Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mój też - ale dla mnie wszystkie koty są ładne. Może najmniej koty bez sierści i syjamskie, bo maja takie płaskie pyszczki. Śmiała a widziałaś tego kotka, którego Myszorek chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perskie mają
płaskie pyszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pusto, bo Moluś zazwyczaj topik otwiera - a tu Go dzisiaj nie ma. Myszorek też zaczyna nowy dzień, ale dzisiaj nie zaczął ;-) Z niewiadomo jakich przyczyn. Rybka gdzieś odpłynęła w niewiadomym kierunku, Halina, Ty później się pojawisz albo i nie, reszta dziewczyn w pracy, to kto ma tu pisać ? ;-) No ja nie mogę gadać przecież sama ze sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robotę :D teraz szukam sobie przychodni gdzie mi testy alergiczne zrobią. o, znalazłam :D poza tym kota szukam, nie? :D maile dostaję i odpisuję, bardzo czasochłonne zajęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kobity! to ja Makowa Panienka :) Mało mnie dziś bezdzie bo wolne sobie z Pająkiem zrobilismy :classic_cool: Całusy cmok cmok cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracochłonne, pracochłonne, bo to trzeba wybrać \"akuratnego\" kota, co nie ? ;-) No więc, Matko kochana, taki twarożek był u mnie wczoraj, nawet jeszcze z rzodkiewkami, nie tylko ze szypiorkiem. Ale wczorajszego pewno nie będziesz chciała jeść :-) A jak masz blisko do Maka, to oni tam mają niezłe śniadania - zjadłam dzisiaj icniego muffina z serem, i był całkiem ok. Tylko, ze to do 10.30 tylko dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbliższy mak na rogu marszałkowskiej i świętokrzyskiej. blisko, ale jednocześnie daleko. nie idę. a poza tym już po czasie. a poza tym własnie zjadłam 3 wasy - fuj :-o ale tego twarożku bym zjadła mniam wpisując hasło skapnęłam się, że jest jeszcze bliższy mak - na centralnym, ale te dywagacje są już bezprzedmiotowe, bo po czasie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, no to do najbliższego spożywczaka, po kostkę twarogu, tudzież serek wiejski w kubeczku, śmietanę (o ile wybierzesz twaróg), szczypior, rzodkiewki, i do dzieła - to się robi w max. 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha jak teraz zjesz mały serek wiejski, to naprawdę nie dołożysz nic do \"opony brzusznej\" :-D Cóż to za wesele i gdzie ? Kogo zabierasz na towarzysza ? \"Chemicznego\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę nie ryzykować :D sama idę, bo po 1 - chemiczny nie może, po 2 - w moim horoskopie napisano, że jeśli idę na wesele, poznam tam kogoś interesującego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×