Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

🖐️ Też od połowy sierpnia kompletowałam sobie rzeczy do szkoły, ksiażki i zeszyty obkładałam, długopisy, ołówki zbierałam, i też sie nie mogłam doczekać na nowy rok szkolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż chyba jutro pracuje więc zdaję się pojadę z psiółkami zobaczyć :) dziś wieczorem chyba kupię bilety :) a ty? jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli będziesz w Warszawie w ten weekend ? :-D Dobrze kombinuję ? ;-) W sobotę idziemy z Wajchą na brancz ;-) do Sobieskiego, potem połazimy po Starówce, bo dawno nie byliśmy, potem może do kina - taki totalnie leniwo-przyjemnościowy dzień. Natomiast nie wiem, co będziemy robić w niedzielę. A reszta dziewczyn, które tu są ? W sumie, to nikogo tutaj nie ma, poza mną i Myszorkiem, ale może ktoś sie zgłosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tę chwilę planuję być tam jutro po południu i wracać zaraz rano w niedzielę :) nie wiem gdzie reszta bab, pracują czy co :D na co do kina się wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka szybka podróż, bo za dlugo tu nie posiedzisz, a poddróż pociągiem długa, ale czego sie dla przyjaciół nie zrobi, no nie ? :-) Też sie stęskniłam za przyjaciółką, i chociaż będę sie z Nią widziała tylko niecałe 2 dni, to warto jechać. Jeszcze nie wiem na co, właśnie siedze i wybieram - może na 7 krasnoludków, albo na jakąś sensację, albo na horror. Niedawno oglądałam Dom nad jeziorem, boże co za smutny film, ale jaki piękny :-) Jak ktoś lubi romanse, ale nie kiczowate, to polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę gadać, tyle że nie do ściany :-D Potrzebuję chociaż jednej rozmówczyni. W przerwie obiadowej byłam na mini zakupach, i chyba kupiłam sobie zły tusz do rzęs 😭 Bo sie spieszyłam 😠 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakijaki :D ja używam tego złotego max factora - reklamują go przy okazji \"gejszy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależało mi tylko, żeby jedno robił dobrze - podkręcał rzęsy, i to powiedziałam ekspedientce, okazało sie, że jest nowość Guerlain, który to świetnie potrafi. No i ja powodowana impulsem go kupiłam, i potem dopiero przeczytałam, że on i pogrubia i wydłuża i nadaje efekt sztucznych rzęs, no i podkręca. Jednym słowem jest do wszystkiego, czyli pewnie do niczego 😡 ! I jeszcze ten efekt sztucznych rzęs - niech to szlag - a chodziło mi o efekt naturalnych, podkręconych rzes. Dupa ! A ten Twój, Myszorek tusz, to podkręca rzęsy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja mam inne wymagania :D mój musi rozczesywać moje rzęsy, ten jest drugi który tego potrafi dokonać (inny to Astor z wygiętą w łuk szczoteczką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka ten tusz musi byc faktycznie rewelacja bo pani na lotnisku we Frankfurcie powiedziała mi to samo co Tobie pani w W-wie :-) czym przkonała mnie do zkaupu niestety nie powiem Ci jak działa bo musze skończyć wpierw tusz który używam właśnie ( Hypnose )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, no to mnie trochę pocieszyłaś :-) Ale jakbyście znały jakiś dobry tusz, który głównie podkręca rzęsy (nie no pewnie, ze też mógłby je rozczesywać, ale nie wymagam), to dajcie znać, jak sie nazywa. Bellus, ja już jutro go sprawdzę, także powiem Ci jak \"działa\" :-) Twój Lancome podkręca ? Myszorek, a Ty nie możesz rozczesywać rzęś taką specjalną szczoteczką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że mogę, jej też używam. ale kiedy tusz sam z siebie skleja mi rzęsy na amen to mnie szlag trafia (np. Loreal kompletnie się dla mnie nie nadaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hypnose Kropka robi rzesy hipnotycznie długi i podkręcone no po prostu full wypas ;-) :-) a poważnie całkiem spoko ten tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię L\'oreala, ale ten 3 czy 4 razy pogrubiający rzęsy. Teraz miałam taki jakiś architekt, czy coś, i tak obciążał rzęsy, że miałam je płaskie :-o I dlatego teraz szukam podkręcającego. Tuszów sklejających rzęsy nienawidzę :-( Do Lancoma zraziła mnie baba, która chciała mi wcisnąć jakiś panoramiczny, który powoduje, że rzęs się jakoś tak dużo robi wokół całego oka, i od razu skojarzyło mi się to z oczami jak miś panda, i teraz wydaje mi się że wszystkie Lancomy robię pandy ;-) Nie mogę używać podłużających, bo i tak wg mnie mam za długie rzęsy, które są za ciężkie. Bosz...niby tusz do rzęs a taki problem, ale to jest dla mnie najważnieszy kosmetyk do makijażu :-) Belluś, a jak Ci się podoba opakowanie tego tuszu Guarlain\'a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarno - grafitowe, plastykowe, brzydkie. Nie popisali się. Bella, Ty w ten weekend wyjeżdżasz, czy już byłaś w tych górach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop Kropeczko :classic_cool: czekam na odpowiedź na smsa :D widzimy się dziś czy nie ? :D odezwij się 😭 :D bo będziesz żałowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×