Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ooo, nie wiem, ja skajpa włączam rzadko, jak nie włączam przez 2 dni, to zapominam, że go mam, więc nie wiem, czy poderwałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli ceny szczepień dla kotów :D mąż mi się krzywi na ten kolorek 😠 kremowy kojarzy mu się z rudzielcem.. no ręcę opadają :D winko już się robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorem! No to Myszorku kota bedziesz mieć? :) Fajowo!i mówisz , że winko już się robi? ja czekam na dostawe balunu od chrzestnego i też będziemy robić. A duży masz ten balun??? Fajnie macie laseczki, ż esię spotykacie. A ja jeszcze z nikim na żywca się nie widziałam 😭 Pije winko :classic_cool: ale tylko 1 lampke bo Pajączek mi wiecej nie pozwala... Buźka- dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdasz prawdasz.... :) 🖐️ W piątek będe mieć balon i do dzieła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to mój się chowa przy Twoim gigancie. No mój podobno 15l ale może bedzię większy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko się robi ale kurwa ile mam muszek w domu 😭 owoce musiały stać przez noc rozgniecione, by sok puściły i teraz mam w domu całą kolonię tych małych paskudztw. już z milion wciągnęłam odkurzaczem. dziś walczę dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam! Wyobraziłam sobie Ciebie z odkurzaczem goniącą po domu za muszkami :D Ale chyba mnie to też bedzie czekać! 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :classic_cool: Myszorek i ile kosztować będzie komplet szczepień dla kociaka ? Rudy ? Jak może sie z rudym kojarzyć ? Co do muszek, to też ich nienawidzę 😠 - biorą się znikąd i jest ich pełno, jak tylko jakieś owoce położysz 😡 Laurka - muach muach, jak miło, ze zaglądasz Moluś - z czego będziesz robić swoje wino ? Halina - widze Cię, pozdrawiam, i czekam na spotkanie :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropka! Z winogron! tzn chyba z winogron bo nie wiem czy tescióka nam da jak się dowie, że winko będziemy pędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe winka są pyszne :D wychodzą różnie - czasem są słabsze a czasem powala po 2 kieliszkach ;) można zrobić mniej lub bardziej słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam, to raz w LO piłam bardzo słodkie białe domowe wino - ulep normalnie, jak kompot. Po kilku łykach ludzie tak sie upijali, że wódka by ich tak szybko nie załatwiła ;-) A później miałam \"przyjemność\" pić domowej roboty tak kwaśne, że wykręcało. I to tyle mojego \"znawstwa\" w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdzielę, jacy ludzie są mili, obcy ludzie :D mam kontakt z dziewczyną, od której nie kupuję kotka bo ma tylko rodowodowe i ona mi sama pomaga jakiegoś znależć :D najpierw dała mi jeden kontakt - ten poprzedni - ale przesłałam jej fotki i już mi go odradziła.. i teraz dała jakiś namiar na inną osobę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, widzę, że tu dzisiaj znowu tak gadatliwie będzie, jak wczoraj ;-) Oglądałam wczoraj \"Przyjaciół\" - kurcze, ten serial jest genialny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam tylko połowę bo nastawiałam wino i walczyłam z muchami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym czasie byłam z Mamą na spacerku i kupiła mi paprotke :) Musze ja tylko przesadzić w większą doniczke...Kwiatków mi ostatnio przybyło...W sumie mam ich....licze....17... :) nie licząc balkonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dużo Moluś - ja mam, hmmmm..........liczę.................8, a na balkonie cały jeden. Z tych ośmiu jeden już lekko \"umiera\" niestety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina - gratulacje !!! 🌼 Będziemy miały co oblewać w poniedziałek, tą niegazowaną wodą mineralną ;-) A napiszesz coś więcej o Twojej nowej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×