Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

banany tez jadłam z grila i papryczke tez! Faszerowana mieskiem mielonym i pieczarkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam kropka warzywa tfu ;-) jak można kiełbase, mięso, ziemniaki ;-) :-D :-D ja lubie szaszłyki (tam fakt trochę warzyw jest;-) lubie też grzanki z chleba z czosnkiem z grilla lubie kurczaki no i karkówkę oczywiście i kiełbasy też rybą również nie pogardzę generalnie wszystko zjem :-) nie ma ze mną problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Wajchy daje cukinię na grilla i cebulę - cebula jest dobra, cukinia chyba też, zle nie wiem, bo w ogóle nie lubie cukinii wiec z grilla też nie jadłam. A jak sie banany grilluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe bananki kładzies na grila . Ja tak robie... Ja tez ogolnie wszystkożerna jestem i wyglądam jak wyglądam-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ja nie lubie mmmmmm flaczków, serc, podrobów generalnie choć już pasztet uwielbiam :-) nie lubie tortów i ciast oprócz szarlotki i sernika nie lubie chleba czarnego tego takiego w foli takiego wilgotnego pumpernikiel czy jakoś tak nie lubie gotowanych parówek (berlinek itp) a najgorsza masakra to kiełbasa z wody taka białą gruba ale w szale (czytaj na głodzie) jestem wstanie wszystko zjeśc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko - ja sobie skubie słonecznik, i piję herbatę, więc nic mnie nie ruszy :-) Laurka - a Ty już spakowana ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciat też nie lubie bo za słodycami nie przepadam... Zawsze podjadam mięso jak robie mielone a potewm brzuch mnie boli! Tatara uwielbiam!!! Dawno nie jadłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wylądowałam w sklepie :-) tak agłodna się zrobiłam :-) poszłam po ciastko francuskie z jabłkiem wróciłam z bułką i pomidorami :-) z grilla lubię skrzydełka i cukinię, ale karkówka i kiełbaski też są ok frankfuterki znam ale nie grillowałam - trzeba spróbować ;-) też jutro wyjeżdżam ale tylko na weekend ( romantyczny, bo z okazji rocznicy ślubu) a dziś niestety musze znaleźć układ wydechowy do samochodu Wajchy bo coś się urwało i koniecznie dziś trzeba to załatwić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jedziecie ? Rybko - \"układ wydechowy samochodu\" ? ;-) Równie dobrze mogłabyś do mnie mówić po chińsku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje drogie! Żegnam się. Jak będe miec dostęp do net to się odezwe i napisze co i jak! Całuski gorące dla WAS!!!👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała fajnie - u mnie nie ma mikrofalówki, i nie mogę sobie wielu rzeczy przynosić. A zimnego kurczaka nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ja mam takie pytanie do Ciebie - z czystej ciekawości - Ty codziennie chodzisz na zakupy ? Na jakie ? Co kupujesz ? To są spożywcze zakupy ? Zwróciłam na to uwagę, i dlatego pytam, bo nie mogę ze sobą tego porównać, bo inne tryby życia prowadzimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych wrażeń Moluś :-) My jedziemy do Leszna do hotelu Akwawit :-) z opcją basen i sauna bez ograniczeń + masaż ciała + romantyczna kolacja :-) już tam kiedyś byliśmy i bardzo się nam podobało ;-) a najfajniejsze jest to ,że będziemy mieli czas tylko dla siebie :-) dzieci jadą do babci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w sklepie spozywczym dzień w dzień, bo dzień w dzień potrzebuje choćby świeżego pieczywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jak byłam w domu na urlopie macierzyńskim to też codziennie chodziłam na zakupy, np. po chleb, masło i takie tam a przy okazji pooglądać co ciekawego się dzieje - przecież trzeba trochę wyjść z domku :-) Laurka to już nie będziesz gotowała wcale? a co będziecie jedli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×