Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość akurat akurat
czesc... 8 stron topiku od 11-tej rano? alez wy macie zdrowie.. jestem pełen podziwu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie wstydzę się, w końcu to uczucie kwitnie we mnie już jakieś 7 lat jest przystojny kocha dzieci zna się na samochodach ma świetną fryzurę ale jest żonaty, ale nie tracę nadziei, że kiedyś go zdobędę to Ryszard Lubicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy czas :D a zdrowie przy okazji ;) pranie wywiesiłam a Halinka jeszcze nie napisała, nieładnie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, napisała. i to tak, że zaraz będziemy na stronie 9tej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem Halinko czy twó narzeczony (obecny, przyszły - nieważne) tę konkurencję zniesie :P ja właśnie tak się zastanawiam kto i o której zwiezie mi dziś męża po tej integracji do domu ;) tymczasem zabrałam się już za czekoladkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego nie lubię diet - eliminują co najlepsze :D poszedł powiadasz, to dobrze :D opis mojego kolegi z wawy na gg: Polska - Walia 3:0 optymista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
a ja mogę się przyłączyć? Miło było u beaty, ale u was też jest fajnie, takie miłe pogawędki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaczka, jasne, chcesz paszport? i zrzuć może te pomarańczowe szmatki i zaczernij nick, bo licho nie śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
a jak to zrobić? bo klikam na preferncje i dalej nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was za chwilę opuszczę, właśnie mi koleżanka dała znać, że za chwilę do mnie zadzwoni, a ona jak zadzwoni, to rozmowa trwa co najmniej godzinę, a czasem i dwie. Międzymiastowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poleciała plociucha :) Laurko jak idzie usypianie Małej ? ja już sączę piwko. coś oczy zaczynają mi się kleić 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Zaczelam czytac topik beaty herbaty i nie dotarlam do polowy. Dobrze ze pozniej zaczelam czytac koncowke:P Fajne babeczki jestescie wiec postanowilam sie do was przylaczyc:) Moj maz tez oglada mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja, uszatek..brzmi groźnie :D i dlamnie tak kosmicznie :D trzymam wartę wobec tego ;) CZYmam znaczy się - jak to poznaniaki seplenią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mąż napisał,że grzecznie się bawi. a nawet kocha :P ho ho ho, chyba prędko nie wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tych topików :o za to lubię bywać na książkach i ślubach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem się odchudzać. gdy tylko zaczynam intensywnie myśleć o spadku wagi to następuje kompletna blokada. i choćbym jadła niewiele to waga nie drgnie. dlatego o tym nie myślę, jem z umiarem to na mam ochotę, a organizm sam daje sobie radę. mam dni kiedy głodna chodzę nieustannie i takie kiedy o jedzeniu nie myślę - dlatego waga waha mi się w miesiącu - raz kg, góra dwa do przodu, a innym razem w dół :) ale nic na siłę, u mnie to nie działa. to tak jak czasem kobitki nastawiają się na dziecko - próbują, próbują i d..a. i dopiero jak odpuszczą to się udaje - \"blokada\" znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja tez mam swoj topik na dietach:) Bardzo sie interesuje odchudzaniem,pare kg juz polecialo.... Jezeli chodzi o topik beaty to zgadzam sie w 100% z walnięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinsyn w spodnicy
Chyba nie bardzo milo bedzie tu widziany :) Mimo to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad rok temu zalozylam topik na dietach. Masz racje odchudzanie to temat morze hihihi Wracajac do topiku beaty ,chcialam powiedziec ze zainteresowaly mnie wasze opinie i rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajm bek egen oj się naplotkowałam ;) ja się odchudzam często, co dwa tygodnie od poniedziałku, po czym w środę mam już dość diety i jem normalnie :D chętnie bym zrzuciła ze 3 kilo, ale z okolic siedzeniowych, a jak na złość najpierw leci mi z twarzy i wyglądam jak śmierć, a zaraz potem z biustu, który i tak jest szczątkowy :D jak więc widzicie mam problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pisałam mało, najpierw jako czytająca z boku, potem już Myszor..ale naprawdę niewiele tego było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×