Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

droga ma Larurko przez tydzień szkolenia widze rozpusciłaś się jak dziadowski bicz kawy pod nos nie będzie ;-) albo pomozesz albo zostaje Ci wino i woda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już skończyłam no, zlew przetarłam, tenk ju Laurko, szkoda tylko, że nikt mi nie pomógł, pindzie :D Myszorku, zakładam skarpety i ićmy :D Laurka, chcesz fangę w nos :D pamiętaj, że śpisz dziś ze mną :D:D nie fikaj :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc pindy gdzie jest
moja ulubiona forumowiczka stokrotka? ona tylko pracuje i pracuje nie ma dla mnie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku kanapeczki zaraz będą bo widze że Halyna szaleje w kuchni jak mistrz kierownicy (tylko w kuchni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę wieeeeeeeeeelki talerz pełen maaaaaaaaaaaałych kanapek :D Halyna mój miszczu :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja wiem na pewno że jesteś dobra inwestycja :-) ale ja jusz stara ja nie mogę czekać musisz być bogata już dzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlyna rzucam Cię skoro śpisz z Laurką nie mogę tego znieść 😭 😭 😭 😭 😭 więc nawet mennica nie pomoże;-) żegnaj 😭 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że się tak wetnę w rozmówki najadłam się :D dobrze mi :D ja śpię z jaśkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfffffffffffff :D Bella ja się nie podejmuję tłumaczyć motywów, dla których śpię z Laurką jednakowoż jest to uzasadnione to dla Twojego dobra zobacz, jak ja dbam o Cię!!!!!!! a Ty mje rzucasz, Ty nieczuła bestio 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Halyno z przykrością Cię rzucam jednak nie mogę wybaczyć tej zdrady chesz za mąż iść a śpisz z inną 😭 myśle żeś ty niestała ;-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze z Laurką nie spałam :D:D a poza tym mam Ci do powiedzenia, że 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 jesteś okrutna Myszorku, chcesz mnie przygarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×