Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Na tym długaśnym wyszło, że jestem: melancholik-myśliciel. Ale nie było tam żadnego cytatu dla mnie, więc pewnie nie robiłam tego testu, co Rybka. Mysza, co Tobie wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie o swoich mocnych i słabych cechach Kropeczko to ciekawe a jeszcze ciekawsze z kim pracujesz np. :-) choc np. sangwinika można rozpoznać po wyglądzie :-) ubiera się kolorowo i luzacko, a jego biurko to sterta papierów i śmieci, kubki po kawie, maskotki i tysiąc niepotrzebnych rzeczy :-) Melancholik ma zawsze wszystko poukładane w kupeczki, zdarza się,że podpisuje nawet linijke lub układa długopisy wg kolorów :-) ta myśl skopiowałam z innego testu , zaraz poszukam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle bujda w moim przypadku - na biurku mam zawsze taki rozpierdol, ze mi zawsze przełożeni zwracali na to uwagę. Zresztą same wiecie, że w mieszkaniu też mam bałagan - wniosek z teko, że chyba kiepski ze mnie ten melancholik. No chyba, że jestem takim \"wyjątkowym melancholikiem\". Ale te pytania były dla mnie denerwujące. Milion pytań, czy jesteś......... w dodatku powtarzały sie wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe :-) u mnie w pracy sa w pokoju 4 osoby i każda ma inna osobowość i wszystko się zgadza. Moze masz podwójną osobowość ?? wszystko trzeba traktować z przymrużeniem oka ;-) nie moge znaleźć tego testu, bo musiałabym odpowiadać na te wszystkie pytania jeszcze raz... więc same rozumiecie :-) że mi się nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedziałam na jakieś 140 pytań... i \"Dziękujemy za skorzystanie z testu na tej witrynie! Fatal error: Call to undefined function: 226() in /home/her/ftp/testy/hipo_poll.php on line 1132\" to już wszystko wiem kurrrrrrrrrrrrde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szkoda, bo ja nie poczytałam o sobie dokładnie. Rybko już jestem przyzwyczajona, ze w testach wychodzi mi pół na pół. Zazwyczaj jakieś skrajności - właściwie to powinnam mieć osobowość melancholika z małą domieszka choleryka - stąd ten bajzel na biurku, w mieszkaniu, w głowie ;-) Kiedyś bardzo lubiłam testy osobowościowe, ale odpowiedź zawsze byłą jakaś debilna, więc przestałam je robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mYszorku, to bardzo wpółczuję, mnie to by do szału doprowadziło :-D A może Ty masz osobowość taka, że komputer dostaje fatal error ? :-D ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Myszko współczuję ... chod wyszło mi ,że nie potrafię szczerze współczuć to wyobrazam sobie że ja byłabym wściekła .... tylko 20 pytań zabrakło :-( odpuść sobie dzisiaj , jak się będziesz nudzić zrobisz ponownie ;-) jeśłi jesteś jeszcze ciekawa :-) Kropeczko to norma że nie można sklasyfikować kogoś pod jedną osobowoscią :-) a jeśłi chodzi o choleryka to akurat ja lubie w miarę porządek i jak ktoś ma bajzel staram sie nie patrzeć na tę jego cechę bo mnie irytuje :-) dla uczciwości przyznaję,że dla mnie szczegóły już nie sa takie istotne jak ogólny porządek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Rybko, a ja się dobrze czuję w ogólnym bałaganie :-D Chyba Halinę widziałam, gdzies mi mignęła na poprzedniej stronie. Hop. hop, Halina, where are You ? Jak Ci beztroskie życie mija w stolicy ?? Jak \"ten, który leczy zwierzęta\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 😴 zaspałam dzisiaj, wstałam pół godzinie po czasie i nie zdążyłam umyć głowy 😭 Halinka miejże litość i zmień stopkę 😭 :D poza tym w nocy złapał mnie skurcz łydki i prawie że zeszłam z tego świata z bólu :D dzień będzie piękny, nie ma co :D wczoraj zaliczyłam okulistę, kolejna Pani potwierdziła, że lewe oko mam słabsze i powoli powinnam zacząć myśleć o okolarach, przynajmniej do kompa, bo przy tej odległości do monitora prawe oko pracuje podwójnie :classic_cool: ale że jakiegoś zmęczenia na razie nie odczuwam to mogę jeszcze poczekać :D poza tym podobno po 35 roku życia okulary będą już mi ponoś potrrzebne częściej, i zacznę zauważać, że w trakcie czytania lewe oko ucieka mi w bok. świetna perspektywa, nie ma co :D mąż stwierdził, że wziął wybrakowaną sztukę 😭 :D :D :D (choć sam jest bardziej ślepy niż ja :D ) no i mam torbę z selgrosu. mąż mnie zawiózł bo tam taniej (kiedyś przepłaciliśmy za odkurzacz w RTV AGD - 187 zeta po tzw. \"promocji\" podczas gdy w selgrosie stał identyczny za 142 :D ) za niewielką, zgrabną walizeczkę dałam 122 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się Myszko,że znalazłaś tą walizkę ja też czasem do Selgrosu albo Makro jeżdżę. Z tym okulistą to różnie bywa... ja przez 10 lat prawie nosiłam okulary i strasznie się w nich męczyłam bo na prawe oko miałam szybkę zwykłą a na lewe oko dosyć silne szkło. Dopiero chyba 15 okulista stwierdził u mnie wadę wrodzoną , która polega na patrzeniu jednym okiem po prostu - dlatego lepiej widzę bez okularów szczególnie jak jeżdżę samochodem. Ale każda wizyta u okulisty to dla mnie stres , bo każdy jest specjalista i ma swoje zdanie i na nic tłumaczenie,że taka wada została stwierdzona.... Hali nic nie piszesz jak Ci się życie w stolicy podoba... zaaklimatyzowałaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Myszor, tak tu czytam i od razu po okulary do komputera siegnelam, tez mam jedno oko slabsze, a nie chce zeby mi po 35 roku zycia ucieklo w bok!! Wszak mam juz 33 to cholera calkiem niedlugo!!! dzien dobry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Smiała :-) myślicie że już czas na drugie śniadanie? Przyniosłam sobie dziś batonik musli z orzechami i kusi mnie już od rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było pierwsze dopiero co :D zawsze jem z pracy ok. 8.20 :D zjadłam kanapkę i na koeljne 2 mini posiłki został mi duży jogurt naturalny z płatkami, mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety 🖐️ Bosz... jak mi się ten tydzień dłuży 😭, jutro pensja 😭, a ja już normalnie minuty odliczam !! Mysza, kurcze, ale mnie nastraszylaś, bo ja też mam jedno oko słabsze :-o I teraz ostatnio zmieniałam szkła na mocniejsze, i już znowu niedowidzę - rany boskie - będę ślepa !! 😭 Skurcze łydki sa mi znane, jak mam taki skurcz, to też jestem bliska stwierdzenia że to NAJGORSZY ból na świecie ! Jaki kolor ma nowa walizeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor czarny, uniwersalny, bo to też dla męża przecież i jakoś nie mógł sobie wyobrazić jak paraduje z czerwoną :D walizka będzie też w sam raz na wyloty za granicę, bo mamy jedną większą, ale zawsze jakiś mniejszy tobołekjednak bierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedyś czerwoną ale w podróźy szybko się wybrudziła i źle to wyglądało ;-( teraz mam granatową batonika oczywiście już zjadłam :-) lubie dzień wypłaty ;-) jakieś plany zakupowe Kropeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, jak mąż będzie z niej korzystał, to czerwony odpada. Ja mam swoją czerwoną, ale Wajcha z niej nie korzysta :-) Jest fajna, i ma wielką zaletę, jak odbieram bagaż z lotniska, to łatwo ją rozpoznaję. Swoją czarną to rozpoznałam dopiero po trzecim razie, jak mi przed nosem przejechała :-) A w ogóle, to mi się śniło, że w jakimś mieście w Niemczech spotkałam się z Rybką, Laurką i Haliną. i tylko Rybka wyglądała, tak jak wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się bać Trzech Kropek :D:D One ciągle śnią o nas, albo się zakochały, albo tak strasznie chcą zrobić zlot :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy tak sobie z pracy pisujecie
?? Nieźle!Jedyna stokrotka uczciwa i z domu pisze a nie z firmy. W pracy należy pracowac bo za to wam płacą a nie za fiki-miki z koleżankami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, oczywiście, że bardzo chcą zrobic zlot, te trzy kropki. Ale poprzedni nam nie wyszedł, więc nawet nie zagajam o następny, bo pewnie też nie wyjdzie, więc śnię ;-) :-D A tak serio, to Halina, czy ja wiem, czemu mi ta podświadomość czasem Was podtyka ? Chociaż zlot brzmi super :-) Rybko - co do zakupów, to muszę sobie kupić sporo lekarstw, bo mi się pokończyły, i tusz do rzęs, i coś do twarzy na dzień - krem albo żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko kwestia do dobrej organizacji pracy :D kilkanaście wypowiedzi w ciągu dnia naprawdę nie zajmuje aż tyle czasu :D oderwanie się od cyferek w excelu na minutkę wręcz pomaga :D jedni chodzą w pracy na papierosa raz na godzinę, inni relaksują się w taki właśnie sposób :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy tak sobie z pracy pisujecie
Wy na forum jesteście non stop. Zastanawiam się co by było gdybym swoim pracownikom na net pozwoliła? Wystarczy na godziny wpisów spojrzeć - cały dzień tu siedzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Cię to obchodzi? :D:D skoro tak się orientujesz w tym, co się dzieje na topiku, to sama tu siedzisz, więc zanim zaczniesz krytykować, to spójrz na siebie :D szef powinien świecić przykładem niczym Jutrzenka na zmierzchającym niebie, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×