Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

czesc dziewczyny dawno nie zagladalam, ale z praca ciezko pogodzic, dzisiaj mam chwilke to cos napisze. czuje sie nawet nie zle ale niestety nie znam jeszcze płci tak jak wy, chociaz bardzo bym chciiala, na nastepnym Usg facetowi nie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
************************************************************************************* nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985.......????????.......????.........????........................chłopiec Roza_..........29.04.06.....????.........????................................... amber-ania....01.05.06.....7kg........90cm........Kołobrzeg...chłopiec sissi............01.05.06......????.........????................................... L.Rosa..........01.05.06.....????.........????................................... Beatelka........02.05.06....????.........????..........Białystok.............. ania_23.........03.05.06....3kg.........????................................... Kasika1.........03.05.06.....1kg.........85cm................................ matitka.........04.05.06.....2kg........104cm..................chłopiec? aga133..........04.05.06….10kg....102cm....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.........04.05.06…..5kg........82cm.....Tychy.....dziewczynka Rosiczka........05.05.06…..0,5kg........????.................................. Anic77..........05.05.06....0kg..........90cm +4)............................ amelia-c.......05.05.06....5,5kg........86cm.................dziewczynka anuśka 25......05.05.06.....-5kg.........????.................................. biedrona28.....07.05.06.....8kg........93cm.....Toruń....dziewczynka Majoweczka....09.05.06.....2kg.........82cm......Warszawa............ agula-20........09.05.06.....-2,5kg......????.................................. mada lena......10.05.06......3kg........83cm.......Myszków....chłopiec msoszka.......10.05.06........9kg........????.........Rzeszów.............. dosia25........12.05.06.........?..........???...........??????.........????? MAGDYCHA.....13 05 06 ... ..4kg.......??? .........Rzeszów.....chłopiec jodełka.........14.05.06.......1kg........????.................................. joannaT.......14.05.06........7hg........????..........Warszawa........... Maja24.......15.05.06.........9kg.......99cm......Częstochowa...chłopiec Luckylady.....15.05.06.......5kg........????................................... Efciak.........16.05.06.......5kg.........83cm........Zgierz................ aleq............19.05.06.......1kg.........????...........Katowice............ Gonia78.......19.05.06........2,7kg......90cm........Poznan.............. Qassandra.....20.05.06.......5kg.........????..........Kraków.............. karolayna......20.05.06.......3kg........????.................................. ladybird........21.05.06.......6kg........93cm.........Poznan.............. Zuwiolka.......21.05.06......7kg........79cm.........Gdańsk....chłopiec tatia............22.05.06.......3kg........64cm.........Słupsk............... Kinia25.........23.05.06.......9kg........105cm...........Kraków.............. gaga26.........25.05.06.......4kg........88cm.........Jelenia Góra....... Doro............25.05.06.......1kg........????.................................. muszka27......25.05.06.......0kg........74cm............................... ognicha........23-27.05.06....????........????.................................. Grzywa.........27.05.06.......4kg.........93cm..........Wrocław.......... Mycha169......28.05.06.......????.........????................................. gwiazdeczka2..29.05.06......????.........????................................. justka23........29.05.06......????.........????................................. aaguullaa.......30.05.06......????.........????................................. Paula24.........05.06.06......????.........????.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam mięć problem ze zrobieniem sobie pedicure. Brzusio rośnie i zaczyna przeszkadzać. Jeszcze trochę i mężuś będzie musiał mnie golić...tam:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
Witajcie przyszle mamusie! Luckylady jestes? slonce ja Ci kilka dni temu wyslala foty ze slubu i usg i nic nie ma jeszcze! Dostalas wogole moja poczte cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
Rzem z meżem zaczynamy urzadzac powoli pokoj dla nas trojga bo na razie mamy maly pokoik i sprzedalismy narożnik ale sofe bedziemy miec w przyszlym tygodniu dopiero niespodziewalam sie ze ktos tak szybko kupi uzywany naroznikBede musiala sie przemeczyc na polówce! POTEM WYJEDZIE CALE BIURKO ZE SPRZETEM MEZA I STANIE TAM lóżeczko nie moge sie doczekać! tylko tv zostanie bedziemy sie troszke gnieśc ale cóz może sie doczekamy swojego m4 ale na razie mąz pracuje wiec tez by bylo ciezko a Wy jak macie na swoim juz czy tez dzielicie pokoj jeden i mieszkaja rodzice np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witam Was!! Jestem jedną z Was - mam termin na 18 maja. Praktycznie od samego początku czytam Wasz temat, ale jakoś nigdy nie miałam czasu by napisać. Mam 26 lat i jest to nasze pierwsze dziecko. Jesteśmy po ślubie 5 lat z moim misiaczkiem i maleństwo jest dla nas ogromnym Skarbem. Pozdrawiam Was mamusie i Maleństwa również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) widze że nas coraz wiecej super!!! witaj elinova ja równiez mam 26 lat ale w kwietniu... Nowe majóweczki napiszcie skąd jestescie i podajcie swoje wymiary to dziewczyny was wpiszą w tabelke:):):) JoannoT-my mieszkamy w domu na górze tesciowie ktorzy prawie wogóle nie schodza (tylko teściowa do pralni) na dół no i my na dole ja mam powierzchni uzytkowej 170 m hihi,razem z biurem,kotłownia,duzą pralnia i jeszcze z dwoma pomieszczeniami:) sam salon ma 30metrów hihi jest gdzie sie szukać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ja również mam problemy żeby sie ogolic,zrobic pazurki i założyc buty a to dopiero 6 miesiąc co bedzie dalej...:):):) Aha dziewczyny pomózcie mój misiu ma 19 urodzinki i nie mam pojecia co mam mu kupic...?????? doradzcie coś prosze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... A ma ten Twój maszynkę elektryczna do golenia??? Ja kupiłam mojemu i jest zachwycony:) A Musteli to chyba szukałaś w apteka?? Bo tylko tam są dostępne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa nie ma maszynki ale na gwiazdke kupiłam mu ta najnowższą gillet z wibratorem hahaha i równiez jest zadowolony:) a musteli szukam tylko w aptekach ale na tej wiosce niestety nie ma...:)musze kupic w koszalinie albo w poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja, mialam dzis baardzo malo czasu bo szef mnie przygwozdzil nadgodzinami :-( Blog mnie wk.. bo nie moglam wrzucic fotki. Ale ostatecznie sie udalo. Wydaje mi sie ze mam jakis maly brzuch jak na 24 t.c. Czy ktos ma tez taki nieduzy jeszcze jak ja??? Buziaczki PS Amberek - to fajnie ze masz taki wybieg :-) maly bedzie sie bawil w chowanego. Caluje was wszystkie! Lucky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKY to jest twoja fotka z brzuszkiem w 24 tyg??? to ile ty masz w pasie??? wygladasz na 3 miesiąc wogóle nie masz brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escaada
dziewczyny, ile powinno ważyć dziecko w 21 tygodniu, bo mój 472g.Czy to dobra waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky ja też byłam w szoku jak zobaczyłam Twój brzuszek. Widocznie jakoś tak Ci sie dzidziuś ułożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky! Moja kumpela tez nie miała brzucha. Dopiero w 8 m-cu było widac, że jest w ciąży!!! Co wcale nie znaczyło, ze jej dziecko było mniejsze czy coś w tym stylu! A ja Ci gratuluje figury! Moja ma duuuuuzo do zyczenia i to wcale nie przez brzuch :) Suzi to piesek, czy suczka??? szukam panny dla Cipka :) a na zdjęciu jest słodka (słodki) :) Grzywa! Wrócił Twój??? CO, pewnie cała szczęśliwa :) :) :) aMBERKA! Zrób zdj, swojej kuchni i przyślij na maila. Co słychac u Twojego synusia??? POZDRAWIAM WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócił, wrócił...:):):) Szkoda tylko że dziś jest w pracy:( Czekam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem w szoku, ze mam taki maly brzuszek! To chyba nie kwestia ulozenia malego tylko moze macicy? Ale na poczatku moj brzuch byl wklesly. I i tak mi urosl, ale ciagle mialam wrazenie ze za malo. Taka widocznie budowa, bo bejbik wazy wiecej niz powinien i ginka mowila ze jest calkiem spory, a jego ruchy czuje od 14 tyg, choc ginka to wysmiala, ale jak tak wlasnie pamietam ze wtedy czulam b. slabe pukanko. A teraz czuje kazdy ruch malenstwa i nawet widze pagorki jak sie przesuwaja. Dzisiaj mialam brzuch twardy 3 godziny az wzielam sobie na wlasna reke No Spe. Mam nadzieje ze nic sie nie stalo bo brzuch jest miekki a bejbik sie porusza. Biedrona - Suzinek to roczna panna :-) Trzeba zorganizowac spotkanie z Cipkiem :-) PS przypomnialo mi sie ze moj brzuch jest czasami troche okraglejszy, jak sie najem, ale po godzinie znowu wraca do normalnego stanu. W pracy jeszcze nikt nie wie :-) Pozdrawiam, Luckies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. w brzuchu mam w najszerszym miejscu 82 cm ponizej pepka a w miejscu pepka 80 ale nie pamietam ile mialam wczesniej. Ale pupa mi przytyla, nawet facet zauwazyl :-) I udka :-))) A przytylam od poczatku c. 5 kilo. 51/56 Dlatego wam zazdroszcze tych brzuszkow :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paticzqa
Witam wszystkie majowe mamusie!!:) Od pewnego czasu zaglądam na wasze forum i pomyślałam że sie przyłączę:) Jest to moje pierwsze maleństwo:) Jestem z Opola, mam 21 lat, mój termin to 02.05:) ehm...nie wiem ile przytyłam, bo nie ważyłam sie przed ciążą, ale sporo mi się przybrało...ah, noi w pasie mam już baaaardzo dużo, 100cm!!:) Pod pępkiem, czyli w najszerszym miejscu;P no ale w końcu dzidzia rośnie i ma już 750g:) Byłam ostatnio na USG prywatnie, głównym celem była płeć naszego maleństwa i dowiedziałam się , że na 50%dziewczynka..?! Świetnie, ale tyle to sama się domyśliłam..:/ Zazwyczaj chodze państwowo i raczej już nie pójdę prywatnie, odniosłam wrażenie że facet tylko chciał skasować te 50zl za niespełna 3min badania i do widzenia... No cóż, trudno, w środę mam kolejne USG, ze skierowania, to może wtedy się dowiem kto się tak wierci w moim brzusiu!!! Strasznie bym chciała już wiedzieć!!!:) Pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny jakich kosmetyków (jakiej firmy) chcecie uzywać dla waszego dzidzusia??? bo ja cały czas sie na tym zastanawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paticzqa
:) jestem w 24/25 t.c. a to dlatego że nigdy niewiem kiedy nastepuje ten przełom tygodnia, dziś jest niedziela, a wcześniej miałam we wtorki usg, według których mam stwierdzony tydzień, więc niedziela jest być może tym dniem przełomowym:) Co do kosmetyków, to szczerze mówiąc niemam pojęcia..:/ za wiele jest różnych firm na rynku...być może któraś z was orientuje się czy są jakieś szczególnie polecane i najbezpieczniejsze.. ehm...myślę, ze bede kupować różne, tzn. niekoniecznie wszystkie kosmetyki z jednej firmy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Co do kosmetyków dla smyka to myślę, że będę używała Johnsona, choć sama bardzo jestem zadowolona z oliwki Bambino. Używam jej przez cały czas i to nie tylko odkąd jestem w ciąży, zawsze po kąpieli wcieram ją w wilgotną skórę i jest naprawdę rewelacyjna!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) co do tych kosmetyków to musze sie popytać mamusiek które juz maja dzieci... W kołobrzegu jest bardzo zimno,ale świeci słoneczko hihi paticzga ja jestem 25/26 tydzien i równiez dokładnie nie wiem:) dzis w nocy nie mogłam spac bo mój bąbel strasznie mocno kopał...❤️ miłego dnia wam życze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×