Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dzięki za wpis!!!!!!!!!!!!!!!!! Skąd takie chmurki nad głowami ????? A wiecie co ja pierwszy raz od ładnych kilku lat mam dobry nastrój w moje urodziny...to chyba zasługa maleństwa które dzielnie sie wierci u mnie w brzuszku... i wiśni w czekoladzie- bardzo dobre wspomagacze nastroju!!!!Polecam;-D jutro ide na kontrolę do gina w związku z infekcją mam nadzieje że już wszystko gra Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
mada lena masz dzisiaj urodzinki? wszystkiego najlepsiejszego w takim razie! :) przede wszytstkim zdrowego bobaska i oby mamci nie wymęczył swoim przyjściem na świat! ;) pozdrowionka i buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada lena -> wszystkiego naj... z okazji urodzin. Tak własciwie to jesteś 3 osobą, która ma dziś urodziny. Dwie kumpele z pracy też dziś mają 🌼 Mam nadzieję, że te wiśnie to tylko w czekoladzie a nie przypadkiem w likierze :-D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co sory ze was tak zapytam, te co mnie znaja i wiedza jak wygladam... bo wiecie co.. ostatnio cos duzo osob mi pisze na stronce ze jestem taka NIELADNA i tak zaczelam sie zastanawiac, jak to jest!!?? Bo ktos tam napisal, ooo ze figurka ok, ale twarz \"niezabardzo\" Jak k. niezabardzo ;-( Mi sie wydawalo ze moja twarz jest normalna!! A nie jakas brzydka!! No ale kit z tym. Dzisiaj klikam na zdjecie Tomusia, a tam :ze koles jest niezly, chociaz go calego nie widac, ale szkoda ze ma taka nieladna dziewczyne - moglby miec 100 razy ladniejsza!!!!! Myslalam ze sie rozplacze!!!! Nawet ktos tam mnie obronil ale wiecie co to naprawde przykre, ze komus brak kultury i sobie p.. co mu na jezyk przyjdzie. Suka wredna. Nawet mnie nie zna i nic jej nie zrobilam!! Ja bym tak nikogo nie zjechala bez powodu!! No ale mniejsza z tym. Chcialam zapytac, co sadzicie na temat mojej twarzy, tzn. czy jest BRZYDKA, czy NORMALNA bo ja teraz juz mysle raczej ze cos mam nie tak. To pewnie przez nos ze mam okragly. Albo opadajace kaciki oczu. Wiadomo ze jak sie upublicznia cos to trza sie liczyc z krytyka. Ale nie taka chamska!!! Grzywa!! HELP, co sadzisz o tym. Wiecie co tylko nie piszcie ze mam sie nie przejmowac, bo dla mnie to byl cios prosto w serce, ze niby moj facet moglby miec 100 razy ladniejsza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka25
luckylady. ja myslę że ktoś chcial ci zrobić przykrość -niestety w naszym kraju jest dużo ludziuf nietolerancyjnych i moze przeszkadza komuś ze twój narzeczony jest od ciebie tyle lat starszy!a ty taka mloda jestes! kiedys nasze prababki rodziły w wieku 16 lat! i zakładały rodzinę! a zresztą niech ten ktoś przyśle swoje zdjęcie i zobaczymy czy jest ładniejszy! ;) i jeszcze jedno wam powiem: dla twojego mężczyzny to ty jestes najpiękniejsza i nie ma dla niego innej 100 razy ładniejszej! dlatego z tobą jest! a tej osobie, która ci tak napisała- wpółczuje zawiści i głoooopoty!niech spojrzy na siebie i powie szczerze ze nie ma sobie nic do zażucenia! pozdrawiam nasze wszystkie piekne majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky lady opuśc sobie nerwy związane z takimi imbecylami, nie ma co dzidzi szkodzić. ja wiem, że możesz się przejmowac idiotycznymi komentarzami, bo takowe każdego ranią ale trzeba czasami przymknąc na nie oko i ucho. Powiem ci tak jak mój mężus mówi do mnie, \"że każda kobieta jest pięna w oczach swojego mężczyzny\" Ja też nie jestem super laska i prawde mówiąc zazdroszczę ci figury i tych długich nóg bo wiem że nigdy tak wyglądac nie będę, ale jestem w życiu szcześliwa bo spełniona w związku z fantastycznym mężczyzną, a ten chociaż pewnie ta co to napisała jest grubą sflustrowaną życiem samotną babą obrzerajacą się dla poprawienia samopoczucia tłustymi chipsami i czekoladkami. Tylko takim babsztylom sprawia przyjemnośc ranienia innych więc nie daj jej tej satysfakcji głowa do góry, przytul się do swojego mężczyzny i pomyśl że tamtej został jesynie pluszowy misiek, ewentualnie sexboy z sexshopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
hej mam pytanie bo moja koleżanka ma termin tak samo jak ja i jeszcze miesiąc temu jej mały miał 400gr, a teraz niby ma 3,5 kg... czy to możliwe??Ile Wasze pociechy mają???Napiszcie bo jestem ciekawa!!! Co o tym myślicie??Możliwe?? Pozdrawiam i czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka25
brygido-26 ja jestem w 28 tg i mój OLO WAŻY 1350g. nie moge uwieżyć ze twojej znajomej dziecko waży juz 3,5kg.chyba że to bedzie duuuże dziecko. w jeden miesiąc nie moglo tyle urosnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Lucky => że niby Twoja twarz ma być \" nie za bardzo\"?? Ja twierdzę ( i nie tylko ja :-D) że z Tobą wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jesteś bardzo ładną dziewczyną, a ten ktoś kto to napisał to tylko z zazdrości pisze takie bzdury. Nie warto się przejmować takimi imbecylami 🌼. No i zastanawia mnie jak ktoś mógł ocenić Twojego mężczyznę, skoro rzeczywiście nie za bardzo go tam widać. Tylko i wyłącznie pewnie jakaś zazdrosna zołza. która jest sama :-) 3maj się Lucky :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygida-26 a jakim cudem to Maleństwo waży w 6 m-cu ciąży tyle co niejeden noworodek. Mój Skarb 4 stycznia ważył 600g, a mam termin na 18 maja, to może ma teraz 4 kg hihihihhi...:-D :-D :-D. Oj ta Twoja znajoma nie chciałaby pewnie żeby dzidziuś już teraz ważył 3,5 kg...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
LUCKY przecież ślepa nie jesteś !!!Chyba widzisz,że ładna dziewczyna z Ciebie.Więcej pewności siebie!!!!O brzydkiej to by nawet nie napisali, a że ktoś zazdrości to pisze bzdury!!! HEJJJJJJ GŁOWA DO GÓRY !!!!! ZOBACZ JAKA ŁADNA JESTEŚ !!!! Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
elinova__> ja nie wiem ale tak mi napisała.Sama jestem w szoku i dlatego pytam Was !!! Mąż mi mówi,że może ona ma już termin , a nie na maj :-P.Oberwanie głowy . A jak tam mięsko już mięciutkie???Niedługo mężuś wróci :-).Życzę Wam udanego czasu razem!!!Aha fajne fotki na blogu są od Ciebie :-)!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
hmmm a się tak zastanawiamy dalej z mężem,że może jak ona urodzi to Mały będzie mieć już około 12 kg :-P hehehe Ps.więc chyba przesadziła z tym co napisała.śmieszna się zrobiła w moich oczach!!! Pozdrawiam wszystkie Maluszki poniżej 3,5 kg :-)))) i ich Mamusie oczywiście :-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydkie kaczatko
Zmienilam nicka bo chwilowo nastroj nie pozwala mi utozsamiac sie z tamtym. To absolutnie niemozliwe by tyle wazyl!!! Nigdy w zyciu. w 4 tyg to moze gora kilo przytyc!! Jednego jestem pewna! Jak dziecko ma 400 gram, to potrzebuje ok 4-6 tyg by uzyskac kilogram i to jest max. Dziekuje dziewczyny za pomoc ale nadal czuje sie jak bazyliszek. Niechby w co inne docieli, figure, cellulit cokolwiek.. ale nie w twarz, ktora jest dla mnie tak waznym elementem. I jeszcze ze co robi moj facet z taka brzydka dziewczyna :-( On sam taki piekny wcale nie jest :-p Ja bylam wprost pewna ze jestem ladniejsza!!! a on ze madrzejszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydkie kaczatko
ja jestem w 27 tyg, mam termin na 8 maj a Gabrys wazy kilo 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Mięsko już przygotowane, zresztą cała reszta też. Teraz czekamy tylko z Maleństwem na tatusia :-D. A wiesz...ciagle też czekamy, aby obejrzeć w końcu Twoje zdjęcia w naszej galerii, także....wysyłaj kobietko!! Po obiedzie wybieramy się na kawkę do teściów... nie byliśmy tam CAŁE 2 tygodnie...🌼. Udanego popołudnia i wieczoru.. Nie wiem czy się jeszcze dziś \"dorwę\" do kompa, bo jak już mężuś zasiądzie to koniec.... Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Udało mi się na chwilkę dopaść do klawiatury, no ale co z tego skoro tutaj pustki....Dobrej nocki Mamusie i Dzidzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć :)chyba jeszcze spicie ja już na nóżkach od 7 właśnie robieśniadanko . Za oknem pięknie świeci słoneczko no może już widać koniec zimy ale by fajnie było :) . Ja zaraz biore się za nauke bo jutro czeka mnie kolejny egzamin :(. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie, jak zdrówko i samopoczucie? słuchajcie jak macie może dostęp do telewizji kablowej, to polecam program TVN Style- tam jest nowy program o porodach, noworodkach i w ogóle. Niestety strasznie późno, bo w środy przed północą (oczka się już kleją) ale program jest super. Można się wiele dowiedzieć na różne tematy. Jest też o pielęgnacji niemowląt i o sprawach jak np. radzenie sobie z kolką, gimnastyka malucha i takie tam, Może jeszcze jest wcześnie, żeby się na tym skupiać, ale czas tak nieubłaganie szybko mija, że nie zmrużymy oka, a już będziemy mieć w ramionach nasze małe szkraby. Dzisiaj idę do lekarza, więc już przebieram nogami. Jak chcecie o coś zapytać, to piszcie..spytam się. 🌼 na ten średnio słoneczny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, żebyście sobie poczytały o czym mówię: A mama też lekarz... Premiera: sobota, 15.00 Ciąża to z pewnością jedno z bardziej niezwykłych życiowych doświadczeń. Magazyn „A mam też lekarz” ma jeden cel – by dziesiątki związanych z tym stanem pytań, nie przyćmiły Wam radości oczekiwania na dziecko. Czy będąc w ciąży można się opalać i latać samolotem? Czy przyszła mama może ćwiczyć fizycznie? Dla kogo dobre są porody rodzinne? To na początek. Kolejne wątpliwości pojawiają się zazwyczaj tuż po narodzinach dziecka. I te nie pozostaną u nas bez odpowiedzi. Jak bezpiecznie przewozić dziecko samochodem? Co wolno jeść matce karmiącej? Kiedy po raz pierwszy zabrać noworodka na spacer? Koniec z zamęczaniem pytaniami rodzinę, koniec analizowania sprzecznych porad przyjaciółek. Wszystkie wątpliwości rozwieją specjaliści - położne, ginekolodzy, psycholodzy i pediatrzy. Dzięki nam pozostanie Wam już tylko czekać. Powtórki: poniedziałek, 8.00 środa, 11.00, 13.30 piątek, 12.45 sobota, 7.00 oraz: Narodziny Premiera: środa, 23.30 Narodziny to nowela dokumentalna, która śledzi losy jedenastu oczekujących porodu kobiet. Widzimy jak, w tym trudnym okresie, radzą sobie one z codziennymi obowiązkami – pracą i prowadzeniem domu oraz występującymi w czasie ciąży komplikacjami. Towarzyszymy im podczas porodu oraz pierwszych tygodni po narodzinach dziecka. Obserwujemy jak, z narodzinami dziecka, zmienia się ich życie oraz jak, w tej całkowicie nowej rzeczywistości, odnajdą się ich mężczyźni. Każda z kobiet inaczej doświadcza macierzyństwa, inaczej radzi sobie z wyzwaniem jakim jest urodzenie i wychowanie dziecka. Serial pozwala przyjrzeć się z bliska temu jak decyzja o posiadaniu dziecka może zmienić życie. Powtórki: poniedziałek, 00.00 środa, 12.45 czwartek, 13.30 niedziela, 7.30, 00.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky Lady - wieeesz ja jestem na ogół bardzo kulturalna, nie przeklinam, nie używam wulgaryzmów, ale jak zobaczyłam Twoje foto to po prostu mało co nie narobilam w gatki z wrażenia. Jesteś super laską. MAsz piękną figurę (nawet w ciąży) i ładną twarz. Naprawdę, pomimo szczerych chęci - nawet gdyym chciała to nie miałabym się do czego przyczepić. Jesteś bardzo atrakcyjna. Twoj chłopak również nie jest od macochy, ale to Ty w tym związku robisz za Piękną. On uplasował się na pozycji Bestii. Tyle na teraz. Wieczorem odpiszę koleżance pytającej o nacinanie krocza i kłopoty z tym związane. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiu i Eli =>Dzięki dziewczynki za życzonka bardzo mi milo dzieki Wam Bardzo:-D:-D:-D Lucky a nie masz przypadkiem jakiejś zmierzlej koleżanki która Cie nie znosi????A w ten sposób dostała nowy oręż do ręki w postaci bloga i robi wszystko żeby Ci upsuć krwi???nie przejmuj sie, nie ma czym . Są ludzie i parapety a Ci to pewnie z tych drugich pochodzą A może temu maluszkowi to zapomniano przed 3,50 1 dopisać wtedy byłoby 1350 ???? ;-)))) Ściskam wszystkir mamy i szkraby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa !!!!!!!!! Zajrzałam na mamusiową stronkę i ... i .... i ... zobaczyłam pozdrowienia!!!! Jestem w ciężkim szoku!!! Lucky jasne że dostaniesz fotkę ode mnie. Pewnie że prześlę!!!! Ale się cieszę!!! szoook! .... sorry za ten infatylizm, ale ja dopiero od 12 lat jestem pełnoletnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
luckylady, dzięki za umieszczenie zdjątek mojej soni!narazie to ją przytulam i ściskam- oby do maja!;) wtedy bedziemy przytulac juz nasze szkraby kofane!!:) pozdrawiam majóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydkie Kaczatko
Czesc to ja jutro mam 6. exam na prawo jazdy i boje sie ze go obleje. Tzn mamy to w d. z Gabrysiem, ale szkoda kasy najgorsze jest to ze czas trwania examu nie jest juz 25 tylko 40 min. Wiecie ile w tak dlugim czasie mozna sp... ?? Na sama mysl mnie sciska w gardle. A czuje sie jak stworzona do jezdzenia. Wiecie jaki to bylby przelom dla mnie! Ja juz to probuje zrobic 2 lata. Jakbym zdala to nikt by mi chyba nie uwierzyl!!! A jezdze coraz lepiej kiedys sie nie przykladalam, bo myslalam, po co prawo jazdy, jak nie bede miala fury, a nagle kupilismy druga fure na nurki, i ona teraz marnuje sie w garazu a ja jezdze do pracy autobusami... kwii JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA WSPARCIE, gdyby nie wy, zadeptaliby Brzydkie Kaczatko :-p Superwoman :-)))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydkie Kaczatko
No k. chcialam dac ja na strone glowna, ale tam jak sie dodaje zdjecia to z niewyjasnionych przyczyn czasem zamiast fotki pojawia sie tylko krzyzyk?! i sprobuje to zrobic w ktoryms z nastepnych postow. Moze sie znajdzie jakis kawaler to tez bedzie majoweczka sonia :-) Jakby Suzinek tylko mial okresik to od razu bym z niej zrobila majoweczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
lackylady ja też juz o tym myślalam od dawna! o kawalerze dla soni!;) też czekamy na odpowiedni moment.hehhehe bedziemy razem macierzyństwo przechodziły- niech sie uczy psinka odpowiedzialności a nie tylko zabawa jej w glowie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida-26 wiesz, myslę ,że twojej kolezance tak bardzo sie przytyło ,że odliczyła wszystko tz. wody plodowe,troszkę tłuszczyku itp. no i wyszło ,że dzidzia musi mieć juz 3,5 kilo....;) .no bo jak inaczej wytłumaczyc taki przyrost wagi ,najlepiej \"zwalić\" na dzidzie ,że juz taka duża ;) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikula123
Cześć dziewczyny, jestem u Was nowa. Nigdy raczej nie zaglądałam. Termin mam na koniec maja, jestem w 26 tc. Chciałam zapytać czy kupujecie może ubranka w sklepach typu SecondHand (ciucholandach)? Jest tam mnóstwo pięknych ubranek, w większości znanych i bardzo dobrych firm. Jeśliby je porządne przeprać, wygotować, to chyba można? Jak myślicie? Sorki, jeśli wcześniej był ten temat, nie mam czasu przeglądać wszystkich stron. Dzięki, pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
cześć biedronka-->gdzie jesteś?? elinova--> jak tam kawka u teściów?? amelia-c--> chyba masz rację,że jej się przytyło i zwaliła na dzidzię. Jak tam Wasze brzuszki??? Mój rośnie w oczach.Jak to dalej będzie :-/\???? Lycky--> obiecuję,że się pospieszę i wyślę zdjęcia zaraz jak je zrobię :-).Buziaczki!!! Trzymajcie się!!! brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×