Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

A opowiem Wam jaki jeszcze mój doktorek numer wywiną. Robił mi usg, za nim stoi mój mężuś i w monitor się gapi. Lekarz mówi \"...oj duża dziewczyna się szykuje. A ojciec dziecka też taki wysoki jest??\" Mężuś oczywiście nie załapał żarciku i nie zastanawiając sie wykrzyczał ze to ON JEST OJCEM! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 bo Twój mąż był skoncentrowany na monitorku, a nie gadaniem gina.Chyba sama bym się nie zorientowała.W ogóle jak widzę dzidzię na ekranie to nie mogę się na niczym innym skupić. A ile lat ma Twój lekarz?? Mój ma koło 33. Mój mąż też by się nie zorientował jakby taka sytuacja zaistniała.Jak się zaczyna usg to jak w hipnozie patrzy się na monitor i niczego nie słucha.Widzę tylko uśmiechniętą minkę :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa...Brygida Ja jak leżę na fotelu, to tez sie za cycki trzymam:D jakiś taki dziwny odruch :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam,że tylko ze mną jest coś nie tak :-P:-P ( z tymi cyckami) ale przynaj,że ten fotel to nie jest zbyt przyjemny, czasem nawet mam problemy by rozstawić tam nogi na te ... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 105 stronie nie można zapomnieć o SŁONIU Jeszcze slon elinovy .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słoń elinovy:P .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ Mój gi ma gdzieś tak po 40-stce I jara szlugi w gabinecie. Myśli ze ciężarne nie wyczują...hehe. Ostatnio sie zastanawiałam kiedy on to robi i doszliśmy z mężem do wniosku że ciągnie wtedy jak kobita się przebiera i przygotowuje do badania. Ostatnio jak weszłam do gabinetu, to sino tam było. Ale strasznie go lubię. Śmieszny facecik z niego i dobry fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fotelik nie należy do przyjemnych i jeszcze ma sraczkowaty kolor :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brigidko 🌻 - mam juz całą wyprawke bo jak wyjade juz na świeta wielkanocne w kwietniu do poznania to bym nie miała czasu kupic... ale mam problem jak juz urodze i wyjde ze szpitala to nie wiem czy odrazu jechac do kołobrzegu czy zostac na pare dni u mamusi..??? przeciez dzidzia nie moze przez 3 godziny jechac w foteliku,dużo znajomych rodziło w poznaniu i odrazy po wyjściu jechali do kołobrzegu... jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>amberka Ja myślę ze dzidziuś powinien po wyjsciu trafić do swojego mieszkanka, łóżeczka itd. Powinien sie przyzwyczajać do zapachów i otoczenia.3h w samochodzie powiadasz...hmmm. Ja myslę ze mały zwyczajnie prześpi tę drogę, ale może nie w foteliku, tylko w nosidełku. Będziesz musiała tylko karmić w drodze. Najlepiej będzie jak poradzisz sie lekarza w szpitalu, ale ja myślę ze ta podróż mu nie powinna zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> AmberAnia, super ta koszulka, chyba też sobie taką zamówię. Mam nadzieję, że będzie tylko wygodna dla dzidziusia. Bo te odpinane to są wygodne, żeby sprawdzać jak maluszek ssie. Ale zobaczymy, jeszcze nie mam żadnych rzeczy ani dla siebie, ani dla bejbika, od przyszłego tygodnia zacznę wszystko zbierać. =>Biedrona28, dziękuję za kwiatka, Całej Waszej trójce też przesyłam 🌻 Któraś z Was pytała o golenie i lewatywy- co mówią na ten temat w szkole rodzenia. Otóż, czuję się w obowiązku, żeby Wam zameldować, że było to na moim ostatnim wykładzie, więc jeśli chodzi o golenie, to zachęcają do tego i położne i pielęgniarki (zresztą w szpitalu są maszynki, choć i tak lepiej mieć własną i jakąś piankę do golenia, bo inaczej robią to na mokro..skutki same znacie..). Golenie powinno dotyczyć od wzgórka łonowego do okolicy krocza. Ja już \"pielęgnuję się\" za pomocą lusterka i póki co jest w miarę równo ;) ale pod koniec nie będziemy widzieć czy mamy skarpetki do pary, więc lepiej zatrudnić męża. Pamiętajcie, że zazwyczaj jest tak, że od pierwszych bóli (trwają one przeważnie co 1h, 30 min) mamy jeszcze trochę czasu, żeby na spokojnie wypić herbatkę, wziąć prysznic, ogolić się, umyć włosy i zebrać się do szpitala. Niektóre dziewczyny w tym momencie robią lewatywę, ale do tego nie namawiają położne, bo czas reakcji jelit jest raz szybki a raz lekko opóźniony, więc lepiej nie eksperymentować w domu, tylko poczekać aż pielęgniarka zaproponuje to w szpitalu. I warto w zasadzie, po to żeby był komfort podczas porodu i parcia..no i w ogóle żebyśmy się nie musiały dodatkowo skupiać na ewentualnej nieplanowanej niespodziance. Moja lekarka, to dobra znajoma i mówi, że tego typu widoki są dla nich normą, nikt się z tego powodu nie rozczula ani nie rozpamiętuje, wszyscy raczej myślą o ślicznym dzidziusiu..Ja z pewnością dam sobie zrobić płukanko, bo pamiętajcie, że zwiastunem porodu są też wymioty i biegunka (co samo nasuwa dalszy proces) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i słoń :) .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że lewatywka przyśpiesza czasami czynność skurczową, więc lepiej zrobić ją w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Cześć kobietki!! My też JUŻ nie możemy spać....:-P Po wczorajszym wypadzie na zakupy nie miałam już siły pisać tutaj....Zamówiliśmy pierwszą furę dla Naszej NIuńki :-D Mój mąż to by ją zaraz tunningował :-)) - szerokie opony, alusie, niskie zawieszenie itp....Chyba zapomina, że to tylko wózek dziecięcy a nie autko :-) Dokupiliśmy też ubranka, pieluchy tetrowe, rękawiczki-niedrapki, szczoteczkę do włosków, komplecik do pielęgnacji paznokci, no i udałao nam się znaleźć Pampersy po 46 gr/szt. Ostatnio to wszędzie ok. 80gr/szt widzieliśmy także to w miarę tanio :-) aaaaa i no część kosmetyków kupiliśmy, choć to jeszcze nie wszystko :-)) Życzę Wam spokojnej i przyjemnej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Słoń niech będzie z nami....... .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no i tabelka.... ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ej Ty...Brygidko kochana --- a w tym karaoke to leci jakaś muzyka czy tylko słowa?? Bo u mnie tylko słowa fruwają po ekranie ...:-P No i jak tu spiewać bez muzyki???? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova--> u mnie bylo z muzyczką :-( , ale stronka długo się otwiera i muzyczka wskakuje dopiero na finishu otwarcia.Poczekaj muzyczka musi być. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 a mam do Ciebie jeszcze pytanie: ile zapłaciłaś za: kpl do paznokci, rękawiczki niedrapki 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova--> a włączyłaś głośniczki??:-P :-P :-P u mnie gra dziś i liczę ,że u Ciebie dziś też zagra.Miłej niedzielki Kochaniutka :-) 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane.... Nie będzie mnie przez tydzień. Przenosimy kompa do innego pokoju (remont), a tam nie ma netu. Trzymajcie sie ciepło i dbajcie o siebie😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam ja juz chyba co do ubranek mam wszystko : 10 body, 10 śpiochów, 3 leginsy, 3 czapeczki, 3 pary rękawiczek, 8 par skarpetek , 2 pulowerki, 3 bluzeczki, 2 pary bucików no i śliniaczki. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 CZytałam że któras z majóweczek robiła swojeju albo komus sweterek na drutach, szukałam w necie ale nic ciekawego nie znalazłam , może przeslecie na mój email (asia.rafal.kul@neostrada.pl ) jakies ciekawe wzory, bo ta zima póki co szybko się nie skończy a przy drutach szybko czas leci. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 miłego popołudnia niedzielnego pa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...a jednak będę:) Telefon jest też w drugim pokoju przecież;) Ale ja cipka jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
komplet do paznokci, w tym pilniczek, nożyczki i obcinacz z firmy Baby Ono kosztował 7,60 a rękawiczki - niedrapki 2,60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>asikul Nie mów ze wszystko w najmniejszym rozmiarze. Ja mam o połowę mniej w rozm. 62 (śpiochy, body)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×