Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Moluś jak rozgnieciesz te winogrona to je gdzieś schowaj :D przykryj dobrze żeby zapachu nie było czy co :D ja miałam miskę ścierką przykrytą tylko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj schowam schowam!!! Może do piekarnika? :) A powiedzi mi Myszko jeszcze te testy to prywatnie, drogo??? Teżź bym iść musiła i moja Anka (mama) tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś drogo jak buj :D bo 235 zeta 😭 ale średnio jeden alergen kosztuje 3 zł, mnie wyszło 2,55 za jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie te badania - faktycznie :-o Ale cyba warto je zrobić ? Mi kiedyś ginekolog poleciła zbadać przy okazji jakieś tam hormony - \"bagatela\" ok. 400 stów. Nie zbadałam, bo i tak nic by mi to nie dało, poza wiedzą, bo jak się okaże, że te hormony są doleczenia - to nic mi to nie da, bo się leczyć hormonalnie nie mogę. Więc w moim przypadku wydanie ok 400 zł, za wiedzę, jest za drogie. Moluś - Ty robiłaś już sobie takie badania - jesteś na coś uczulona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUU drogo- nie stać mnie. Robiłam kiedyś i też mam na kurz i jeszce jakieś tam pyłki... Miłego sprzątania Mysza! ja to zawsze sobie muze zapodaje i lepiej mi się sprąta. Ostatnio sprzątałam z Rickim Martinem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - na kurz i na roztocza, to pewnie 90% ludzi jest uczulonych, więc mi to nie straszne. A o ile wiem, to na razie na nic nie jestem uczulona. Twardy egzemplarz ze mnie ;-) Pamiętam, jak miałam poprzedniego kota, który był mały jeszcze i przyszło 2 panów do składania szafek w kuchni, no i się okazało, ze jeden z nich był uczulony na kota - wywaliło go z życia na cały dzień - tylko jeden mi tą kuchnię składał, a drugi się słaniał :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne, straszne Kropka. ja tylko jedną noc spędziłam z Halikiem a dałam jej się we znaki :D to co ma powiedzieć mój biedny mąż :D łazienka sprzątnięta. jednak im dłużej człowiek nie sprząta tym dłużej potem mu to zjamie. po 2 tygodniach syf jest już nieziemski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie jesteś uczulona na nic. o jakich 10% ty mówisz :D przecież to niej tak, że 90 % populacji jest alergikami :D trochę ludzi znam i jednak tych kichających jest zdecydowanie mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz, to czemu w TV mówią, że większośc z nas jest uczulona na kurz i roztocza ? Kłamią chyba ;-) Anyway - bardzo się cieszę, że nie jestem na nic uczulona. Myszorek - bardzo współczuję - znam trochę alergików - macie koszmar - wiecznie zatkany nos, załzawione oczy i kichanie. Ty tez masz takie objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wieczny katar w domu. w okresie pylenia katar + załzawione oczy. kuchanie gotowa. teraz mały pokój :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moja kolej. A ja pierdolnik umiem zrobić pierwsza klasa, tylko że nie bardzo lubię siedzieć w pierdolniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem zrobić pierdolnik, ale i lubie w nim siedzieć - chyba jakieś zboczenie :-o ;-) Mam w lodówce sos grzybowy z grzybów, które wujez zebrał w zeszłą sobotę - to tyle z mojego \"gzybobrania\" w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały pokój zrobiony - zeszło się długo bo sobie małe przemeblowanie wymyśliłam ;), przedpokój ok, jeszcze tylko duży :D Kropka wlecze się to okropnie :D nie mów że można dłużej, już 2 godz. tyram :D może sprzątasz za rzadko i masz mniejszą wprawę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godz to mi w łazience schodzi - bo sprzątam rzeczywiście b rzadko, no i się grzebię, i jak już sprzątam to myję również kafelki, kaloryfer, więc pewnie dlatego tyle mi to schodzi. Nienawidzę sprzątać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec. najgorsze w tym wszystkim jest mycie podłóg. teraz biorę się za siebie i może w ciągu godziny uda mi się wyjść z domu. muszę połazić po sklepach, przypomniało mi się że miałam kiedyś takie zielone nasączone płytki na owady - doskonale działały na duże muchy więc może i ten mały badziew padnie ;) potem jeszcze zoologiczny. lecę się myć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareeeeeeeszcie skończyłam ofertę - łeb mi pęka od wymyślania \"ocukrzonych biznesowych zwrotów\" :-0 ;-) Dość na dzisiaj - za 30 min. chciałabym wyjść, mam nadzieję, że mi sie uda. Pa, szaleństw weekendowych życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka !!! Ja jestem !!! Ściskam, całuję muach, muach, muach 😘 Jak czytałam o Twoich przygodach w Olsztynie, to normalnie strach mnie obleciał, bo mam takie same problemy przy jeździe , jak Ty. Nie wiem, czy ja bym sobie poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Nareszcie możemy wymienić parę słów, a nie tylko poczytać ;-) Tak myślę o tym \"poradzeniu sobie\" i pewnie bym, tak jak Ty w końcu dała radę, bo nie miałabym innego wyjścia. Najpierw by była rozpacz, panika, wszelkie odmiany rezygnacji, a potem jaka DUMA ! :-D Co dzisiaj robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, se poszła sprzątac 😠 Wstałam jakieś 40 min. temu, włączyłam sobie jakieś swoje ulubione muzyczne starocia, się maluje, i chyba kawę czas zrobić. Chyba nic do jedzenia nia ma, więc do sklepu trzeba będzie pojechać. Potem jedziemy z Wajchą oglądac jakies dzialki, domy. Już od jakiegoś czasu Wajcha \"siedzi\" w budownictwie, nieruchomościach - chce mieć dom, zresztą ja też. A le mam więcej jeszcze tolerancji do bloku, niż On. A wieczorem przychodzi do nas moja siostra z facetem, i mój brat - będziemy pili wino, i jedli sery - bo siostra z facetem wróciła z Francji. Hop. hop. jest tu kto ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×