Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Widzisz Mysza, Laurka pewnie też po bułki biega - ja nie chodzę, nie kupuję pieczywa, ewentualnie jakieś w hipermarkecie, raz na tydzień. Mało chyba jemy pieczywa. Stad moje pytanie, co można kupować dzien w dzień, jak sie samemurobi co tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle patrzę na koniec swojego nosa, i dziwie sie jak ktoś robi coś inaczej niż ja. Czy mi to kiedyś minie, wyrosnę z tego ? 😭 :-) No właśnie Laurka, mama czy teściowa będą Wam gotować ? czy Ty wieczorami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem jedną bułkę dziennie w pracy więc muszę je codziennie kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie kupuję wędlin w dużych supermarketach bo są tam ohydne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, już wszystko wiem :-) Gdyby nie Ty to bym w nieświadomości zyła :-D W takim razie ja chyba mało w domu jem, bo wystarczają zakupy raz na tydzien, no i niestety w hipermarketach kupuję wędlinę, bo nie mam gdzie indziej, nie wiem, gdzie koło mnie jest jakiś zaufany sklep mięsny. Warzywa też w hipermarkecie. Ciekawe jak mąż przygotowany na te zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że są, na każdym rogu. ja też kupuję wędlinę na góra 3 dni bo potem robi się śliska, bleee poza tym zużywam ją głównie do kanapek do pracy, mąż też czasem na kolację coś złapie więc kupowanie na bieżąco jest wskazane. często mi się smaki zmieniają i bywa tak, że idę do sklepu po raptem 5 plasterków salcesonu czy salami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie kupuje w marketach wedlin- nie da sie, ser zolty tez bardzo rzadko bo maja tam jakies takie dziwne, niby ta sama nazwa czyli powiedzmy gouda ale kupuja z jakichs dziwnych mleczarni, ktore nie maja pojecia jak gouda smakuje ale warzywa za to i owszem, owocow poza cytrusami tez raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - ale chodziło mi o odgrzewanie w pracy w mikrofali. Odgrzewacie, czy na zimno jecie tego kurczaka z warzywami ? Laurka, Mysza - kochane znalazłam jeden sklep mięsny koło siebie (wydaje mi się, że chyba godny zaufania) - czynny od 9.00 do 17.00, więc w żaden sposób nic tam kupić nie mogę. Poza tym w okolicy same Alberty, czy hipermarkety. W Albercie ochydna wedlina. No fakt po 3 dniach szynka robi się śliska, więc kupuje mniej wiecej na 3 dni. Potem nie jem wedliny. A zresztą, tak jak Myszorek smaki mam różne, i często gęsto wyrzucam oślizgłą wędlinę. Warzywa mnie nie brzydzą - znalazłam dobry hipermarket z dobrymi warzywami i owocami. No muszę sobie jakoś radzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ser żółty też kupuję w wielkich sklepach, obojętne jaki, i tak za każdym razem inaczej smakuje. Tzn. kupuję pakowane, nie kawałki krojone przez sklep. Na mleczarniach sie nie znam, nie pamiętam co z której. Jak mieszkałam w I. to Mama miała dobrą lokalną mleczarnię i tam sie kupowało. teraz nie zwracam na to kompletnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wędliny tez tylko w mięsnym kupuję, w sobotę na cały tydzień i mroże a potem wyciagam :-)ile trzeba teściowa Laurka podobna do mojej- najpierw chwali ,że synów tak wychowałaże wszystko potrafią zrobić a jak mówimy ,że dzielimyu się obowiązkami na pół to wielkie oczy robi :-) ale mam to w nosie - ważne że u nas w domu sie dogadujemy i obiad zawsze jest :-) a jak nie ma to KFC zostaje albo takie tam i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Laurita, ja się nie żalę, ja opisuję, jak to u mnie wygląda. I dla mnie to nie problem, ba, ja nadal będę robić, tak, jak dotychczas :-D Po prostu poznaję Wasze zwyczaje zakupowe. Ale to muszę napisać - pracuję w samym centrum, nie ma tu nawet zwykłego spożywczaka, co dopiero mięsnego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gra, cały dzień dzisiaj zetka jakieś pościelówy puszcza. Bosz...... najadłam się tak słonecznikiem, ze mi niedobrze 😭 A dzisiaj idę pić :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz do fryza tralala lala lalalala :D dziś pije mój mąż. w pracy. więc wróci później. więc ja po fryzjerze jeszcze sobie gdzieś podjadę bo po cholerę wracać do pustej chałupy :D jutro mąż też pracuje więc nie wiem co pocznę ze sobą do 16, sprzątaliśmy we wtorek więc nawet to mi odpada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz wyruszam na poszukiwanie tego układu wydechowego :-) potem Wajcha jedzie do mechanika, robimy obiad , robimy z dziećmi to co zwykle się z dziećmi robi a potem możemy sie dopiero spakować i pmyślec o wyjeździe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie mamy fajne plany - dla każdego coś miłego :-) Myszorek, ja do fryzjera idę za miesiąc, też sie już nie mogę doczekac, i nadal nie wiem, co z tym blondem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, miłego weekendu 🖐️ Laurka - nacieszenia się mężem i dzieckiem Moluś - hasania w górach Rybka - romantyczności z mężem Myszorek - zadowolenia z fryzury i dla całej reszty, której planów weekendowych nie znam 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja nie chcę 😭 nie załątwiłaś mi odkonferensyjnegoodwyku 😭 zostawiasz mnie samą z problemem :D mnie i Bellitę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam :D to taki mały prztyczek w nos dla naszej kochanej wciąż zabieganej i zajętej Halinki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przstać tylko cierpieć, bo cię nie ma i nie ma wciąż 😭 ten proces trwa już ze dwa tygodnie 😭 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, teraz mnie usiłujesz obłaskawić, ale słowo pisane zostaje 😭 i jak będę się chciała zdołować, to wskoczę na początek strony 813 i już 😭😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×