Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość JoannaT
Witam wszystkie przyszłe mamy! ja od roku przed ciąża zaczelam uzywac samych oliwek do ciala dla dzieci teraz tez uzywam i jest rewelacyjny nic nie widze a piersi i brzuszek sporo mi urosly wiec i jak narazie sie ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
witak luckylady ! dzieki za umieszczenie moich fot! wczoraj ci wysllalam jeszcze inne z moim mezem tez! aa i dzis zdjecie usg jeszcze i ze ślubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
luckylady przy jednej fotce sie pomylilas kotku! tam gdzie stoje z pochylona glowa w lesie to ejszcze wakacje nie bylam tu w ciazy jeszcze tylko fota powyzej gdzie stoje w stroju czarnobialym do polowy na tle domek i okna widac tu bylam w niewswiadomej ciazy a nie na tamtym! mozna to edytowac slonce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! dziś miałam troche biegania po mieście,urzedy,ksiegowa i te sprawy... Co do MUSTELI to smaruje piersi od początku jak sie dowiedziałam o ciąży a brzuszek smaruje od 3 miesiąca i narazie nie mam żadnych rozstepów...:) KINIA25 jak mówisz ze ten krem ujedrniający tez jest dobry z MUSTELI to tez go kupie...:) LADYBIRD napewno ci wysle smsa przed przyjazdem do Poznania pójdziemy na zakupy razem hihi 🌻 pozdrowienia dla wszystkich...-ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie uwiezycie na początku ciąży jadłam bardzo duzo potem juz nie miałam takiego apetytu a od 2 miesięcy jem dwa obiady dziennie hihi o 14 i około 17... dzis na mieście nie mogłam sie powstrzymać i kupiłam kabeba z frytkami i surówkami a o 17 drugi obiad bo teściowa w tych godzinach gotuje,kurcze chyba musze przystopować bo nie chce przytyc 40kg hahahaha Ale jak byłam dzisiaj u lekarza medycyny pracy po zaświadczenie że jestem zdolna do pracy to gdybym mu nie powiedziała o ciąży to by nawet nie zauważył,powiedział że nic nie widać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Oj z ty jedzeniem to jest problem .Ja na poczatku ciąży to na jedzenie nie mogłam patrzeć a teraz to chyba nadrobie to z nawiąką bo cały czas chce mi się jeść:(. Kurcze a tu do końca jeszcze cztery miesiące aż strach pomyślec . Od dzisiaj koniec ze słodyczami sama zdrowa żywność :). To dzidziuś ma rosnąć a nie mamusia . Znacie może adres jakiejś strony z przepisami na sposób żywienia w okresie ciąży . Będe bardzo wdzięczna . Jeżeli chodzi o rozstępy to ja smaruje się kremem na rozstepy z avonu. Jak do tej pory nie mam nic , koleżanka go stosowała całą ciąże i była bardzo zadowolona . Pozdrawiam wszystkie MAMUSIE I WASZE BRZUSIE :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
************************************************************************************* nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985.......????????.......????.........????........................chłopiec Roza_..........29.04.06.....????.........????................................... amber-ania....01.05.06.....7kg........90cm........Kołobrzeg...chłopiec sissi............01.05.06......????.........????................................... L.Rosa..........01.05.06.....????.........????................................... Beatelka........02.05.06....????.........????..........Białystok.............. ania_23.........03.05.06....3kg.........????................................... Kasika1.........03.05.06.....1kg.........85cm................................ matitka.........04.05.06.....2kg........104cm..................chłopiec? aga133..........04.05.06….10kg....102cm....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.........04.05.06…..5kg........82cm.....Tychy.....dziewczynka Rosiczka........05.05.06…..0,5kg........????.................................. Anic77..........05.05.06....0kg..........90cm +4)............................ amelia-c.......05.05.06....5,5kg........86cm.................dziewczynka anuśka 25......05.05.06.....-5kg.........????.................................. biedrona28.....07.05.06.....8kg........93cm.....Toruń....dziewczynka Majoweczka....09.05.06.....2kg.........82cm......Warszawa............ agula-20........09.05.06.....-2,5kg......????.................................. mada lena......10.05.06......3kg........83cm.......Myszków....chłopiec msoszka.......10.05.06........9kg........????.........Rzeszów.............. MAGDYCHA.....13 05 06 ... ..4kg.......??? .........Rzeszów.....chłopiec jodełka.........14.05.06.......1kg........????.................................. joannaT.......14.05.06........7hg........????..........Warszawa........... Maja24.......15.05.06.........9kg.......99cm......Częstochowa...chłopiec Luckylady.....15.05.06.......5kg........????................................... Efciak.........16.05.06.......5kg.........83cm........Zgierz................ aleq............19.05.06.......1kg.........????...........Katowice............ Gonia78.......19.05.06........2,7kg......90cm........Poznan.............. Qassandra.....20.05.06.......5kg.........????..........Kraków.............. karolayna......20.05.06.......3kg........????.................................. ladybird........21.05.06.......6kg........93cm.........Poznan.............. Zuwiolka.......21.05.06......7kg........79cm.........Gdańsk....chłopiec tatia............22.05.06.......3kg........64cm.........Słupsk............... Kinia25.........23.05.06.......9kg........105cm...........Kraków.............. gaga26.........25.05.06.......4kg........88cm.........Jelenia Góra....... Doro............25.05.06.......1kg........????.................................. muszka27......25.05.06.......0kg........74cm............................... ognicha........23-27.05.06....????........????.................................. Grzywa.........27.05.06.......4kg......dużo..........Wrocław.......... Mycha169......28.05.06.......????.........????................................. gwiazdeczka2..29.05.06......????.........????................................. justka23........29.05.06......????.........????................................. aaguullaa.......30.05.06......????.........????................................. Paula24.........05.06.06......????.........????................................. dopisałam swoje nowe dokonania wagowo-obwodowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************* nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985.......????????.......????.........????........................chłopiec Roza_..........29.04.06.....????.........????................................... amber-ania....01.05.06.....7kg........90cm........Kołobrzeg...chłopiec sissi............01.05.06......????.........????................................... L.Rosa..........01.05.06.....????.........????................................... Beatelka........02.05.06....????.........????..........Białystok.............. ania_23.........03.05.06....3kg.........????................................... Kasika1.........03.05.06.....1kg.........85cm................................ matitka.........04.05.06.....2kg........104cm..................chłopiec? aga133..........04.05.06….10kg....102cm....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.........04.05.06…..5kg........82cm.....Tychy.....dziewczynka Rosiczka........05.05.06…..0,5kg........????.................................. Anic77..........05.05.06....0kg..........90cm +4)............................ amelia-c.......05.05.06....5,5kg........86cm.................dziewczynka anuśka 25......05.05.06.....-5kg.........????.................................. biedrona28.....07.05.06.....8kg........93cm.....Toruń....dziewczynka Majoweczka....09.05.06.....2kg.........82cm......Warszawa............ agula-20........09.05.06.....-2,5kg......????.................................. mada lena......10.05.06......3kg........83cm.......Myszków....chłopiec msoszka.......10.05.06........9kg........????.........Rzeszów.............. MAGDYCHA.....13 05 06 ... ..4kg.......??? .........Rzeszów.....chłopiec jodełka.........14.05.06.......1kg........????.................................. joannaT.......14.05.06........7hg........????..........Warszawa........... Maja24.......15.05.06.........9kg.......99cm......Częstochowa...chłopiec Luckylady.....15.05.06.......5kg........????................................... Efciak.........16.05.06.......5kg.........83cm........Zgierz................ aleq............19.05.06.......1kg.........????...........Katowice............ Gonia78.......19.05.06........2,7kg......90cm........Poznan.............. Qassandra.....20.05.06.......5kg.........????..........Kraków.............. karolayna......20.05.06.......3kg........????.................................. ladybird........21.05.06.......6kg........93cm.........Poznan.............. Zuwiolka.......21.05.06......7kg........79cm.........Gdańsk....chłopiec tatia............22.05.06.......3kg........64cm.........Słupsk............... Kinia25.........23.05.06.......9kg........105cm...........Kraków.............. gaga26.........25.05.06.......4kg........88cm.........Jelenia Góra....... Doro............25.05.06.......1kg........????.................................. muszka27......25.05.06.......0kg........74cm............................... ognicha........23-27.05.06....????........????.................................. Grzywa.........27.05.06.......4kg.........93cm..........Wrocław.......... Mycha169......28.05.06.......????.........????................................. gwiazdeczka2..29.05.06......????.........????................................. justka23........29.05.06......????.........????................................. aaguullaa.......30.05.06......????.........????................................. Paula24.........05.06.06......????.........????................................. Trochę kombinowałam, ale zmierzyłam tak na wysokości pępka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćSłoneczka troche długo mnie nie było a Tu prosze ruch jak na dworcu centralnym;-)przy odjeżdzie ekspresu do Zakopanego w środku ferii;-) W piątek byliśmy z moim kochanym mężczyzną, a właściwie dwoma hihihihi na Usg Mój mąż pierwszy raz na żywo zobaczył nasze maleństwo w brzuszku, wcześniej miał do dyspozycji tylko fotki, które mu skrupulatnie znosiłam od gina..... oboje na żywo zobaczyliśmy \"wacusia\" ;-) naszego piłkarza, nie ma wątpliwości 100% chłopaka i caly czas mamę kopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Możemy z czystym sumieniem zacząć wybierać imię dla naszego bejbika a wy macie jakieś typy już dla waszych maleństw????????????????? Pozdrawiam Was gorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Hej Laski gdzie się podziewacie tak tu pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! madaleno widze że w maju wiekszośc to faceci sie urodzą hihi... ja tez bede miec syna ale jeszcze nie mam imienia,kurcze nie moge nic wymysleć... i również cały czas mnie kopie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój synek wybzyka wasze córeczki :-))))))) Pani lekarka mierzyła u mojego dzidziusia długość pewnej części ciała w odniesieniu do kości udowej i stwierdziła, że to wyjątkowo spory okaz :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
witaj! Luckylady! dobre sobie! hihihihi! fajny lekarz skoro mierzy tego tam.. bo wielu na to by sie nie skusilo! aaa dzieki za korekte na stronce! aa inne fotki tez zamiesisz bo usg wyslalam i ze slubu! dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky dobre...:):):) kurcze gdzies mi sie zapodziały fotki z usg z 19 tyg i nie moge ich znależć,film mam a zdjec nie...:( teraz nie moglismy zrobic bo mój synek sie strasznie wiercił i kopał ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKY-przesłałam ci na maila dwa krótkie filmiki z mojego badnia usg z 19 tyg...:) miłego oglądania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia -->No bo lekarz to kobieta - od razu wie co najważniejsze :-)) Pamiętam o twoich zdjęciach, niedługo je dołożę. Amberek: dzięki, dam znac jak mi sie podobaja jak obejrze!! Cos malo nas dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
no faktycznie nas dzis malo! ale nie znaczy ze tak bedzie zawsze! ja od kliku dni fatalnie sie czuje i tez lewdo tu siedze! pewnie panny moga sie zle czuc lub bardzo zajete sa ze czasu im brak by tu zajrzec....... a co tam u ciebie luckylady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Dziewczyny jest tak któraś hop hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, fajne te zdjęcia na stronie! Pozdrawiam wszystkie Mamy :) Ponawiam prośbę odnośnie tego czym się żywić w ciąży, żeby wszystkim wyszło to na dobre, czy Wasze lekarki np,. coś mówiły o tym co się jeść powinno? to chyba ostatni dzwonek na to, żeby jakieś przyszłe przyzwyczajenia wpoić sobie i maleństwu, nie? Miłego dnia i czekam na przepisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ladies! Przyjechaliśmy zmeczeni z pracy, zaraz kładziemy sie spac... Coraz czesciej mam wrazenie ze to bedzie mała biedrona, ostatnio tylko slodkie mi w głowie :) Amber... moze tak pomyśklimy na zapas o swataniu jakby co? ;) hihihi Co do podwojnego apetytu to mam potrojny, az czasem nie moge sama na siebie patrzec, jak sobie tak wyobrazam jak np w pracy co przerwe to ja jem... głupio to musi wygladac, ale mam sie nie przejmowac... i Pawełek nie narzeka, chociaz jak sie na nim kładę albo przekulam się w nocy po nim to nazywa mnie słonikiem... hihihihihi czuję naszą dzidzie codziennie, jak sie budze w nocy albo nad ranem tez, ale czytałam w mądrym ciążowym piśmie, że dopiero od 28 tyg można stosować się do rady, gdy w ciagu 10 godz nie czujemy ruchow, to niedobrze, moze teraz jeszcze nie zawsze je czujemy po prostu, bo dzidzie moga byc ciut za małe... dzis chyba znow wypychało Maleństwo główke... bolało! musze pogadac o tym z ginem, czy to ok. idziemy tam razem z Pawełkiem w nast tyg, mam nadzieje ze dostaniemy skierowanie na usg, a jak nie, to zapłacimy... chce żeby Paweł znów \"zobaczył\" sie z Maleństwem i moze nam w koncu powiedzą kto tam siedzi... non stop mysle o przeprowadzce, o tym co bedzie trzeba kupic... oj nie moge sie doczekac... Amberek zapytaj Rodzicow czy nie maja na zbyciu mebli - staruszkow albo pralki na chodzie do odsprzedania, proszę :) Aha, u mnie na roku, niby juz widac brzucholek, ale niektorzy potrafia sie jeszcze na te wiesc zdziwic, ale coz... widze sie z ludzikami rzadko. Buziolki dla wszystkich!!!!!!! Lucky... a strona jest malina, oby tak dalej... Kobietki! Jesteśmy super! Nasze dzidziulki też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADYBIRD- popytam sie znajomych i rodziców czy czegos nie maja...:) u nas wszystko wporządku,kuchnia złożona tylko musza przyjechac przyciąc blacik bo my nie mamy takiego sprzetu i zmiejszyc dwie szafki bo zrobili błąd... jak juz bedzie gotowa to ci wysle fotki:) mi się bardzo podoba!!! LUCKY-znalazłam te fotki z usg z 19 tyg zaraz ci wysle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia25
Witam wszystkie majóweczki 🖐️ .Jestem jedną z Was- mam termin na 12.05 To będzie moja pierwsza dzidzia.Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Majóweczki . Ostatnio się milczące zrobiłyście . Musiałam coś napisać bo ten nasz topik to zostanie gdzieś w dalekim tyle aż trudno gobędzie znaleź.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Witaj Dosia!!!! Fajnie że wpadłaś:) Dopisz się do tabelki. Halo, halo!!! Gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuski!!! witamy nowa majóweczke dosie25...:) napisz cos o sobie i jak chcesz to mozesz przesłać swoja fotke na nasz blog www.mojoweczki2006.blog.onet.pl...🌻 ja znowu mam pare spraw na mieście więc bede zaglądac co jakiś czas do was:):):) Pamietajcie że dziś jest 13 piątek hihi!!! miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×