Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropka, przecież Ty taka szczuplutka jesteś, co się będziesz katować nietuczącymi daniami, tuczące są znacznie smaczniejsze, za mną od paru dni chodzi na przykład golonka, mniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czechach na golonkę mówią kolano ;-) a w Brnie jadłam najlepsze kolano pod słońcem to była golonka z grilla, mocno wypieczona ale w środku soczysta i taaaaaaka ogromna że we dwojke z wajchą ledwo daliśmy jej radę a niejadkami nie jesteśmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęscie, że nie lubię golonki :-D Nie skusicie mnie ;-) Za to dzisiaj idę na luncz z siostrą, to pewnie się objemy sałatkami ;-) Oj Halinka, szczypła, szczupła, to chce taka zostać, a nie powoli się \"podtuczać\" :-D Belluś, ja chyba sobie kupię coś o włoskich \"szybkich daniach\". Rozmawiałam właśnie ze Sto - pozdrawia Was wszystkie i przesyła całusy :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wy dobrze gracie w kręgle ? Odpowiadam Sto: 1) Nie muszę chodzić w rajstopach do prac. Jak jest bardzo gorąco, a miałabym spódnicę, to spokojnie mogę wystawić gołe nogi :-) Z tym, że ja w ogóle nie chodzę latem w spódnicach do pracy, właśnie dlatego, że nie lubię gołych nóg w biurze, a na rajstopy jest za gorąco. Chodzę całe lato w spodniach, i z gołymi nogami of course :-) W ogóle to masz jakaś rygorystyczną firmę, jak musisz nosić rajtki. 2) Hmmmm sklep z kostiumami, to poważna sprawa i wyzwanie. Kostiumu w życiu jeszcze nie miałam, i nie wiem, gdzie się kupuje. Chodzę w garniturach, a kupiłam je w Montonie -> teraz to jest Mosaic, ale średnio jestem z tych garniturów zadowolona, bo mają wsiurski materiał. Już tam nie kupię garniaka. Jeden kupiłam w Promodzie - i z niego jestem bardzo zadowolona, a jeden w Reserved - bardzo tanio - chyba za całość zapłaciłam 240 zł., i ten garnitur jest super, ale nie jest aż tak bardzo elegancki. Ewentualnie fajne garnitury/garsonki mogą być w Solarze, Taranko, może Monnari. Tam coś powinnaś kupić do 500 zł., ale nie ręczę, że będzie leżeć idealnie, bo to trzeba mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć. 3) Z meblami też będę miała problem - nie mam pojęcia co się ze znudzonymi meblami robi - ja robię rozeznanie wśród rodziny i znajomych, i znalazłam chętnych jak na razie. W ostateczności chyba będę musiała wyrzucić, jak nikt ich nie będzie chciał. Można też sprzedac na Allegro, ale to już bardziej skomplikowane, niż wyrzucenie, ale o wiele lepsze. Ale jak Ty nie chcesz sprzedawać, to zostaje Ci tylko rodzina i znajomi, i ich potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podjar - własnie skończyłam spotkanie z bardziej męską wersją Orlando Blooma :-) To ja się już żegnam - pa, pa 🖐️, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlando to ten taki ciemny nie? :classic_cool: coś mi się kojarzy, że ma mocno zarysowane kości policzkowe, niczym Ridż z mody :classic_cool: nie podoba mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a co Ty tak wcześnie dziś uciekasz? czyżby dalszy ciąg spotkania? ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie kupię niedrogą walizkę na kółkach? taką na 2-dniowy wypad dla kobiety, która nie przesadza z pakowaniem :D ma być niedroga ale i nie byle jaka, by kółka nie poszły po kilku razach :D kupuję taką torbę już X czasu w mordę bo ilekroć jadę gdzieś sama to nie mam się w co spakować. teraz znów wyjazd planuję i mi się przypomniało :D p.s. mąż mnie wnerwił. śmiał wypić piwo i już nigdzie dziś nie pojedziemy :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny 🖐️ ja własnie kończę kawkę pada tak bardzo że chce mi sie tylko spać a dzisiaj mam ciężki dzień zaraz lecę do klienta :-o ale jak mi się nie chce to mówie Wam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :classic_cool: Myszorku, a gdzie się wybierasz, że potrzebna Ci walizeczka? :> u mnie się rozpoczyna okres gości, gości nocujących. może macie ochotę wpaść i wy? :D:D to miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszorku walizeczki sa w ETC :-) a jak nie kupisz do wyjazdu to mogę Ci swoją pożyczyć :-) Nie wiem dlaczego ale wciąż mam wrażenie że dzis piątek... może dlatego że w przyszłym tygodniu będę miała urlop :-) Należy któraś z Was może do klubu Swiat Książki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu urlopik Rybko ?:) ale ci fajnie :D u mnie jak ktoś 2 tyg. wykorzysta to potem już się czai z ponownym szybkim urlopem. widziałam właśnie jakis taki sklep w ETC, dziś pewnie podadę, mam nadzieję że nie będzie tam wygórowanych cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym urlopem to jakoś tak przypadkowo wyszło :-) ale się cieszę ,bo do tej pory góra 2 tygodnie latem i 2 tyg zimą i koniec ;-) Teraz jednak czas spędzę po części w przedszkolu na dniach otwartych, w księgarni w sprawie podręczników no i na basenie, który uwielbiam. Tego lata nauczyłam się pływać :-) bo do tej pory to raczej tylko utrzymywałam się na wodzie :-) a teraz uczę się nurkować :-) Nie wiem jakie są ceny bo pomimo ,że mam takie dwie walizki to obie dostałam w prezencie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Dzisiaj chyba H7M postanowiło mnie zabić i daje po oczach WIELKĄ REKLAMĄ, która zasłania wszystko inne :-( Myszorek, no ja tam nie wiem, kogo Ty miałaś na myśli, pisząć, ze do Ridża podobny, bo do Ridża to dużo podobnych może być :-) Walizkę kupiłam w Carrefourze \"na sklepie\", i do tej pory jeździ - co prawda mam ją dopiero rok, ale nic się jej jeszcze nie stało. Czasem i tam można kupić coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, coś Ty spotkanie z Panem Orlandem nie przedłużyło się ani o planowaną minutę, a pożegnałam się wczoraj dość wcześnie, bo wychodziłąm z siostrą na obiad, a potem miałam trochę pracy, więc już sie nie pokazywałam. A tak w ogóle to od wczoraj jestem już w sieci nawet w domu ! :-D Co do firmy, którą Sto opisywała, to co miała ścisły dress code, i nawet o makijażach pisali - to nigdy sie z taką nie spotkałam - straszne to musi być. Sto - jak Ty mówiłaś że z samymi facetami pracujesz, to co sie tak strojem przejmujesz ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyślałam o tym w ten sposób ;-) Chodziło mi o to, że Sto się przejmuje odkrytymi palcami w butach, brakiem rajstop, czy \"dziwnie wygladającym\" sweterkiem :-) Pracując z facetami pewnie te powyższe zagadnienie byłyby mi obojętne. A może by nie były ? W każdym bądź razie u mnie jest więcej kobiet, i \"wyścig zbrojeń\", każda sie patrzy jak która jest ubrana, i komentują mój strój, co mnie wkurza, ale i mobilizuje do ubierania się ładnie i elegacko. Czyli jednak - ubieram się dla kobiet :-) Rozbieram dla mężczyzn, tzn. jednego ;-) ;-) :-D Też macie tą reklame H&M ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam reklamy :-) to stara prawda ,że kobiety dla innych kobiet się starają :-) bo który facet zauważy odrost na 1 cm? albo nie tak dobraną bluzeczkę? albo niemodny krój spodnii?? to my same nakręcamy cały przemysł odzieżowy i nie tylko gadając o modzie i wciąż prześcigając się tworzeniu swojego wizerunku. Zobaczcie u siebie w rodzinie facet ma garnitur i po 5 latach co? znów ma ten sam nierzadko garnitur a teraz kobieta w przeciagu 5 lat.... zmian było conjamniej kilka i to ciuchy, fryzura itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×