Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hejka! jestem! opaliłam sie nawet nie wiem kiedy.. Ogólnie było SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w pracy się relaksuje bo bosa nie ma. :D Bolą mnie ręce od opalenia...I buzia piecze... GDZIE RESZTA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment i uciekam bo jadę do stolicy, jakieś zdjęcia wysyłałyście - ja też chcem:) Lecem zajrzę po 22 bo wtedy powinnam byc już w domku:) Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry reszcie! Wysłałam Wam kilka fotek z weekendu. Mam nadzieje, że dojdą bo jakiś błąd był. Napiszcie jak coś. Spadam do domciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby mi przesłać zdjęcia Molusia na firmową skrzynkę ? Np Halinka, nie mogłabyś być taka miła ? Z góry dziękuje :-D 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakpowiedziałam tak więc jestem:) Moluś dziękuję za zdjęcia:) narazie niekomentuje bo jescze nieobejrzałam. Laurko ja zaraz się biorę za pranie a jutro będe prasowała - będę miała duzo czasu bo rano idę do dentysty wyrwać ząb, a potem będę sie opieedziela prasując:) Na działke nie wyjde w taki upał i z dziurą po zebie. Co dalej, lecze się bo mam marne wyniki morfologii - także przez miesiąc na witaminach jadę:) poza tym szykuję się do testów do policji - także może będziecie miały policjantke w gronie:) A dziś kupiłam soie dwa filmy \"strefę zrzutu\" i \"sprawy wewnętrzne\" - zaraz będę ogladała. Poza tym koszulke bawełnianą za 9 zł - normalnie szok. Ja jak jadę do Warszawy to odwiedzam 3 miejsca i zawsze coś tam kupuję - hehehe:) To tyle - nic więcej się u mnie nie dzieje. Musze się zabrać i przeczytać co u was sie dzieje bo znowu wyjdę na egoistkę - a nie chcę ja byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Muysze przyznać, że sama jak patrze na swoją opalenizne to mam niezły polew :D Skóre na buzi mam tak sucha, ze szok! kremuje, kremuje i guzik pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laurka! :) Prasowanie o zmoro! ja na szczescie mało prasuje bo jakos mało ciuchów mam do prasowania :D no i nie lubie! Gdzie reszta??? wszystkie na urlopach??? Mi sie o tydzien przesuneło. Czyli urlopik od 21 VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. pracuję, sporo tego, bo sama jestem, koleżanka na urlopie :) ja juz czekam na weekend, pon.- wt. biorę mały urlop by ze ślubu na łeb na szyję nie wracać :D a potem praca, praca, praca, długo, długo nic i być może urlop w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widać nikt nie za mną nie tęsknił :-p, Halina nawet nie przesłała mi zdjęc Molusia - zła, Halina, zła ;-) Moluś, prosze Cię o przesłanie i do mnie swoich fotek, ale na adres służbowy, o ile masz mój adres. Sto - ja nie musiała robic rtg klatki piersiowej, bo akurat miałam aktualny, a badanie krwi jak najbardziej. Pościeli z kory nie cierpię - w domu rodziców taka miałam. Teraz nie mam, i męczę sie tak, jak Laurka - prasując, bo akurat prasowanie pościeli to nudna męczarnia. Laurka - gratuluję 🌼 tej góry prasowania - dzielna jesteś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - dziękuję Ci bardzo dobra kobieto :-D Mam zdjęcia - kurcze chcę jechać na Mazury !! Takie ładne fotki mi przesłałaś :-) I rzeczywiście sie \"spaliłaś\" ! Ja właśnie unikam, jak mogę tego rodzaju śladów ;-) Ciekawe, jak Śmiała sie opali ? Sto, kiedy wyjeżdżasz do Słowacji ? Laurka, już po, czy przed spacerem ? A może w trakcie ? Będę Cię wspierac myślowo, przy tym prasowaniu pościeli :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś ale ja nie byłam na Mazurach :D u mnie w okolicy jest tyle jezior ze szok. Podobno po lodowcu sie tak ich dużo porobiło ale nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz super, z tymi jezirami, i to mówię ja, która mieszkała na mazurach 10 lat, i miała widok z własnego pokoju na jezioro. Tak mi wtedy mazury obrzydly, że dopiero teraz zatęskniłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super Kropuś. Chociaż i tak nie korzystam z kąpieli ale sam widok, posiedzenie na pomoscie- czadowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam, i owszem :-) Właśnie upatrzyłam sobie nowy kostium kąpielowy, z racji tego, że czarny, w którym wyglądam, jak 50-latka wyrzuciłam. Dla ciekawych, link, to jest kostium o nazwie Miss Carnival TW, jak poniżej: http://www.e-bielizna.pl/go/_info/?id=866&sess_id=ef033f6d091705ef60dbaf831cfb05b8 W ogóle fajna strona, polecam w wolnej chwili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak to Moluś nie pływasz? a co tam nie wolno? czy po prostu nie lubisz? bo ja sobie nie wyobrażam siedzenia na słońcu bez wody w zasadzie siedze w wodzie non stop wychodzę tylko by się wysuszyć i znow wchodze :-)) Kropka 10 lat na mazurach szok, ja nie byłam nad naszymi pięknymi jeziorami ani raz, muszę to nadrobić koniecznie :-) Laurita łącze się z Tobą w bólu też wczoraj prasowałam i dzisiaj czeka mnie dokładnie to samo ech co za życie dobrze że w piątek urlop, urlopik, urlopuś :-D :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś 🖐️ Kąpać się można ale ja boje się wody. W ogóle dałam namówić sie na rowerek i jak woda zwczeła się do niego nalewać to narobiłam takiej paniki, że szok! Nigdy wiecej rowerków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo nie długo no na pewno za krótko :-) 17 dni. Nie zwiedzę wszystkiego co bym chciała. a gdzie nie powiem, ostatni nalot czerwonych upewnił mnie ze lepiej za dużo o sobie tu nie mówić jadę dość daleko nie jest to kraj \"popularny\" dla polaków więc nie napisze gdzie i tak już chyba za dużo napisałam ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria, co za tajemniczość :-) Belluś, a jeszcze niedawno o dzieciach mówiłaś :-D Myślisz, że Cię tam ktoś wyśledzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że nikt mnie tam nie wyśledzi ale jak powiem gdzie to znajomi będą wiedzieć że to ja a ja nie chce żeby wiedzieli :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w czwartek ? A chciałam Cię na kawę jeszcze przed wyjazdem wyciągnąć - ale chyba nie damy rady :-( Kiedy wracasz ? To moze po powrocie byśmy się na kawę umówily ? :-) Sto, nie martw sie tak kwiatkami, ja też przeżywam, jak mi marnieją - teraz cyprys mi padł 😠 i nie wiem dlaczego - wystawiłam go na balkon, ale nic to nie pomogło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, to ja już wszystko wiem, i rozumiem :-) Będę musiała się pocztą pantoflową jakoś dowiedzieć :-D Laurita chyba nadal na placu zabaw biega :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×