Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mój kolega pił kilka lat sok marchwiowy - a raczej Kubusie, i teraz jest żółto-pomarańczowy :-D Dzieki ;-) Chyba się zmuszę na to solarium, tylko, że po tym tez sie jest pomarańczowym - ale po jednym razie chyba nic mi sie nie stanie. Laurka - ale frajdę dla córki urządziłaś :-D Sama bym się tak popluskała - dzieciństwo to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt dawaj tę michę Laurka i ja się popluskam :-) a o zimnym prysznicu na razie tylko moge pomarzyć ale za 3 godzinki to kto wie :-) dziś czwartek więc u nas dzień zakupów - mam nadzieję że w markecie będzie klima działała :-) a najdłużej będe mrozonki wybierała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a ona nie zaleje sąsiadów pod Wami mieszkających ? Jak tak sobie wodę przelewa ? Rybko, tak co tydzień robicie w czwartki zakupy ? Myszorek, no i jak z tymi kaloriami big milka ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) nie mogę umieram chce basen, wode zimną RATUNKU !!!! postuluje o pojemnik z zimną wodą pod każdym biurkiem w upały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie liczę, nie chce mi się :D obiadów nie jem, tyle co śniadanie i jakieś byle co w domu to sobie mogę na chwilę osłody pozwolić, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie jutro Laurita bo tego nie strzymam Kopcia nie mam klimy :-o ale z tego akurat sie ciesze bo nie lubie klimy nie lubie jak wieje po soczewkach, i nie lubie tych zarazków które wywiewa z tej kratki w samochodzie używam bo komfort z jazdy dużo większy ale w pomieszczeniach wole nie mieć biuro mamy w kamiennicy więc jest stosunkowo chłodno ale i tak ledwo żyje :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie policzyłam wczorajsze kalorie, i o mało zawału nie dostałam - 2 kawałeczki pizzy mnie pogrążyły. Bez nich by było ok. A nie chce sie Wam po tych lodach bardziej pić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co liczysz szkoda czasu i nerwów ja wczoraj do wina jadłam chleb ze smalcem ;-) myśle że przekroczyłam dzienną dawkę kalorii przez te 4 pajdy ale co tam, pyszne były :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kropeczko co tydzień tachamy do domu całe siaty jedzenia :-)i sama się dziwię że to wszystko znika :-) pomysł z michą pod biurkiem mi się podoba :-) też chyba wykorzystam Big Milka moczę w zimnej kawie i nie chce mi się po nim pić :-) a za to jaki ma smak !!! Laurka to przebij się z tego balkonu , zrób schodki i postaw płotek na parkingu , potem trochę ziemi i już masz ogródek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, zdaje się, że jutro będzie big milk a\'la Rybka :D ja kocham wszystko to co waniliowe i kawowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak se policzyłam, w końcu tyle osób liczy, to i ja z ciekawości policzyłam. Rybko, Twoje pomysły są świetne :-D Też robiliśmy kiedyś zakupy co tydzień, ale po dłuższym czasie znienawidziliśmy te wycieczki do marketów, i stratę czasu, i ograniczamy sie do \"raz na dwa tyg\". Ale nas jest mniej osób, więc pewnie dlatego sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kawę i lody to ja też tak lubie :-) szef mnie chyba lubi :-) wczoraj juz korzystałam z karnetu na basen a dziś dostałam do biura wiatraczek :-) ciekawe co będzie chciał w zamian :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi przeszło, poza tym, jak napiszę z firmowego, to będzie wtopa, bo to jest monitorowane :-o Niepotrzebnie zamieszanie Ci robiłam - sorry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że szkoda - czy Laurka znowu jutro załatwiasz \"swoje sprawy\" ? Za wiatraczek i karnecik to pewnie będzie oczekiwał, że będziesz superpracownikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no - nawet sie nie pożegnać 😭 tylko tak samą mnie zostawić To ja już sie na zapas żegnam, i do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie ale jeszcze nie skonczyli z tymi drzwiami !!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Chyba się wściekne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę wykąpana, z turbanem na głowie. mąż już śpi, czasem pada jak dziecko, kuźwa czy wszyscy faceci \"potrzebują\" tyle spać co mój 😠 ;) ja łyknęłam ibuprom (@), a teraz nalałam sobie pół kieliszka winka i czekam na ostatni odcinek serialu :) w mordę jeszcze 40 min. a tu jak na złość nikogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ u mnie też z 10 stopni mniej, burza była rano :-) teraz już nie pada ale przyjemny chłodek pozostał dzisiaj piątek !!!!!!! za tydzień jade na urlop podzielam zdanie Myszorka że \"życie jest piękne\" :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już za tydzień mam ślub przyjaciółki, pierwszej wspóllokatorki, tzw. \"siostry\" bo przez całe studia słyszałyśmy że jesteśmy do siebie podobne :D JUPI :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie tez pogoda raczej barowa. Mogłoby chociaż nie padać bo jedziemy dziś pod namiot :D Dziś też siedz w domku bo ma przyjść pan wykończyć drzwi... Pewnie teściowa mnie dziś nawiedzi- kontrola.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×