Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a ja ze swoją teściową rozmawiałam...hmmm....jakiś tydzień po świętach wielkanocnych :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na bank usłyszę ją za tydzień, bo zadzwoni z imieninowymi życzeniami :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja specjalnie wylazłam wczoraj po czereśnie i zapomniałam wziąć je do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobity nie mam już kaca jupi :D:D zmulona tylko lekko jestem, ale to chyba dlatego, że za długo spałam - 11 godzin 😭 jak ja zazdroszczę Śmiałej tego wyjazdu, właściwie to dlaczego ona mnie nie zabrała ze sobą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halyna zabiłaś topik ;-) :-d:-D co robiom? że się nie odzywają? Laurita usprawiedliwiona bo swoje sprawy załatwia a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;-) ja tez pracuję - ostatni dzień przed urlopem :-) A Śmiała już chyba w Turcji się opala w swoim nowym stroju :-) Molus te drzwi tak trudno wstawić? długo to trwa... Hali jak grzeczna dziś jesteś :-) Myszorek a gdzie kupowałaś te czereśnie? przy rondzie jest taki stragan koło przystanku tam babeczka ma wszystko w miare świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie koło ronda kupowałam :) mąż mnie po nie wyciągnął, potem ja naciągnęłam jego na big milka, a potem on mnie na piwko na świeżym powietrzu :D ale w końcu udało nam się do domu wrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta W
a gdzie Wasza forumowa "przebojowa" gwiazda Sto? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie gdzie jest sto
pasc mozna czytajac jej posty.Zabawa na 102!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna z nas nie jest asystentką Sto i nie prowadzi jej terminarza odpowiedź brzmi - nie wiemy, gdzie jest Sto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pyta? ciągle nie chce mi się wierzyć, że ktoś w miarę regularnie czyta nasz topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie gdzie jest sto
Ja czytam :D Ze wzgledu na posty Sto Waszej :D:D Reszte (bardzo przepraszam) przelatuje wzrokiem i wylapuje tylko p[osty Stokrotki - bawie sie nimi. Sa cudowne! co za smieszna babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim sensie śmieszna ? bo jeśli masz na myśli poczucie humoru to raczej inne dziewczyny tu przodują pod tym względem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×