Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

dzięki Rybko :D ja obawaim się tylko tego, że sama sobie ze sobą po tej wizycie nie poradzę :D bo ja mam trochę we łbie poprzestawiane :D mam fioła na punkcie tego żeby było prosto :D zazwyczaj obcinałam włosy na równo lub cieniowałam same końcówki, ale zawsze po wizycie od fryza sprawdzam z lusterkiem czy włosy z tyłu wyglądają jak \"spod linijki\" :D a jak tak nie było to miałam wkurwa :D (wiem, muszę to leczyć :D :D ) a teraz z premedytacją idę pocieniować włosy na całej dugości i nie wiem jak sobie dam z tym radę 😭 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam Myszorku z włosami nie pod linijke tez można życ - jestem tego przykładem :-) jak będziesz potrzebowała wsparcia wiesz gdzie mnie znaleźć :-) a do której fryzjerki sie zapisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Drogie Panie!!! U mnie pogoda barowa i chyba sie dzis upije. ;) W pracy tylko do 14-tej bo spadam pomagac mamie w pieczeniu ciasta i robieniu sałatek- robi jutro imieniny taty- zległe Zbigniewa. Co do rocznic to Pajak pamieta! Wczoraj od rana złozył zyczenia, tylko ze ja myslałam ze wieczor razem spedzimy. On nawet 6-tego kazdego miesiaca składa mi zyczenia bo 6-tego zaczelismy sie spotykac. :D Ale moj tato tez mamie zawsze cos kupuje. A iwec wqieczor spedziłam iogladajac polska edycje \"Chce byc piekna\", potem zmywałam, kanapki do pracy i wieczor zleciał.... Tez chce isc do fryzjera i kolor musze odsiwezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja obsesja wynika z tego, że jak się ma proste włosy to wszelkie niedoskonałości widać jak na dłoni :D to tak gwoli małego usprawiedliwienia :D nie zapisałam się do żadnej konkretnej Rybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) myszorku o takim natrectwie jak twoje to jeszcze nie slyszalam:-D zamow sobie rybke do domu po fryzjerze aby cie utulila w zalu, ze wlosy z tylu nie sa proste tylko kazdy innej dlugosci :-D i trzesnij sobie jakas fotke, cos slyszalam ze kropka ma byc w poznaniu jakos nie widze rozwiniecia tego tematu milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tych rocznic to sama nie pamiętam wszystkich :-) za to pamiętam datę pierwszej swojej w życiu randki 11 marzec i wiecie co - pamietam że to była wiosna bo dostałam wiosenne kwiatki a w tym roku to chyba można by było 11 marca lepić bałwana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) a mnie dzisiaj zlał deszcz :-o jak dojechałam do pracy to włosy już mi wyschły ale wiecie jak po deszczu włosy wyschną to jaką się ma fryzure ;-) a w pracy wszyscy ooo jakie masz włosy, byłyś u fryzjera, inna koleżanka \"układałaś włosy tak szczotka do przodu\" :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D Myszorek trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa teoria :D moje włosy po deszczu wyglądają dokładnie tak samo jak przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara ja mam kazdy włoś w inną stronę niektóre zakręcone inne proste jak druty D R A M A T !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak już jest, albo się ma włosy kręcone, albo takie układające się - tyle że fryz niszczy się przy wilgoci, albo tak proste jak ja - na takie nie działa ani ciepły podmuch suszarki czy lokówka, ani deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-D 🖐️ Po wczorajszym, bardzo stresującym dniu, postanowiłam się dzisiaj poobijać. Należy mi się ;-) Myszorek, pocieniowane włosy, to jeszcze nie koniec świata - w razie czego Rybkę masz blisko, to Cię pocieszy :-) Rybko - strasznie szkoda, że się nie widziałyśmy wczorej, ale mi tez by nie pasowało, zresztą, w tym stresie, to bym się nie umiała wyluzować :-o Śmiała - ja tak zagaiłam tą wyprawę do Poznania, chcąc zobaczyć, jaki będzie odzew, a że mnie dziewczynki zaprosiły, to bym tak się zjawiła w Wielkopolsce pod koniec kwietnia, albo na początku maja, z pominięciem oczywiście majowego weekendu, bo ten każdy ma na rodzinę pewnie zarezerwowane. Moluś - podziwiam pamięć Waszą, jak pisałam, to rocznic nie pamietam, a gdzybym sobie w pamiętniku nie zapisała, to bym też nie pamiętała daty swojego \"pierwszego razu\" :-) Belluś - mam to samo, co Ty - pogoda deszczowa powoduje, że mam głupie włosy ;-) Sto - mam nadzieję, że się poodzicie z Wajcha i pojedziecie w te góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.10, tylko roku nie pamiętam, musiałabym sprawdzić w pamiętniku :-) Śmiała - idę dzisiaj na 2 kwasy. Ale nie wiem, czy pierwsze coś dały, skoro taka długa przerwa pomiędzy nimi była. Ogólnie po pierwszym zabiegu były niezłe efekty, ale się do tego czasu już \"zmyły\", może trzeba zrobić całą serię, żeby było super ? A jak twoja mikrodermabrazja ? Laurka - no ja nie wiem, czy akurat wieloryb jest koło Ciebie, w radiu mówili o morzu i o Gdańsku, ale konkretów nie podawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , w sumie mnie rok najbardziej interesował :-) dziewczyny ile miałyście lat jak był \"ten pierwszy raz? teraz ponoc jest wcześniej ale co to znaczy wcześniej? Ktoś mi powiedział,że 12 lat ale nie chce mi się wierzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat ????? Bosze tosz to dziecko jeszcze !!!! Ja 17 czy 18 hmmm niebardzo pamietam to wielkie wydarzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 18 lat i to po 3 latach \"chodzenia\" i wcale nie wydaje mi sie że to jakoś późno było :-) teraz chyba inne czasy są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z pierwszym facetem, teraz już mężem :D a że poznaliśmy się w trakcie studiów - 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie z mężem :-) a ile czasu byłaś z tamtym Laurka? Wiesz zastanawiam sie czy \"to\" robi sie z wielkiej miłości która potem przechodzi czy tak z ciekawości jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę intensywnie, i też chyba 21 miałam, i to z obecnym Wajchą. I tak myślałam, że jestem chyba jedyna, która \"robiła to\" tylko z 1 facetem, ale widać nie tylko ja :-) Odetchnęłam :-D Teraz to mi się wydaje że średnia wieku, to jest 14-15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faceci chwalą się z iloma kobietami to robili myślę,że kobiety inaczej to postrzegają :-) dla Was to ma znaczenie z iloma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - ja jak pomyśle że mój syn miałby pozostac pod wpływem jakiejś dziewczyny to tez mi się to nie podoba ale to raczej nie ma znaczenia :-) nie mamy na to wpływu.... przynajmniej moi rodzice nie mieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to ma zanczenia Laurka ? rozumiem że po ślubie ma - oki ale przed też? myślę że kobiety postrzegają to bardziej w kwestiach właśnie moralności a faceci tak "spotowo" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny, dzieci, to osobni ludzie i robią to, co sami chcą. Rodzice raczej mało są w stanie przeszkodzić. Dla mnie ma znaczenie ilość partnerów - zarowno moich (sztuk 1) i mojego Wajchy (sztuk ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam powiem tak: wiem ze moj Pajak miał tylko mnie :) Bo on był bardzoooo kiedys niesmiały a po za tym - siedzicie??? BYŁ W SEMINARIUM !!! Dobrze ze mu przeszło bo bym stara panna była!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×