Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowany

Dlaczego kobietom chodzi wyłącznie o kasę....

Polecane posty

Zdegustowany, czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku, że u Ciebie z techniką coś nie tak. Powinieneś zdecydować - idziesz na ilość czy na jakość. Tu chyba jest clou problemu, który Cię \"prześladuje\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowany
ja zawsze wybieram jakość :)) ja mówię tylko o kolezankach które znam..., tudzież żonach kumpli... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie one mają problem, tylko ty:P Może ona zachodzą głowę, co to za facet, który liczy tylko kasę i nic swojego nie da uszczknąć. Bo ta liczba Twoim zdaniem kobiet lecących na kasę jest zbyt wielka. A może warto pomyśleć o zmianie środowiska? Bo może to twoje środowisko ma tak mocno skorelowane postrzeganie świata oraz partnera z zawartością portfela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowany
Do Anouk - w to nie wątpię, że takie jest środowisko :))) częściowo na pewno prawie wszyscy to branza finansowa lub prawnicy - generalnie twardo na ziemii stojacy ludzie... - i takich lubie... Ale ja jestem troszke inny... a swojego trzeba bronic Anouk... jakies perełki na pewno mozna gdzies znalesc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulla
Dla gówna psiego. To odpowiedz na Twoje pytanie głipia? hm.. mysle ,ze Twoje pytanie jest glupsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem kiedyś dziewczyne i uslyszalem od jej rodzicow :chcemy aby nasz corka miała dobrze pomyslalem , k****, ja mam na nia robic żeby jej się zylo dobrze spierdaslajcie i tyle mnie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×