Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość niedopieszczona jestem
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa...i tak Was lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się dołącz
do fali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się dołącz
jest anarchia, paszporty już dawno nie obowiązują :-p połowy pływaczek już nie ma - utonęły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz ci babo placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się dołącz
ja dawno dowódcy nie widziałam :-p a na doskok to się nie liczy :-p JA CHCĘ BYĆ WASZYM DOWÓDCĄ ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nigdy w życiu!!!! ja dobrowolnie stanowiska dowodzenia nie opuszczę!!! po moim trupie, stań i walcz jak mężczyzna, pomarańczo!!!! ja mam predyspozycje, jestem mądra, ładna, błyskotliwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się dołącz
przekazać mi władzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany uciekam
bo Wam jakieś chamskie pomarancze, niechcący ściągnęłam :O Ale czytać sobię będę - czasami bo czasu mi brak. Wsiego dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie dołącz
mozę i bywa wszedzie, ale obowiazków na warcie nie pełni 😭 pomarańcze pomarańcze, a ja smarkam, biegam, tańcze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Ty się nadajesz na wodza? jak smarkasz? no weź!! wódz musi być kwintesencją elegancji, tak jak ja :classic_cool: a nie jakimś tam osmarkanym smarkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie dołącz
smarkam bom chora - wódz tez moze byc chory, co nie ? ale napisałm tez ze tanczę - to się nadaje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódz może być chory, jak najbardziej, ale na czas chorowania oddaje obowiązki!! ale nie antycypujmy, na razie wodzem jestem ja, nigdzie się ze stanowiska nie wybieram i co więcej - nie choruję!! :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie dołącz
za pozno na sentymenty - jestem wodz, sobie wodz, tylko mnie nie rusz, bo jak ruszysz, to ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super zabawa nadająca się na topik :-) szkoda,że wcześniej nie zajrzałam czasem gramy w układanie zdań na imprezkach :-) czy ktoś tu jeszcze jest ... z tych inteligentnych, błyskotliwych i pomysłowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko zmieniłaś stopkę :classic_cool: kto to powiedział i w jakim kontekście ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na takiej fajnej stronie gdzie można zrobić testy na osobowość, mądrość itd.... wyszło mi ,że mam osobowość choleryka, a moim motto jest ten włąsnie wers :-) a że mi sie podoba to sobie wkleiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×