Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No nie wiem, Kropka, jakoś tak jedna kolacja, druga (zrobiona własnoręcznie przez Chemicznego, tymi ręcami 🖐️🖐️ do krwi :D), inteligentne dysputy przy winie i się pojawiło trochę chemii :D ciekawe na jak długo jej starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, z tym \"Chemicznym\", to normalnie fenomen jakiś ! Bombera - teraz Ty nas ignorujesz :-p Moluś - u gina wszystko ok, czyli możesz zachodzić w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak tak!!! teraz bede sie tylko bzykać i nic innego nie robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ignoruje tylko myślę teraz.CZasami sprawia mi to pewne trudności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Śmiała, może Bombera myśli o pracy, no bo chyba nie o tym co nam tu napisać. Co robicie w weekend ? Tzn. wiem już co Myszorek robi, a co Wy ? Ja chyba będę leżeć na kanapie, i spacerować po Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze troche posprzątać w chałupie. Pajączek będzie myć okno bo ostatnio się nie wyrobił... no i myśle o grzybach bom się podjarała przez Haline ;) Tylko ja znam tylko maślaki i kurki :) Wezme atlas i pojade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych grzybów, to wujek namawiał mnie i Wajchę, żeby z Nim pójść, ale jak byliśmy w zeszłym roku, to zebraliśmy dosłownie z 10 kurek i to wszystko, i się zraziliśmy do grzybów. W tym roku nam sie nie chce. Ale marynowane grzybki lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, a podgrzybki, a koźlaki, a zajączki, a kanie, a rydze? Ugh, aż się przyjemnie robi na samą myśl :classic_cool: Ale najlepsze jest to, że ja grzyby jem tylko w postaci marynowej lub w postaci pieczarek na pizzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADAL NIE ROZUMIECIE MNIE ALE NIE BEDE WALKOWAC BO WIEM BARDZO DOBRZE, ZE ROZUMIECIE TYLKO UDAJECIE BO WAM GLUPIO JESLI CHODZI O MNIE TO JA STOKROTKE LUBIE ALE ONA JEST INNA OD WAS I PISALAM JUZ ZE TU NIE PASUJE, JEST OD WAS MADRZEJSZA, BEZ URAZY BO WAS TEZ LUBIE ALE CHYBA DLATEGO WY JEJ NIE LUBICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, lalunia, weź przestań pieprzyć, bo ja się na pewno za głupszą od to nie uważam, co to to nie, oj nie. Wcale a wcale nie jest mi głupio, Sto nie jest na tyle ważną osobą w moim życiu, żeby było mi głupio, że nie odpisałam na jej posta. I wyluzuj, bo ja już mam dość tych twoich głębokich przemyśleń, które prezentujesz tu jak zdarta płyta. I my cię nie lubimy i jak masz tak pisać, to daruj sobie. I powtarzam, nie wierzę, żeby po raz dwudziesty ósmy na topik wszedł obrońca Sto, akurat jej. I jeśli już piszesz, że ktoś jest głupszy od kogoś, to weź w tym swoim móżdżku postaraj się zrozumieć też to, co my piszemy. Sto olewa nas, nie pisze do nas, nie odnosi się do tego, co my piszemy, a jakoś nas nikt nie broni. Jakie to ciekawe, nie sądzisz? I kur.wa to mój ostatni wpis do ciebie, bo jesteś nudna jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAAS
Aha.. i zapomnialam dodac ze naprawde nie mysle, ze jestescie tak bardzo glupie... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jadam grzyby tylko marynowane, na pizzy czasem - to tak dla nawiązania do poprzedniego tematu, bo obecny trochę nudnawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAAS
Qrduplu wyloozuj bo zlosc pieknosci szkodzi :-( Chociaz Tobie juz pewnie nie zaszkodzi :-0 :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAAS
:-D :-D Ale ona nosi szpile :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAAS
Czemu za wszystkich pragnien na swiecie to Ty mnie wybraleeees.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAAS
Gwiazda co w rzece wciaz sie przeglada tez tego nieeeee wieeeeee czemu ze wszystkich trala la la la tra la la la la... Podspiewuje sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×