Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

hej dziewczyny :) czy mozna sie zarazic przez siec?? ja od wczoraj mam zapchany nos i nie moge nic przelknac bo mnie gardlo boli :((( ktora to rozsiewa zarazki??? ;) co do czkawki to ja wycztyalam i tej wersji sie trzymam ze dzidzius sam sobie ja funduje bo.... za zachlannie polyka wody plodowe - jak mamusia zje cos dobrego lub moze miec tez czkawke jak bawi sie w ssanie kciuka :) ja sie ta czkawka nie przejmuje chodz zal mi mojego zwierzatka ze sie tak meczy!!! dziewczyny nie nakrecajcie sie negatywnie ze z dzidziami moze byc cos nie tak, dobrze jest od 31tygodnia monitorowac ruchy dziecka poprzez sprawdzenie jaki czas mija zanim poczuje sie 10 ruchow dziecka - najlepiej jezeli nie przekracza 1h najwazniejsze jest pozytywne myslenie no i rzecz jasna odpoczynek!!! acha nie czytalam tego co napisala ania20 z czerwcowek ale podoba mi sie pomysl z tym slonikiem na szczescie i sprobuje tez skopiowac - moze mi sie uda ;) ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ udalo sie :))) pozdrawiam Was wszystkie uwazajcie na wirusy!! Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa a ile teraz bierzesz tego fenoterolu?? ja nie zauwazylam zeby mi brzuch po tym zmiekl, ale nie mam juz tak czesto wrazenia - jak chodze- ze zaraz mi dzidzia wypadnie dolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>mela Przypomniałaś mi o tablecie właśnie :) Wcześniej miałam 4x po 1/2 tabletki. Teraz mam 4x po całej. Ja nawet nie wiem kiedy on jest twardy, a kiedy miękki :o Dopiero wczoraj się dowiedziałam że macica jest twardawa. Wcześniej mąż mi mówił że mam strasznie twardy brzuch, a ja mu ze taki ma być chyba. Kazał dużo, dużo leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa cala przyjemnosc po mojej stronie ;) ja tez myslalam ze ten twardy brzuch to nic innego jak wypiety moj synus ale lekarz mnie oswiecil ze nie koniecznie :( ja biore po calej i mam nadzieje ze tylko do konca miesiaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ja też biorę po całej tabletce i w czwartek jadę na KTG by sprawdzić siłę tych skurczy....mnie się wydaje, że nie są już tak częste jak przed lekami....oby....mam już dośc tego świństwa :-D Ale dla Mojej Kruszynki wszystko zniosę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Któraś z Was pisała o marcowym topiku i ruchach dziecka. Prawdę powiedziawszy, to jest mój temat którego strasznie się boję, bo słabo czuję dzidzię (a przynajmniej takie mam wrażenie) Jak idę na USG czy KTG, wszystko jest w porzadku, a moje maleństwo jest ułożone miednicowo-pośladkowo. Przeklejcie mi ten link do tego tematu albo powiedzcie kiedy i jak liczycie ruchy...bo znowu zalałam się potem,... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja do tej pory nie liczyłam ruchów dziecka, ale w czwartek będę się widziała z moją gin i o wszystko wypytam :-D Może wpisać w wyszukiwarkę ruchy płodu lub coś w tym stylu i tam coś będzie?? Zaraz sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELINOVA! Dzieki za przepis-to bedzie jutro daniem dnia :) A wiesz co jest dzisiaj??? Na słowo klopsiki zaswiecily mi sie oczy i wiedzialam ze to jest to!!! Wlasnie sie dogotowuja, a i mój mężuś zaraz bedzie i bedziemy jesc :P Wracajac z miasta kupilam krowke... sama sobie narobilam apetytu :) TAKZE KOCHANE ZAPRASZAM WIECZOREM NA CIASTO :) Qassandro! Nie zamartwiaj sie. Na pewno jest ok. Czytalas? Niepokojące są gwaltowne zmiany-zbyt mocne ruchy, lub ich brak. Taze Twoja dzidzia moze po prostu jest leniuszkiem :) Albo jest delikatną krolewną, lub królewiczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dziecko mojej siory było takie leniwe. Prawie cały czas spał i bardzo mało sie ruszał. Lekarze sie tym zaniepokoili i zrobili cesarkę przed terminem. Okazało sie ze chłop zdrowy, tylko bardzo leniwy. Troszkę musiał poleżeć w szpitalu i nabrać wagi. Teraz ma prawie dwa metry:) Gdzie jesteście gwiazdy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Gaj!!! A co u Ciebie??? Byłaś na wizycie??? wszystko ok?? Wiem że czasami nas czytasz, ale mało się odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście, dzięki wielkie!! Duży buziak od Nas :) ale jutro i tak idę na zapis KTG, tak dla świętego spokoju, po co mam się denerwować, nie? ❤️ i 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kociaczki brzuchaczki Mamy mały remont i ostatnio jakoś nie miałam okazji....posiedzieć na necie- mąż + urlop.pokoik robimy na niebiesko i morelowo, niebieski dla tatusia i maluszka, morelowy dla mamusi ;-) pragnę też donieść że z maluszkiem wszystko gra, szyjka zamknięta, gorzej z mamusiabo mi sie macica stawia i mnie to denerwuje bardzo, bo chodzę połamana, ale nic sie nie dzieje złego wg mojego gina......bez fenoteralu sie na razie obeszło Miałam wczoraj posiedzieć troszke z Wami ale nie byłam w stanie, bo moja psiapsiółka z którą razem zaszłyśmy w ciażę i miałyśmy razem termin na 10 maja- poroniła ..... dostała krwotoku całe łożysko sie odkleiło, ledwo ją odratowali maleństwa już nie zdążyli.... Dbajcie o siebie....Kochane bo jak jeszcze coś takiego raz usłyszę to sie chyba załamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
hej majóweczki! długo mnie tu nie było- ale wszystko nadrobiłam! pozdrawiam was gorąco.u mnie wszystko ok,Synuś kopie jak oszalały i wciska nóżki pod żebra!:) widze że prawie u wszystkich już remonty sie zaczęły- my tez robimy pokoik dla Maluszka naszego- mój mężuś wpadł w szał zakupów i kupuje co sie da dla bobasa!a pokoik bedzie w kolorkach pastelowych: seledynowo -błękitno-żółty!co wy na to?:) acha - mam pytanie : czy mam sobie nicka zmienić bo od tygodnia troche mi sie postarzało i mam teraz 26 latek!???to se chyba zmienię na anuśka 26 co? pozdrawiam cieplutko w ten sloneczny u nas dzionek- mam nadzieję że u was też słonko świeci!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
Mada lena cześć;) piszesz zeby nie zmieniać? może masz racje,hehee;) dobrze mi z tą 25 i tak mlodo bede wyglądać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Cześć mamuśki!! 🌻 Moje Maleństwo to wczoraj znowu sobie górki stawiało na moim brzuchu :-D Urwis mały... A przed chwilą to mi tak brzuch zadrżał, że się przestraszyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kiedy dostaje czkawki, gdy sie nałyka za dużo wód płodowych- szybkie delikatne ruchy brzucha ....bardzo mi sie to podoba.....słodkie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki :) Grzywa => odpowiedziałam na Twoje pytanka dot. zakupów na topiku dla Kwietniówek ;) Wkleiłam tam też link do tych koszulek. Chciałam Wam Majóweczki również podać link do ślicznych koszulek dla karmiących mam. My Kwietniówki zakupiłyśmy już takie koszulki i każda z nas jest zadowolona :) gdybyście również były zainteresowane to polecam. Koszulki są super gatunkowo i są słodkie :) a co najważniejsze mają bardzo atrakcyjną cenę 22,99 zł http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=597297 http://www.allegro.pl/item90956718_vienetta_secret_dla_karmiacej_rozpinane_koszule_xl.html Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada leno-- przykro mi z powodu twojej przyjaciólki :-( A wiesz może co mogło być przyczyną odklejenia się łożyska?? Ja nawet nie mam pojęcia co może do tego doprowadzić... Ostatnio to ciągle tylko czytam o takich nieszczęściach...:-(( Chyba przestanę wogóle zaglądać do netu, bo się załamię ... Ale musimy wierzyć, że wszystko jest i będzie OK z naszymi kruszynkami :-D ❤️ ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-( Odkąd czytam o tych nieszczęsciach nic mi się już czytać nie chce:-/.Wydaje mi się,że im mniej będziemy wiedzieć na ten temat tym będzie lepiej dla nas.Nie powinnyśmy czytać o takich rzeczach bo to pod pewnym względem wpływa na naszą psychikę, która w tej chwili powinna być spokojna bardziej niż zwykle.Jesteśmy coraz bliżej rozwiązania, a tu takie tematy. Odpoczywajcie dużo, czytajcie tylko miłe rzeczy, a o tych nieprzyjemnych szybko zapominajcie:-). Pozdrawiam Was majówki brygida-26 grzywa-> jak remoncik?? elinova--> a czy ja mogę kiedyś do Ciebie napisać @??obiecuję,że napiszę tylko o przyjemnych rzeczach, ale wszystko zależy od Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiadomo do końca o co chodziło z tym łozyskiem musiała byc jakaś ukryta niewydolność czy coś takiego( całe sie odkleiło)....i jeszcze do tego ten krwotok, być może gdyby nie był tak silny....to by sie tez udało uratowac maluszka...wszystko dzialo sie zbyt szybko- niestety. Muszę sie wujka spytac moze on cos bedzie wiedziec na temat niewydolności łozyska. macie racjęaż strach zaglądać do netu, Amber mi napisala o tej dziewczynie z marcówek( urodziła martwe dzieciątko) aż sie serce kraje Musimy dbac o siebie Brzuchatki Kochane!!!!!!! I o Maluszki!!!!!!!!!!! A z innej beczki czy u was też taki burdel przy remoncie, u mnie koszmarny po prostu ałaj........ Byle do wiosny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygida---pisz, pisz i jeszcze raz pisz...Ale obiecaj, że same przyjemne rzeczy opiszesz :-P Co do tego mojego drżenia brzucha, to zadzwoniłam do mojej gin i ona mówi, że jeśli czuję ruchy dziecka to jest ok, ale mam to obserwować i jeśli tylko by się to drżenie pojawiło znowu to przyjechać. Narazie jest oki i mam nadzieję, że tak już będzie :-D Co robicie dziś na obiadek?? Wiem, że biedrona to pewnie piersi z kurczaka ale reszta?? Podzielcie się jakimiś ciekawymi przepisami. Ja uwielbiam eksperymentować w kuchni :-) No i potem to zjadać ...mniammm Ja dziś robię gołąbki tyle że na innym sposób. Otóż: mięsko mielone doprawiam tak jak do zwykłych kotletów, tyle że do tego daję startą marchewkę, korzeń pietruszki i posiekaną kapustkę - może być pekińska. Mozna dodać też natkę pietruszki lub koperek, ja daję jeszcze zioła prowansalskie- mają wtedy taki specyficzny smak. Z tego formujemy takie większe kotlety i smażymy. Do tego, dziś zrobię sos grzybowy, bo mam jeszcze sporo grzybków suszonych, ale pyszne jest też z sosem pomidorowym. Polecam. .......Ale się głodna zrobiłam.....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
co do burdelu - podczas remontu...to mam to jeszcze przed sobą i wcale mi nie tęskno do tego!! :-D mada leno---prośba jakbyś mogła jeszcze zapytać wujka o takie kilkusekundowe drżenie całego brzucha...byłabym wdzęczna :-) Lepiej mieć informacje z kilku źródeł. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Elinova ja tez mam takie kilkasekundowe drżenie brzuszka,ale po chwili jest wszystko dobrze, a czkawke to ma pare razy dziennie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber---czkawkę to Moja Perełka też ma kilka razy na dzień, ale to drżenie przytrafiło mi się pierwszy raz i się poważnie wystraszyłam. Może to dlatego, że przeczytałam jak któraś dziewczyna napisała, że u niej to drżenie, to było bardzo wysokie tętno Maluszka. Tyle, że ona już urodziła i właśnie zgłosiła się do szpitala z tym drżeniem, zero skurczy miała. Ja to sotatnio to się straszna panikara zrobiłam :-( ale się po prostu martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozemy czytać takich przykrych rzeczy bo staniemy się panikarami jeszcze bardziej... mi sie to przytrafiło juz pare razy,moze Madalena sie coś dowie od wujka... poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie dzwonie bo wujcio zajęty.....ale jak tylko sie czegoś dowiem to napiszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×