Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

och Sto daj spokój bierzesz mnie pod włos zagłębienie zależy od tego który to kieliszek :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu te Twoje czarownic Laurka w porze obiadowej przychodzą ??? cóż za wyczucie :-) masz coś dla nich przygotowane? ponieważ my schodzimy się do domu koło 17.00 niecierpię jak właśnie wtedy radośni znajomi przychodzą bo- obiad na stole , my głodni ... nie lubie nieproszonych gości a tym bardziej tych umówionych na 18-19 a zjawiają sie o 17 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Laurka nawarzyła specjalny \"gar dla czarownic\" ;-) Sto, a czemu masz dzisiaj dobry humor ? ;-) Rany, rybko, to sę będę bała Cię kiedykolwiek w obiad odwiedzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem. ale smacznie piszecie :D ja uwielbiam winko, na studiach piłam tylko białe, teraz kupuję tylko czerwone :classic_cool: coraz cześciej zamiast półsłodkiego sięgam po półwytrawne :D znów wydałam kasę, zamówiłam torebkę dla siebie i psióły :classic_cool: psióła będzie miała okazję by mnie odwiedzić, a nawet jeśli nie to ja jadę do wawy na początku lipca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Laurki pora obiadowa ok. 16 :classic_cool: i ona wcale tych czarownic nie zapraszała, same się wprosiły :classic_cool: kocham takie ciotki :D chce mi się jeść 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, jak masz dietę, to cierp ;-) :-p Zjedz sobie dziecko kochane jogurcik z otrębami, to może na 5 minut Ci się nie będzie chciało jeść. Ja zjadłam pół godziny temu drugą kanapkę - i to jest już mój limit na dzisiaj. Boże, jak ja to przetrzymam ??? :-o Chyba pójdę wcześnie spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja tak tylko mówię ale dobrze że bierzesz pod uwagę godziny obiadowe i nieobiadowe :-) Wiesz jak przyjedziesz do Poznania to od biedy i obiad możemy zjeść razem :-) jak byłam na obiadowej pizzy z Myszorkiem to było bardzo miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurcik z otrębami starcza na zdecydowanie dłużej niż 5 min. :classic_cool: wiem co mówię, bo jadłam po 12, potem była kawka i chyba mi to w żołądku spęczniało bo taka nażarta siedzę że jessoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jem jogurcik, z muesli co prawda, bo otrąb wciąż w osiedlowym brak, normalnie zaczyna mi to smakować :D Kropcia, a że tak spytam, Ty się odchudzasz, czy po prostu trzymasz linię, że już masz wyczerpany limit? :D Ty chudzielcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Halinka - ja zawsze, chcę utrzymać płaski brzuch - to mój jedyny cel. Raz jest dobrze, a raz tak tragicznie, ze wyglądam na min. 3 miesiąc. Powinnam ćwiczyć brzuszki, ale o mój Boże, jak mi sie nie chceeeee........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu no proszę zabiłam topki - a już dawno tego nie robiłam. Gdzie sie wszystkie \"babolce\" podziały - Laurka usprawiedliwiona - ma lunch z czarownicami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczki z pracy zaczynają mnie wykańczać, wyszłam punkt 16, do domu weszłam po 18 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie starsznie smutna :D dziadów mi nie żal :D mój mąż wciąż w pracy 😭 a może u kochanki? 😭 😭 😭 :D najadłam się krakersów i mam wyrzuty sumienia, głupi Myszor, głupi 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na wspolnej a potem Magdalena M Halik pewnie dojda niedługo ! ja dzis czekałm na foty od kumpeli ponad godzine! Ja zjadłam reszte surówki z obiadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Magda M. wnerwia mnie ta baba :D jak można słowa obcej baby przyjąć za prawdę, zwłaszcza gdy tyczą się tej niby bliskiej, kochanej osoby, no jak :D jak można się własnego chłopa nie zapytać \"o so chodzi\" gdy ktoś ci wciska że ma z nim dziecko (nawet jeśli to jego była żona :D :D ) tylko go zacząć unikać. no ja wiem,że oni muszą się tu najpierw pokochać, potem rozejść na chwilę, i wrócić by się to wszystko happy endem zakończyło, ale patrzeć nie czasem nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś kochanie fotki wpadły :D jedno kłeszczyn : dlaczego w twojej poczcie figuruję jako \"Mzsyorek\", to raz. i dlaczego mam AŻ 3 wykrzykniki? czy to znaczy że mję lubisz najbardziej ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie tłumacze: !!! to dlatego ze to Twoj drugi adres mam i tak go sobie zaznaczyłam, a \"zs\" literowka -hehe Halik moze ja zły adres mam? Ju z sama nie wiem. Myszorku przeslij mi na mejla adres do Halinki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molusiu zdecydowanie wolę swoje wytłumaczenie :D a adres masz dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×