Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Moje tablety to dopiero maskakra! a skutki nieporządane to ło matko!ale jeszcze troszke i koniec raz na zawsze- mam taką nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie po tabsach jakoś nic nie jest, jak już dobrałam właściwe to żadnych skutków ubocznych nie odczuwam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko ja tu jestem zwolenniczką tabletek, mimo, że wylądowałam przez nie w szpitalu, to od zaraz mogłabym je zacząc brać, gdybym tylko miała mniejsze zagrożenia. Belluś, przy Twojej nowej metodzie, to już możemy wymnyślać imiona dla Twoich dzieci - wszak Bóg jest za prokreacją :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam juz papa... Juro nie wiem jak ale sie pojawie bo wolne mamy bo drzwi nam bedą wstawiać wejsciowe- nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie spojrzałam na termomentr, który dziś specjalnie przytachałam. mam 31 stopni w pokoju, znaczy się że wczoraj było ich więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś 🖐️ pa, pa - drzwi wejściowe powiadasz ? A co masz do tej pory, skoro dopiero teraz Ci zakładają ? ;-) Nie wiem, jak Wam, ale mi sie bardzo podobają czerwone drzwi wejściowe - od razu jest weselej. Mysza - nie martw się, od piątku ma być chłodniej, a tymczasem na ratunek tylko Big Milki mogą Ci przyjść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeztesme wupita, wpisuje sie z trudnoscia, ale sercem, bo was wszystkie lbie bradzi, niektore nawet miłuję, ale nie powiem, które, skupiam się bardzo, żeby nie robic błędó, bo nie lubię, jak ktoś robi błedy :D:D to teraz spać bj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja przetłumaczę :D \"jestem wypita (??? :D :D) , wpisuję się z trudnoscią, ale z sercem, bo was wszystkie lubię bardzo, niektóre nawet miłuję, ale nie powiem które, skupiam się bardzo, żeby nie robić błędów, bo nie lubię, jak ktoś robi błędy :D :D to teraz spać baj baj\" co ona wczoraj robiła :D i z kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łamcie
i sprawdzajcie facetów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Drzwi juz są. Czekamy teraz na panów monterów. A drzwi Kropuś były ale takie, że wszystko było przez nie słychać. Normalnie maskara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstem zaaa
a nawet przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzać
jasne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
tak uważam, trzeba sprawdzać telefony, oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my nie sprawdzamy telefonów :D nigdy tego nie robiłysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smsowa
Serio tak sprawdzacie te telefony, czy tylko tak mówicie ? Po co to robić, on i tak sobie poradzi. Faceci są sprytne szuje kurka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć te telefony to pwenie z tytułu topiku :-) Hali chyba dobrze się wczoraj bawiłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamusiu... nigdy więcej nie wypiję więcej niż 1 piwo 1 wieczoru :-o z tresci smsów, które odczytałam dziś rano wynika, że podobne wyznania poczyniłam wielu osobom wczoraj :-o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to może być właśne\\ie twoją złotą myślą na czwartek :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka próbowałam wiedzieć co się ze mna dzieje ale to nie jest takie łatwe ;-) podziwiam CIę,że tak potrafisz sobie poukładać te sprawy, ale ja jestem zbyt niecierpliwa :-( wiem tak mniej wiecej :-) ale wiesz lekarka mi mówiła ,że wystarczy małe przesunięcie, przeziębienie albo nawet stres czy upały :-) i juz wszystko się zmienia - jak dla mnie za dużo tych warunków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) 🖐️ Widzę Laurka, że Ty też prochów brac nie możesz - podziwiam Cię za znajomość swojego ciała, ja się na tym kiepsko znam, zbyt wiele tych wykluczeń, jak Rybka wyżej napisała. Rybko, a Ty jaką metodę antykoncepcji stosujesz ? A Śmiała dzisiaj zaczyna swoje wakacje :-D Baw sie dobrze, opalaj się i wróć ze zdjęciami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezerwatywy Kropeczko ale to nie daje mi pewności na milion procent :-) więc też się modlę :-) ;-) można też szklankę wody zamiast ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A naprawdę jest możliwość na ten milion procent pewności ? Ja bym tak nie ufała swojemu ciału, ale ja go nie znam, a jak Ty się tak dobrze w tym orientujesz, to może i masz ten 1 000 000% pewności :-) Laurka, i inne dziewczyny, a pamiętacie - była taka metoda badania śliny, w takim aparacie, i na podstawie tej śliny aparat określał, czy dni sa płodne, czy nie. Ja jakoś nie miałabym zaufania do czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka zemdlała wczoraj w autobusie, zabrali ją do szpitala , dali dwie kroplówki i wypuścili , miała ciśnienie 70/30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×