Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość udanej zabawy w
blondynke kropa :classic_cool: Moze teraz uwierzycie ze pomarancza to nie Sto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udanej zabawy w
a tak w ogole to... czesc laseczki :-D :-D :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przy garach ;) obiad jakiś muszę zrobić... ostatnio dawno nie robiłam, to postoję :D dzieciak mi sie rozłożył totalnie, jest gorzej niż 4 dni temu, z nosa ciurkiem, czyli o przedszkolu w tym tygodniu możemy zapomnieć, szlag by trafił przeziębienia 😠 jak to ma tak wyglądać, że dziecko tydzień w przedszkolu dwa tygodnie w domu to ja bardzo dziekuję... Sto a co właściwie Twojemu chłopu jest? jakieś brzuszne kłopoty? no bo skoro kleik ma jadać ;) przyszły tydzień mam mocno wyjazdowy, pojadę sama pierwszy raz do Olsztyna, może znowu starczy mi czasu, żeby tam sklepy z ciuchami oblecieć ;):D bo jakos Olsztyn pod względem zakupów to moje ulubione miasto, zawsze cos tam znajdę po okazyjnej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym moje dziecię przechodzi jakis dziwny okres buntu teraz :O od kiedy nie ma mnie w domu normalnie jej nie poznaję, uparta jak osioł i rozhisteryzowana... czasami nie mam pojęcia w jaki sposób mam się zachować, żeby z jednej strony wyegzekwować od niej normalne zachowanie i posłuszeństwo, a z drugiej nie ulegać emocjom i nie wrzeszczeć... bywa że jestem tym tak zmęczona że nie mam sił... uspokajam sie jak mała zasypia, popatrzę wtedy na nią a ona nadal jest taką słodką miłą dziewczynką... nie wiem czy to ten taki charakterystyczny czas pomiędzy 3 a 4 rokiem życia, mam nadzieję, że to jakos minie, bo inaczej zczubkujemy oboje z mężem :D i nie wiem czy to przedszkole, czy po prostu nagła zmiana trybu życia i brak mojej obecności w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :classic_cool: tak, tak, wracając w piątek z pracy do domu dostałam smsa od męża że możemy jechać :) wyjechaliśmy po 19stej i późnym wieczorem wcinałam już kolację u mamy ;) wczoraj wróciliśmy przed 22, zanim się położyłam było już późno i dziś przysypiam. przeczytałam wpisy weekendowe bardzo pobieżnie bo roboty mam dziś sporo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W#itam! Kawke już pije bo nie magłam się powstrzymać. Ale pierwszą i ostatnią dziś. Co do fajek to w piątek ok3, sobota 2 i wczoraj 1 :) Może dziś uda mi się nie zapalić! Sto a na jakich kwiatkach Ci się robaki wylągły? Mysza nie ma jak u mamy co? :) 🌻 dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaadddddd
Jasiu kąpie się z mamą, wskazując na jej łono pyta się: - Mamo, co to jest ? - Szczoteczka - odpowiada mama - Tato ma lepszą bo z uchwytem - rzucił Jaś - Skad wiesz ?! - pyta mama- Widziałem jak sąsiadce czyścił zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee ;) ale dziś cisza. ja mam chwilkę przerwy, właśnie wróciłam z kefirem ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Mysza, popatrz na te kawały, w większości z nich to właśnie sąsiadki występują ;-) A w \"życiu rzeczywistym\", to nawet nie wiesz jak Twój sąsiad, sąsiadka wygląda. Dlatego kawał lekko naciągany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa integruj się z takimi, co \"dla pobiegania\" wypuszczą Ci dzieciaka na klatkę, żeby pobiegał i pokrzyczał, albo takich, co krzyczą przez scianę, jakie to aktualnie promocje są w sklepach ;-) No ale fakt - jestem na bieząco z promocją jogurtów na przykład, bo o tym mówili ostatnio ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jedną sąsiadkę z dwóch, trzecie mieszkanie puste :classic_cool: ale zawsze było tak, że kojarzyłam sąsiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kojarzę - jedynie ich głosy - zza ściany, czy na klatce. Jak wyglądają pojecia nie mam, bo jak ja wchodzę, czy wychodzę do i z klatki, to pustka, jakbym mieszkała na wyludnionym osiedlu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam fotki kotów - brytyjczyk liliowy, jezu jaki śliczny 😭 wymieniłam parę maili i już od ręki mogę rezerwować za 1200 :D ale to dużo jednak, wolę bez rodowodu, kto by mi kazał potem po wystawach jeździć :D muszę jeszcze nad mężem popracować bo się mi jeszcze krzywi 😠 jak popracuję to może w przyszłym mieisącu się na wystawę w wawie udam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogładam sobie na allegro drzewka bonsai. Zawsze chciałąm mieć miniaturke \"wielkiego\" drzewka i chyba po wypłacie sobie zamowie :) Myszko chcesz miec kota??? :) tez bym chciała ale mam pewne obawy.... Laurka gratuluje wygranego starcia :D trzeba być twardym ;) A gdzie reszta pań? Sto, Rybka, Bella, Halinka, Kropcia??? Emi to już w ogole o nas zapomniała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Halinka! u mnie był rano piękne a teraz coś sie chmurzy...Wrrr W sobote jade na grzybki :D A teraz pochłanim pączka-mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam kanapkę na śniadanie, czeka na mnie jeszcze jogurt naturalny z płatkami - mam zapas, bo wczoraj byłam w selgrosie :D przytachałam karton płatków, karton jogurtów i wiele innych dóbr spożywczych :D poza tym wczoraj kupiliśmy balon do wina, cukier, dziś jedziemy po winogrona i zaczynamy robić winko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×