Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Matitka gratulacje! Ja będę podchodzić do egzaminu jakoś w trakcie swojego \"stanu\" może któryś z egzaminatorów się zlituje....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie matitka, super,że dzisiejszy dzien masz juz za soba. Ja Prawo jazdy zrobiłam juz 6 lat temu wiec o to nie musze sie już martwic, całe szczescie. :D ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................????...................???? matitka.................04.05.06...................?????..................????? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????...................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-1kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Efciak...................17.05.06.....................????...................????? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06......................????.................????? tatia....................22.05.06.....................????..................64cm monio...................22.05.06....................-2kg..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................?????.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Śledzę Wasze wypowiedzi od samego poczatku , jednakże dopiero teraz zdecydowałam sie do Was dołączyć. Mam 32 lata , sześcioletniego synka Jasia i czekam na drugiego maluszka który ma przyjść na świat 4 maja. Bardzo sie cieszę z tego faktu tymbardziej że nigdy nie chciałam mieć tylko jednego dziecka a w dzisiejszych czasach chyba najtrudniejsze jest podjęcie samej świadomej decyzji o macierzyństwie. Mam nadzieje ze nasze maleństwa mają sie dobrze i wszystkie jak tu jesteśmy wpisane już za jakis czas będziemy tulić je w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przyszłe Mamusie. Zajrzałam do was z ciekawości żeby zobaczyć ile w maju urodzi się dzieciaczków. I proszę- jednak maj to popularny miesiąc:) Sama urodziłam Marysię w maju tego roku. Wierzcie mi dziewczyny maj jest bardzo dobrym miesiącem. Jest już ciepło i mozna dużo spacerować a na zimę dzieciaczki nie są juz takie malutkie i z tego powodu zima nam nie straszna. Wszystkie Was pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Zobaczycie jak ten czas oczekiwania szybko minie. Najważniejsze to być pełnym optymizmu i wiary, że wszystko będzie dobrze- nie ma innej opcji!! Trzymam za Was kciuki razem z Marysią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tak mało piszecie? temat spada w dół ja odebrałam wczoraj wyniki krwi i moczu i mam kilka odchyleń powyżej i poniżej normy z mojej interpretacji wynika, że mam conajmniej anemię :( a robiłam badnia w czerwcu i było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulu-20 ja też wczoraj odebrałam wyniki badań i byłam u lekarza.Są bardzo dobre hemoglobiny mam 13,3 :) O dziwo bo myślałam, że kiepsko będzie cały czas taka blada jestem, a na dodatek kiedyś chorowałam na anemię oj długa historia-szpitale,żelazo podawana krew, leczyłam sie pare ładnych lat.Agulu-20 nie martw się , mi lekarz zalecił branie witamin feminatal n, gdzie między innymi znajduje się żelazo, hmmm może dlatego moje wyniki są dobre.Bardzo dobrze poprawia morfologię sok z buraków, ale jest on okropny:( .Jednacz czego się nie robi dla naszych maleństw.Pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do soku z buraków zgadzam się że jest paskudny a do lekarza idę dopiero za 3 tyg pewnie przepisze mi jakieś witaminy.. zobaczę, tylko strasznie długo muszę czekać :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Dziewczyny gdzie Wy jesteście. Nie ma się do kogo odezwać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny weekend to i na pisanie nie ma czasu. agula anemia to popularny stan wsrod ciezarnych wiec się nie martw, witaminki i wszystko bedzie ok. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................????...................???? matitka.................04.05.06...................?????..................????? aga133..................04.05.06................... ????..................???? -chimera................04.05.06...................????...................???? Rosiczka................05.05.06...................????...................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-1kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Efciak...................17.05.06.....................????...................????? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06......................????.................????? tatia....................22.05.06.....................????..................64cm monio...................22.05.06....................-2kg..................????? abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................?????.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wy bierzecie witaminy od początku ciąży?Zapomniałam sie lekarza zapytać czy mam jakieś witaminki brać, zapytam nastpnym razem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Ja też, tak myślę, będę majowka:) Tzn właściwie lekarz w zeszły poniedziałek potwierdził ciążę, ale martwi mnie ze pierwsze USG dopiero wyznaczył 17 października.Powiedział że dzidzia bardzo mała, wiem, że wynika to z tego, że do zapłodnienia doszło tydzień później niż wyliczył to lekarz. No coż... jeszcze poczekam troszka na swoje pierwsze badania i na chwile w której pierwszy raz zobacze naszego okruszka :) To moja pierwsza ciąża, mam niecałe 22 lata i trochę się boję tego wszystkiego... Ale zobaczymy jak sie pouklada, w każdym razie musi być dobrze :) A jak było z pierwszymi badaniami i usg u Was? Może któraś z Was była w podobnej sytuacjji? Tymczasem pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich brzuszki :) http://bd.lilypie.com/cache/4/o/8/m/20051002.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowionka
Mam dla Was nowinkę - jeżeli chcecie mieć swojego iPoda to polecam ten link: http://www.euroipods.com/index.php?referral=14171 Trzeba się zarejestrować (jest zakładka dla Polaków) - wybrać iPoda i czekać na dostawę. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Mojej kumpeli się udało, teraz ja czekam na swój. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kobitki poszły spac... Śpijmy, Spijmy, w śnie się przeciez rośnie... Przerobiłam cały prawie topik... Fajnie ze mam z kim wymieniac wymieniac dolegliwosci :):):) Chcialam napisac, ze przede wszystkim udalo mi sie to, o czym myslalam w kategorii \"niemozliwe\" a mianowicie : wypalam paczke papierosow dziennie a odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy prawie wogole nie palilam( sporadyczne pociagniecia) a OD 3 DNI NIE MIAŁAM PAPIEROSA W USTACH!!! I moze przede wszystkim dlatego, ze nie ma w moim otoczeniu osoby palacej i nic nie \"korci\" ale powoli przestaje mi brakowac tego nawyku. Co do typowych dolegliwosci ciazowych to mialam kilka sporadycznych dni gdy myslalam ze wszystko zwroce, ale ani razu tak naprawde nie wymiotowalam. I wydaje mi sie ze bardziej to meczace nizbym miala od czasu od czasu po prostu zwymiotowac. Ale ja z reguly nie wymiotuje i to pewnie dlatego. Chociaz mdlosci mam paskudne :(:(:( No nic, przezyje. A tak poza tym to apetyt mam jak wyglodnialy potwor : co dwie, trzy godziny musze napelnic swoj zoladek. Az sie zaczynam tym martwic, nie wiem czy to dobrze ze tyle jem???? Co prawda jestem szczupla, zawsze lubilam duzo i dobrze zjesc ( nawet moj Tato zawsze sie dziwil ze zjadam tyle co On) ale nie wiem czy w ciazy powinnam sie objadac... Nie potrafie sobie odmawiac jedzenia, rozpieszczam sie w ten sposob ;););) Poza tym caly czas chce mi sie pic, wypijam dziennie conajmniej poltoralitra soku. I troche czasem brzuch mnie pobolewa, jakby byl posiniaczony, obity. A co do piersi : obecnie bola, ale juz mialam taki okres ze bolaly nie do wytrzymania, myslalam ze je wyrwe. I nie sa jeszcze wielkie, raczej powiedzialabym ze sa obrzmiale troche. Przepraszam Was Kobitki ze tak dlugo pisze, ale tak chcialabym podzielic sie z kims swoimi przezyciami... O ciazy wie Moj Mezczyzna, ale nie ma go przy mnie chwilowo :(:(:( i kilkoro znajomych. Po USG i wizycie 17.10 jade do domku na weekend oznajmic te wiadomosc Rodzicom, jeszcze nie wiedzą, nie chce zeby dowiedzieli sie przez tel, a mieszkam 260 km od domku rodzinnego. Wiec juz tak czekam na tego 17, ze nawet sobie nie wybrazacie. Uciekam stad, bo zaraz ksiazka z tego wyjdzie i potem tego nie przeczytacie ;) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK !!! I DLA BRZUSZKÓW TEZ!!! http://bd.lilypie.com/cache/4/o/8/m/20051002.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witam wszystkie Majóweczki! Ja czuję się coraz gorzej ciągle mnie mdli i potrzebuję coraz więcej snu i okropnie nie chce mi się siedzieć w pracy, a o zbliżeniu z mężem nawet nie myślę. Tak poza tym nie mogę się doczekać wizyty u lekarza ale to dopiero za równe dwa tygodnie. Jutro badania mam nadzieję że wszystko jest ok. A czy wasze brzuszki już widać. Bo mojego jeszcze nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
A tu nikogo nadal nie ma??? Wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gaga26. Wyglada na to ze n=bedziemy w tym samym czasie ogladaly nasz dzidziusie :) ja tez pierwsze usg za 2 tyg dopiero :( a mozesz napisac co Ci lekarz powiedzial??? mi powiedzial ze malenstwo bardzo malutkie :( Ale badan tez mi zadnych nie zlecil jeszcze. Nie wiem czy to dobrze czy zle... Mojego brzuszka nie widac, ale definitywnie przybylo mi tluszczyku na brzuchu i tyłku, powoli zaczynam miec problem z dopinaniem spodni :) mysle ze to wszystko przez to moje obecne lenistwo, moglabym nic nie robic tylko lezec czytac i jesc... nie moge czasem ze soba wytrzymac, tak mi sie nic nie chce. I prawie caly czas tez jestem spiaca. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie! Miałam tyle spraw na głowie, że dziwie się że przeżyłam te dwa \"wolne\" dni :( Ale ok, wszystko idzie dobrze. Mdłości odczuwam takie lekkie, też jeszcze nie wymiotowałam..jednym słowem walczę, choć jest to męczące! ale może jakoś dotrwam do tego 12 tygodnia. Póki co fascynują mnie lektury jak to dziecko w tym okresie rośnie, co się zmienia...to wszystko takie niesamowite jest!! Cudeńko :):):) Ja też jeszcze nie biorę żadnych witaminek..tylko folik. Witaminy o ile będą jakieś szczególne potrzebne, moja ginka mi ustali po wizycie po wszystkich badaniach. Muszę na nie znaleźć czas w tym tygodniu, bo aż sama ciekawa jestem. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło. Uważajcie na pogodę bo już chłodno, a nam nie można się nawet kataru nabawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witam! Mi pani doktor dała sierowanie na podstawowe badania: morfologia, mocz, WR i poziom glukozy. Ja byłam w piątym tygodniu i zrobiła mi USG dopochwowe aby powierdzić ciąże i na zdjęciu było widać tworzący się worek owodniowy ale dzidzi jeszcze nie było widać. Stram się ruszać mam pieska co bardzo pomaga w ruchu bo muszę chodzić z nią na spacery, a i na obiadek do mamy poszłam na pieszo pomimo że padało. Wydrukowałam sobie trochę zestawów ćwiczeń dla kobiet w ciąży ale nie mogę się zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się wspaniale, nie mam żadnych mdłości ani nie chce mi się spać.Jedyną dolegliwością jest okrutny ból piersi i ich wielkość :) W sobotę musiałam kupić nowe staniki bo się już w stare nie mieściłam. Mój mężuś sie nie umie na nie napatrzeć :) A dodatkowo cały czas chodzę z uśmechem na twarzy :) tak się cieszę że rośnie we mnie moje maleństwo.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
A czy wy też zrobiłyście się łagodniejsze. Zawsze wydawało mi się, że w ciąży następuje burza hormonów co wiąże się z większą nerwowością. U mnie jak na razie jest odwrotnie do wszystkiego podchodzę z dystansem bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciąża byłam strasznie nerwowa i wiecznie mnie coś lub ktoś wkurzał a teraz?? Do rany przyłóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ciekawe jak długo będziemy takie łagodne:) Ja już nie mogę się doczekać kiedy będzie widoczny brzuszek ale mam duże obawy co to kilogramów (zbędnych) które mi przybędą. Ale mąż nie chce żebym tyła w samotności i przybrał na wadze 4 kilo a je jak kobieta w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Znam to :) Mój mężuś ma taki brzuszek że wszyscy pytają czy przypadkiem on nie jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Mój na szczęście nie ma brzuszka i jest wysportowany 3 razy w tygodniu chodzi na trening plus mecz, ale jakoś ostatnio mu się przytyło. Zawsze zazdrościłam mu silnej woli jeśli chodzi o wysiłek fizyczny. Ja uwielbiam jedynie jeździć na rowerze, ale teraz muszę uważać. Akurat przed zajściem w ciąże wywróciłam się i trochę się posiniaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane majóweczki. No i nałapałam sie przeziębienia ide na 14 do lekarza ogólnego. Pierwszy raz w życiu będę na L4. Ale szefowie się wściekną. tak wogóle to ostatnia moja wizyta była 14 września, i już nie umiem się doczekać następnej, a czas się ciągnie okropnie. Następną wizytę mam dopero 14 października, nie wiem jak wytrzymam. Czy wy też tak macie że ciągle sie denerwujecie czy wszystko ok z bejbikiem?Bo ja okropnie, strasznie sie boję że poroniłam albo coś. Wogóle nie daje mi to spokoju. Ale za to jak zmierzylam temperaturę to miała 37.1 czy wy też tak macie?????????????????????/// pozdrawiam wszystkie majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Cały czas śpicie, szkoda bo nie ma z kim porozmawiać. Ja zaraz uciekam do domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka25
cześć.rodzę w maju ale narazie to tylko moje wyliczenia.byłam tydzien temu u lekarza.widzialam mojego dzieciaczka!to już 9 tydzień,bije mu serduszko.chyba bedzie chłopak bo tak sie wiercił na usg.hihihiihiii.pozdrawiam was majóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nas przybywa :) im więcej tym lepiej. Coraz bardziej martwi mnie brak tego usg :( Kurcze chyba pojde do doktorka z tydzien wczesniej. Co o tym myslicie Kobietki? Zaczal sie wlasnie 9 tc, z tego co widze na forum to kazda z Was na tym etapie widziala swoje maleństwo... Niepokoi mnie to... A po skierowanie na badania krwi i moczu to chyba pojde do rodzinnego i na nastepna wizyte przyniose mu juz wyniki. czy jest ktos z Poznania? moze polecic jakiegos lekarza? chyba zmienie swojego... Pozdrawiam Majóweczki i Wasze Brzuszki :) Niech rosną zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird, ja też chyba pójde wcześniej na wizytę miałam iść 14 a pójde 11 jak już nie będę mogła wytrzymać. Strasznie się boję , ale ja widziałam już USG i bejbika 14 września. A ty jeszcze nie widziałaś???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć . Chimera mamy ten sam termin - 4 maja. Podobnie jak Ty ja także cały czas nie mogę przestać mysleć o tym czy wszystko będzie w porządku. Tym bardziej że moja ciąża zaczęła się problemowo - zaczęłam krwawić a po pięciu dniach wyjeżdzałam na wczasy do tunezji. Co ja tam przeżyłam!!! Najgorsze wakacje w moim życiu. Ledwo pojechałam a już odliczałam dni do powrotu. naszczęscie wszystko jest dobrze ale obawy pozostały. napisz czy ty masz już brzuszek bo ja niestety tak i obawiam się na finiszu będzie ogromny( poprzednio przytyłam 21 kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×