jakieś 30km :D cześć Laurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata :classic_cool: teraz Laurka mnie wywołała 😭 będę sprzątać do jutra 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka :-) Halinka, no ja nie wiem, czemu my ze Stokrotką sie nie możemy spotkać - ja tam chetna jestem. Trzeba poczekać, co Stokrotka powie :-) Laurka, a ja dzisiaj ani oka, ani ust zrobionych nie mam - położyłam się spać ok. 2.00 i ledwo wstałam, to mi się już malować nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam mje się piosenka zaśpiewam lato lato lato czeka razem z latem czeka rzeka razem z rzeką czeka las, a tam ciągle nie ma nas.... lalalala ja kcem już lato ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×