Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ho, ho ale propozycja ;-) Ale ten Twój mąż jest niesprawiedliwy - zabierze na wycieczkę ze sobą tylko ładne dziewczyny. No to Sto, pośrednio Cię skomplementował, skoro razem jedziecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sto, nie ma z tego żadnego zagrożenia, ja też se mogę pokomplementować cudzego męża, i co z tego ? Wajcha i tak najlepszy, Twój mąż, pewnie tak samo myśli :-) (po małym \"zaćmieniu umysłu\", jakiś czas temu, kiedy był niemiły dla Ciebie) Dzieci sie cieszą na wyjazd ? Gdzie tam będziecie nocowac ? W namiotach, pensjonatach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się - nie wyśledzi chyba :-) Ale dla pewności nie podawaj takich szczegółów. Dla mnie za granicą zawsze jednak jest inaczej, i lubię jeździć poza Polskę :-) Sto, to jak z tym naszym spotkaniem po Twoim powrocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ma \"dzikich bab\", tylko są same, bez żadnego przymiotnika ? :-D Ja nie wiem, jak by sie Wajcha zapatrywał na te \"dzikie chlopy\", no chyba że poszłybyśmy ze swoimi dzikimi.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też, też - jadę do Mamy na botwinkę :-D Chociaż ponoć juz nie ma takich młodych buraków. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, nie przysłałam Ci fot, bo Sto powiedziała, że Ci prześle, a poza tym, byłam wyjechana ;) Muszę ograniczyć spożywanie alkoholu :D idę leczyć ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, Halik, jesteś usprawiedliwiona :-D A i tak ostatecznie to mi Moluś wysłała :-) Co u Ciebie Halinka słychać ? Odkąd masz koniec roku, to nawet nie wiem co sie z Tobą dzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja się nie lubię chwalić ;) no ale skoro pytasz, to dałaś mi pretekst, więc się pochwalę: dostałam się na aplikację do W-wy, obym w tej W-wie dostała patronat ;) i wobec tego - skoro plan wykonany, to bumeluję sobie, chociaż powinnam uważać na sąd dyscyplinarny :D oł gad, świat się buja, idę leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, należy się chwalić, oby nie za dużo. Ty sie w ogóle nie chwalisz, więc masz pole do popisu - GRATULUJĘ aplikacji 🌼 😘 szampan, ale bezalkoholowy !!! Jestem dumna z Ciebie, bo wiem, jak trudno się dostać na aplikację, a Ty sie dostałaś, pomimo paru zawirowań osobistych !! Halina jesteś cód, miód i zdolna dziewczyna !!! :-D :-D :-D Tylko powiedz mi kobieto, co Ty całymi dniami porabiasz - właściwie to na kafe powinnaś bywac (jak nie siedzieć non stop) skoro masz wolne. Kiedy do Wawy przyjeżdżasz - oblejemy Twoją aplikację :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Laski już niedługo już za chwileczkę zaczynam urlop !!! JUŻ JUTRO !!! HIP HIP HURRRA Halyno chciała bym wramach gratulacji zaintonować pieśń \"łubu dubu łubu dubu niech żyje nam matka naszego klubu niech żyj naaaaaaaaaaaaaaaaaaaam\" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem ;-) Belluś, Ty mnie tu nie katuj tym odliczaniem, bo ja już po urlopie, a czuję się tak, jakbym w ogóle go nie miała. To Twoje 17 dni, to mi chodzi po głowie i chodzi, na dodatek jeszcze w tym Twoim egzotycznym miejscu. Laurka, ta Twoja tajemniczość, to kiedy efekty przyniesie ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przyszła pewna rzecz do głowy czym Laurka może się pochwalić :) ale nie bede nic pisać narzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam pewien pomysł, ale nie będę zapeszać :-D Co tu tak pusto ?? Przedwczoraj byłam na pseudojazzowym koncercie - to dla mnie niecodzienność, więc się \"chwalę\". Wajcha, jako, że jego firma jest klientem Netii dostał 3 zaproszenia (dla 2 osób) na koncert Paco do Lucia z serii Warsaw Summer Jazz. Raz na kwartał dostaje tego rodzaju zaproszenia, i nigdy nie byliśmy, więc teraz stwierdziłam, że warko sie ukulturalnić, i pójść. Tym bardziej, że Wajcha lubi jazz. Koncert był na Torwarze, na plastikowych krzesłach ;-) Ale co tam - przez 2 godziny facet brzdąkał na gitarze jakieś \"bohomazy\", co jakiś czas przygrywali mu na bębnach, a jakaś baba się darła. Wyglądała na jakąś \"niedorozwiniętą\". Zastanawialiśmy sie czy drze sie bez słów, czy jednak wykrzykuje jakieś słowa. Sama się sobie dziwię, że wytrzymałam to, i nawet jakoś czas mi sie nie dłużył ! Nawet sobie wyobrażałam, że w takt \"muzyki\" szamotam się po scenie :-D Ale ogólnie mogę jedno stwierdzić - nie jestem fanką muzyki flamenco. Bo to było flamenco, nie jazz. Słyszałam, mogę sie wypowiedzieć - nigdy więcej. Wajcha też zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Halyna że i mnie przyszło do głowy że plujka będzie miała pluja do towarzystwa :-)) :-D :-D a 100 % pewności to pewnie badanie a nie tylko test w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dziecko, co za dziecko, człowiek się odwróci na moment i nic nie wie,pffffffff :D dziś mnie nie ma, znaczy jestem,ale jakby mnie nie było. zatrucie mi się nasiliło, biorę lek, i śpię na stojąco, i pisszę jak zółw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem tylko jedyną dziewczyną, która obstawiała inną opcję :-D I nadal obstawia. A Laurka kiedy będzie już mogła, to powie :-) czyja wersja dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, skąd Halinie taki pomysł do głowy przyszedł, ale może to od nadmiaru tlenu ? ;-) Przez tlen sie wszystko \"przenosi\", i może wersja Haliny jest tą \"właściwą\" ? ;-) :-D Rybka, to długo bedzie na urlopie ?? Normalnie jakiś wysyp urlopów - ja zaczęłam, potem Śmiała, Rybka, Śto, Bella, potem Myszorek. Ciekawe kiedy to sie skonczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina - gratulacje, jesteś prawdziwym bohaterem:) Niech Ci sie układa w tej Warszawie jak najlepiej:) 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, cześć, nie wiem czy widziałaś, ale kilka stron wcześniej pozadawałam Ci parę pytań :-) Więc jakby Ci się chciało odpowiedzieć, to byśmy trochę więcej wiedziały, co sie u Ciebie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz Kropa zaraz ponadrabiam zaległości:) Laurita - hm dzidzia - też na to stawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Laurka, że ciekawa ta Twoja teoria - Freud by pewnie się nią pozachwycał. To ciekawe, co koleżankom chodzi po głowie :-D Myszorek, a Ty co obstawiasz ? Bo ja od początku stawiałam na nową pracę :-) I to jakąś fajną (hmmmm........według Laurki teorii, to potrzebuje nowej pracy ???) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×