Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Głupia alergia! oczy mi tak łzawia, ze szok! ledwo klawiature widze! A Kropka to pewnie juz na morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laurka chciałam CIę spytać o tą wystawę bursztynową w Gdańsku :-) wybierasz się:-) do środy wstęp GRATIS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, myślałam że mi poopowiadasz :-) Ja lubię bursztyn, l najbardziej taki \"szklany\" znaczy się nie ten żółty matowy :-) chyba namotałam :-) mam taki ładny nożyk do otwierania listów z bursztynem w którym jest zatopiona muszka - bardzo ładne cacko :-) Lubicie chdzić na wystawy lub do muzeów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu masz rację bursztyn raczej łączony jest ze srebrem :-) Ja lubię zwiedzać muzea albo wystawy malarstwa choć raczej nie współczesnego :-) sama kiedyś trochę próbowałam malować :-) ale to stare dzieje i raczej nie jestem duszą artystyczną :-) ale będąc w muzeum wyobrażam sobie jak kiedyś żyli ludzie, jak się ubierali i jak żyli na codzień , lubię też obrazy z krajobrazami bo bardzo pobudzają wyobraźnię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam okazji bo w moje dziurze to sie nic nie dzieje! otatnio, tzn jakies pare lat temu, byłam na Salwadorze Dalii w Wawie. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mnie nie będzie. mam takiego WWWWWWKKKKKKKKKKKUUUUUUUUURRRRRRRRRRWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAA. generalnie poniedziałek do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś takie wystawy s afantastyczne. Kiedys byłam na wystawie Hasiora - to współczesny artysta, rzekłabym makabrysta :-) wystawa była bardzo krwawa i przy niesamowitej muzyce, zwiedzający prznosili się do innego świata .... ale przecież o to chodzi w sztuce, aby na moment oderwać się od rzeczywistości .....przynajmniej dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
Ano własnie cos dzis pusto... ja uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustawo dzis tu:( Ja sobie lecę, zajrze pewnie jutro jak będę miała net w domu:) Do miłego dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare pudło
Fajny topik, miły i pełen sympatii. Jakbym z 10 lat mniej miała to bym się dołączyła ale za to stare pudło robić nie chcę u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto tutaj:( Ja już w domku i od razu neta podłaczyłam bo normalnie żyć bez niego nie moge żyć, a szczególnie bez was drogie Panie:) Powinnam sie rozpakowac ale jakoś mi sie nie chce, zrobie to jutro rano:) Kumpel miał mnie nawiedzić ale olał mnie - może i dobrze bo nie mam ocgoty na wizyty - przynajmniej dziś. Dobra ide lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dawno nie byłam tak rano na nogach, ale niestety w moim rodzinnym domu tak sie wstaje, poza tym mam sypialnię od wschodu takze słońce mi nie daje spać. Dobra trza sie za coś brać - muszę kwiaty podlać a jak mi zostaje czasu to powysyłam CV - ki, znowu ze 30. A potem witaj mieście Warszawo:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Emi no naprawdę Ty masz problem- o takiej godzinie przy kompie siedzieć :-) Laurka- drugie dziecko CI się marzy? gratuluję pomysłu - dwójka znacznie lepsza niż jedynaczka :-) i nie będziesz się nudzić :-) jaką róźnicę wieku byś chciała miedzy dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare pudło
dzięki za miłe slowa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Skrzyneczko :-) też uważam ,że ten nick jest sympatyczny :-) powiesz nam coś o sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Baby :classic_cool: śniły mi się jakieś perwersyjne głupoty, aż mi wstyd pisać 😴 miłego dnia ;) Laurko, bardzo dziękuję za informację, wiesz, to pierwsza rzecz, jaką dziś przeczytałam, jak myślisz, czy będę miała dziś gówniany dzień? :D:D:D:D:D 😘 P.S. (Przypomniałam Sobie) Stare Pudło - no weź przestań, to tak, jakbym ja sobie wybrała nick Gruba Hali ;) a ja wcale nie jestem gruba, może tylko lekko na pupci zaokrąglona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D uwaga, dziś po raz pierwszy od 2 dni zabieram się za kanapkę, z zębem lepiej :classic_cool: niestety trzeba znów czyścić kanały, 300 zł poszło nie powiem gdzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S.J. (Przypomniałam Sobie Jeszcze) Zauważyłyście, że Myszorek rozciągnął stronę? :P Strzegąca naszego topiku niczym Cerber Kropcia powinna polecieć do moda i poprosić o kasację :P Myszorku mój kochany, jak zumbek? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Halinko Laurita a może sobie razem w ciąże kiedyś zajdziemy, co ty na to, będzie fajnie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 a czemu nie ja?? może ja też chcę!!!! P.S. Razem??? To znaczy yyyy.... kto będzie mamą, a kto tatą? :P Myszorek będzie mamą, a Laurka tatą. Bo Laurka już w ciąży była. To teraz Myszorek. O. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek czy to oznacza, że wczoraj udało CI się dostać na fotel dentystyczny w tym okrągłym koło nas??? :-) :-) ile wizyt CIę czeka? głosuję za podwójną ciążą Myszorka i Laurki a może potrójna bo przecież ktoś tu jeszcze bardzo by chciał :-) a może jeszcze ktos się da skusić na macierzyństwo ? i będę potrójną ciocią :-) ale byłoby fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, ale wiesz, że to koszta, itp. Ciotki mają też obowiązki, dlatego może jednak, dziewczyny, rozdzielcie się, co? Chociaż ja uważam, że jestem dobrą ciotką, mam świetne pomysły na prezenty, np. żyrafa wygrywająca melodię z titanica - szaleństwo :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się Rybko, kobieta przemiła, najmilsza i najdelikatniejsza dentystka na świecie :D zrobiła fotkę, posadziła mnie, otworzyła, założyła opatrunek, i przepisała antybiotyk, który już radośnie łykam. w pon. kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🖐️ Rybka kochanie ale co by się stało z naszym topikiem jak by nagle wszystkie macierzyństwa zapragneły? rozmowa zeszłaby na pieluszki , zupki, kupki ;-) moze lepiej po kolei w tą ciąże zachodzmy żeby jakąś równowagę na topiku zachować ;-) :-D :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale ruch od rana- fajnie:) Zapomniałyscie o mnie, że ja tu bardzo pragne mama zostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentysta - aż mnie ciarki przeszły. na to macierzyństwo to jeszcze ja się piszę - ale dopiero za rok może dwa. Rybka wstawanie tak rano nie problem, ja lubię rano wstawać, ale 6 to troche dla mnie przesada. Wczoraj będąc w Łodzi wyspałam sie za wszystkie czasy, a dzis jak wrócę to też od razu pójdę do koja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×