Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

eeh, moje okolice siedzieniowe też niczego sobie :D zawsze najpierw w biodra idzie. i tam też na końcu chudnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jedzeniem dam już sobie chyba spokój. odkąd wróciłam to pochłonęłam szaszłyka, czekoladę i piwko. chociaż takie małe kiwi się jeszcze do mnie uśmiecha :D ehhh,kupiłam dziś małe Karmi. za mało kupiłam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski to ja stara walnięta:p:p:p jeszcze nie zajarzyłam z tymi postami ..ale jak chwilke dychnę to zrobię se rebusa i wkoncu skumam jak to beatka cwano wklepała sobie podobny nick do mojego....... teraz ro juz nie muszę komentowac tego jej zachowania ...prawda????????? Wiecie co ,myślę ze ona nie ma tylu lat co pisała..i cxasem zdaje mi sie ze to pisały dwie inne osoby... poważnie.... zresztą herbaty to ja nigdy nie pijam:):):):) bo nie lubie więc ...niech się wali...:) dopiero teraz przyszłam do domku i myk do kompa:) witaj samotna z ludzmi:) i witacjie wszyscy prawdziwi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pifko karmi kawowe jest super:) polecam ...ino ono jest bezalkoholowe:):):):) aaa na 1pr leci fajny film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to włączyłam PR 1. tylko nie wiem o co chodzi :D kiwi zjadłam, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończył się ? i co? 3:0 ? :D p.s. Laurka tówj mężuś wróci pewnie jak mu wyparuje to piwko co z nim poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie jak tobie, ale żeby jeszcze jemu po tym piwku aż tak się chciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sięgłośno zaśmiałam. sąsiadka chyba słyszała :D (w nowych blokach cienkie ściany :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha Laurka, chcieć to mu się na pewno będzie chciało, no ale masz rację, nie zawsze chcieć to móc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, mogliby już wrócić :D mój mężuś na razie sygnałów nie daje - znaczy się jeszcze nie wraca (siedzą gdzieś na zadupiu,muszą się najpierw wszyscy zebrać by się rozejść,boktoś ma ich porozwozić). a do pracy ma na 7. rankiem będzie bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam Dziewczęta. przede mną prysznic, może jeszcze znajdę siły by poczytać. dopóki nie wróci to i tak nie usnę ;) jutro o 9 melduję się w pracy i zajrzę na pewno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczynki;)Wczesnie sobie poszłam, ale za to witam Was dzis pierwsza. Mecz ogladałam prawie cały(krótka przerwa na drzemke w I połowie), ale swiadkiem bramki z karnego byłam, a jakże:) Słonecznego dnia Wam zyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!! :) Ale się rozkręciłyście od wczoraj:)) :) Niezłe jaja z tymi nickami, przynajmniej już wiadomo, ze Beata nie ma równo pod sufitem :) :) :) Myszor i Laurka: kurczę, a na nawet nie wiedziałam ze jest jakiś mecz :) :) miałam spokojny wieczór z filmem na DVD, ale myslami byłam z Wami! :) Walnięta: czy w tej Twojej rodzince te 2 \"ogoniaste\" to hmmmm.... mąż i syn? ;) czy raczj 2 pieski? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Halinka...a nie przeraża Ci to że Rysiu Lubicz( jak juz bedzie Twój) będzie Ci kazał ciągle rączki myć?:) ( dla niezorientowanych cyt z Rysia \" Dzieci umyjcie rączki\") :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam tamten topik (beaty herbaty) ale się nie udzielałam. Chętnie przyłączyłabym się do Was dziewczyny ale....czy mam prawo??? I co w końcu z tymi nickami? Ja też mam dwa czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki, Halinka................ z tym Rysiem to dałaś do pieca - we mnie konkurencji nie masz ( Ryś działa mi na układ nerwowy jak mało kto ) Witam wszystkie nowe osoby na topiku. Ciekawe pod jakim przyłączy sie do nas Beata-Herbata i kiedy zorientujemy sie że to ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja rowniez obecna na posterunku. Wlasnie zabieram sie za lekture zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie .... wiem,że moja osoba budzi sprzeczne uczucia, ale polubiłam też wpadac czasem na forum i czytałam z ciekawością, no i poza tym ja tez jestem prawdziwa. Przekonałam sie,że intuicja kobieca nie zawodzi no i coś jeszcze... zaczęłam się zastanawiać nad sobą... byc może przyjemność tkwi nie tylko w przyjemności ale i w obowiązku. Wiem,że opłaty do końca tygodnia promocyjne - dla mnie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Laurko, swoją droga najlepsze referencje prawdziwości wysawiła mi sama Beata :-> najpierw krytykowała a potem napisała ,że było to jedno z jej kłamstw, pytała mnie w wiadomym juz teraz celu o miejsce zamieszkania i wiek .... trochę się wkurzyłam,że tak mnie podeszła, ale co tam cieszę się że dzięki temu poznałam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia znad kawki ;) Ania - no właśnie w końcu spotkałam faceta, który naprawdę wie, co to higiena osobista i zachowuje ją :D Klarcia - no ja się cieszę, że nie mam w Tobie konkurencji (wszak największą mam w Grażynie :D ), ale jakoś spróbuj Go polubić, bo jak się kiedyś umówimy na Sylwestra, a ja już Go zdobędę, to chciałabym, żeby była miłą atmosfera :D Owszem, promocja trwa, ale biada, jeśli ktoś mnie zrobi w balona (sorry Balonik :D ), tzn. właściwie nie ktoś, tylko pewna herbata :D liczę w każdym razie na Walniętą Holmes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×