Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dzień dobry dziewczęta!!!! Niestety nie zdazę przeczytac co u Was, bo skonczyłam na 66 stronie jesli sie nie myle. mam nadzieje ze u Was w porzadku. Nasz Piotruś rośnie zdrowo, ma 1600 gram, i 32 tygodnie i dwa dni :) wczoraj z Pawełkiem byliśmy na usg i juz po raz trzeci pokazywano moszne i fifulka miedzy niozkami. Cieszymy sie bardzo!!! Poza tym za duzo przytylam, spuchlam i mialam trudny okres, bylam w szpitalku na trzy dni, ale na szczescie wszystko sie unormowalo. Trzymam sie jakos na diecie i walcze ze soba, od miesiaca i kilku dni nie przytylam ani grama. okazalo sie tez ze malenstwo ma pepowine dwunaczyniowa i juz mialam pierwszy prawdziwy stres zwiazany z jego zdrownkiem. Bylismy jednak na echokardiografii plodu i okazalo sie ze wszystko dobrze, a serce ma jak dzwon :):):) dzielny chlopczyk. Amberku Słoneczko jak tylko przyjedziesz do poznania to koniecznie sie odezwij :) bede Cie odwiedzac na Polnej jak synus przyjdzie na swiat :) mam nadziejhe ze bedziesz pierwsza i przetrzesz szlaki. :):):) zreszta... w koncu musze sie z Toba wybrac na reszte wyprawkowych zakupów :) Buziaczki specjalnie dla Ciebie :):):) wlasnie sciagam z maila Twoje zdjecia. Zaraz wejde sobie na majoweczki poogladac Was dziewczyny. Nie mam niestety nowych zdjec, ale chciaz na Was sie napatrze. niestety nie mamy jeszcze internetu u siebie, jestem na chwilke u znajomych :) wiec niestety musze uciekac. Trzymajcie sie mocno i cieplo kochane!!! buziaczki dla ogromnych pewnie juz brzuszkow... pomyslec ze pol roku temu bylusmy szczuple laski z plaskimi brzuchami... a teraz nasi synowie i corcie robia tam rewolucje :):):): Lucky odezwij sie, co??? masz moj nr :) A do pracy juz nie chodze :) Uaktualniam swoje miejsce w tabelce :) *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>ladybird Cieszę się ze już wszystko dobrze. Mam nadzieje ze niebawem tez będziesz miała neta i będziesz mogła być na bieżąco. Życzę zdrówka i buziaki dla Brzusia:) =>gaj Gratuluję synka!!! Ja czuje się już dużo lepiej. Myślę ze to dzięki temu ze dużo odpoczywam i nie robię juz wielu rzeczy w domu. Właśnie skończyła mi się pierwsza część remontu. Miałam straszny bałagan w mieszkaniu, ale mamuśka przyjechała z pomocą. Teraz zostało mi tylko pranie z poprzedniego tygodnia i wycieranie kurzu bo niestety po zrobieniu gładzi, kurz codziennie się osadza na wszystkim:o Dziewczynki... Co tu taka cisza!!!??? Gdzie sie podziewacie??? Wyprawki kupujecie czy co??? Mi dzisiaj przyszła ta koszula do karmieni, którą polecała sylvia 27. Jest super. cała niebieska, rękawki granatowe. W dolnej części koszuli śliczne żyrafki. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co dziś fajnego jeszcze robię???:) Oprócz ciuchów piorę też moje wszystkie maskotki:) Zrobimy Zuzilkowi taką półeczkę przed łóżeczkiem i wszystkie maskotki poustawiamy :D Ale jestem mądra;) Dzisiaj to wymysliłam. Ejjj no gdzie Wy jesteście ???!!!:o Biedronka to dogina i do położnej dziś pojechała, ale reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole rodzenia ostatnio było o karmieniu piersią. Położna pokazywała na lalce i pomagała sobie taką poduszką w kształcie litery C. Trzeba sie opasać w pasie taką poduszką (jeżeli była cesarka to w boku, bo karmi sie z pod pachy) i kładzie sie na niej dziecko, które jest wtedy na wysokości piersi i trzeba tylko podtrzymywać ręka. Super sprawa!!! W szpitalu można kupić te poduszkę za 35zł. Zaraz poszukam na allegro. Może cos będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
hej MAJÓWKI!podnosze nasz topic ,żebyśmy mogły go znaleźć. ja ostatnio cierpie na bezsenność.Już od 6 się tu błąkam i postanowiłam zajrzeć do nas:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, my też spać nie możemy..idę więc zrobić mężowi pyszne śniadanko. Sama też zgłodniałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczątka długo mnie nie było, ale remont pokoiku skończony za to - bardzo nam sie udał, wlaściwie Przemkowi, bo ja byłam w kadrze zarządzającej projektem ;-D jedynie..Jutro jedziemy jeszcze kupić firanki- morelowe Jestem też ostatnio nie za często na topiku, bo musimy wykorzystać jak najlepiej przymusowy miesięczny urlop, mojego Kochania, który nota bene bardzo mnie raduje....ale jeszcze tylko tydzień :-( i go w kierat zapędzą buuuuu znowu Z maluszkiem i ze mną wszystko gra, ale do stawiającej sie macicy niestety muszę sie przyzwyczaić, nie ma zadnego rozwarcia czyli wszystko okej...w piątek mam wizytę więc mam nadzieję dowiedzieć sie więcej interesujących mnie szczegołów. Mam takie pytanie co myślicie o imieniu Makary????my sie wlaśnie nad tym imieniem ostatnio zastanawiamy Ściskam i całuski wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
🌻 Witam mamuśki 🌻 uzupełniam dane tabelki o swoje wymiary *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś pozdrawiam cieplutko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Chciałabym sie z Wami podzielic super wiadomością, że jutro jade odebrac mojego męża z lotniska Goleniów, którego nie widziałam od 13 stycznia, to ponad 2 miesiące . Juz nie moge sie doczekać. buziaczki dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nareszcie tu sie troche ruszyło tez jestesmy po malym remonciku kuchni, chociaz w kuchni nie moze byc mowy o malym, bo uzywając kuchni na biezaco, nawet nie wiadomo, ze sie ma tyle klamotów. gładzie mamy juz kilkuletniue, wiec wiem Grzywa, czym to pachnie na poczatku, nie mowiac juz w trakcie kladzenia jestem w domu juz prawie trzy tygodnie, wcale sie za dobrze nie czuje, bo to i brzuch ciągnie, maly uciska mi na watrobe, mam jeszcze mase zaległosci do odrobienia, zanim wroce do pracy, takich z pracy, a tak bardzonie chce misie za to zabierac juz zyje i mysle w zupełnie innych kategoriach dzxis w nocy sniło mi sie, urodzilam duze piecioraczki i usilowalam jednego z nich karmic piersia. w ogóle czesto snia mi sie takie glupoty chyba sie troche przeziebilam, co moge brac profilaktycznie? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminkę C- 2x dziennie po jednej... i nieco wapna ale nie za dużo; nie wolno brać rutinoscorbinu cerrutinu itp..lepsze grzane piwko z zółtkiem i soczkiem malinowym....jakieś słabeuszowate nawet żywiec małoalkoholowy..też dobrze wygrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Gaj ja właśnie wychodzę z przeziębienia. Mi lekarz przepisał rutinoscorbin 3x dziennie po 2 tabletki, syropek na kaszel i tabletki do ssania. Ale z naturalnych to płukałam sobie gardło wodą z solą, szałwią, piłam gorące mleko z miodem i masłem, jadłam czosnek, w ogóle dużo piłam herbaty z sokiem malinowym. Do tej pory piję herbatkę bo uwielbiam. Najgorszy jest kaszel i kichanie bo brzuszek jest jak galareta. Życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, co do tego rutinoscorbinu, lekarka mówila, ze można, to, ale nie cerutin a ja wogóle od dziecinstwa jestem chora, jak w ogole mam brac jakiekolwiek leki, nawet tera z braniem witaminy mam problem, nie cierpie tego i juz. poki co jem czosnek, chyba faktycznie zrobie jeszcze syrop z cebuli. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jednak rutinoscorbin bym sobie darowała, po co ryzykować..mnie lekarz na samym początku powiedział,żebym zapomniała o tym leku na czas ciąży....ale każdy lekarz ma inne zdanie na każdy temat- ich prawo!!!!!!!!!] Zdrówka zyczę tak czy tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Muszę się odezwać byście o mnie nie zapomniały :-P Wczoraj nie miałam neta więc jestem usprawiedliwiona :-D A ostatnio tak jakoś słabo się czuję, a wszystko pewnie przez to, że zdarzają mi się zarwane nocki...czyżby Moja córcia już teraz mnie do tego przygotowywała?? Czasami się obudzę w nocy i tak 2-4 godzin nie śpię...:-(( A ze mnie taki śpioch jest...:-)) No i wtedy w dzień jestem nie do życia....nic mi się nie chce...nawet obiadu robić :-D Pozdrawiam Was serdecznie!! A co do rutinoscorbinu, to moja gin zaleciłą mi go na krwawiące dziąsła, ale i tak nie biorę :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Elinova!!! A gdzie masz słonia:D Dziewczyny!!! jak Wam sie podoba ta moja poduszka??? Brygida!!!!! Gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Może jeszcze jakiś ciekawy przepis bym miała:) np na koktajl z łożyska z dodatkiem mięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lozysko gotowane na wodach plodowych :) Ale sie usmialam.. ale czemu skasowali??? komu to przeszkadalo 😠 Ubaw byl po pachy przeciez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie macie???? Widze ze uroki przedwiosnia nie omijają nawet kobitki w ciąży :) Ja tez biore cos z rutyną - sam lekarz mii przepisał, a ja mu wierze ze wie co robi :) Nasza malutka wazy 2170g - takze w ciągu 3 tygodni \"przytyła\" 400g . Moze do olbrzymow nie nalezy :) ale w koncu ma byc ksiezniczką :) Wiecie co? W brodnicy urodzilo sie ostatnio dziecko - 64 cm!!!! To chyba jak superwoman??? SUPERDŁUGIE DZIECKO :) O Boze! Wszystkie ciuszki za małe :) Widze ze ostatnio bylo cos o jedzonku :) Ale niestety sie spoźniłam :( A musze cos upichcic dla gosci... hehe ;) Calusy dla wszystkich mam!!!! I tabelka :) *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...15kg......34.....111cm......Toruń..21.03-2170g..JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......30.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.. wlasnie wypisali mnie ze szpitala na Polnej. Ale sie najadlam strachu... juz myslalam, ze skonczy sie cesarka... albo ze stracilam dzidzie!!! Pojawilo sie u mnie wczoraj rano krwawienie dosc silne.. natychmiast karetka do szpitala i okazalo sie jest ok tylko zatrzymali mnie na jeden dzien. Mam zwolnienie i nakaz lezenia na tydzien i kontrole za tydzien. nie wiedza skad to krwawienie. Fakt ze bylam troche zabiegana, ale dzien przed spedzilam wyjatkowo spokojnie.. na szczescie juz po wszystkim.teraz bede jeszcze bardziej uwazac na siebie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Lucky Leżeć, leżeć i leżeć!!! Uważaj kochana na siebie, bo jak to mi dyrektor powiedział \" W ciąży kompromisów nie ma\" Te krwawienia to faktycznie dziwna sprawa. Superwoman chyba o tym pisała. Cholera wie dlaczego nagle zaczynasz krwawić. Może za dużo pracowałaś i organizm sie zbuntował. Ale najważniejsze ze wszystko dobrze sie skończyło. Jak masz notebooka to możesz z wyrka pisać:) 😘😘😘dla Ciebie i Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady, to dobrze, że już czujecie się lepiej i że wszystko się dobrze skończyło. Oszczędzaj się a będzie super. Grzywa, ta poduszka mi się bardzo podoba, ale chyba trochę droga na allegro, pewnie w sklepach można ją taniej kupić. A co sądzicie o huście Bebelulu?? http://www.bebelulu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Majówki grzywa nie pisałam bo chyba sama najlepiej wiesz jak to w remoncie. Poza tym dla mnie też były zajęcia przy tych pracach. Już mamy gotowe TYLKO kolor miał być pastelowy fiolet... farbaę mieliśmy białą + fioletowy barwnik i tak mieszaliśmy,że takiego efektu jak chciałam nie uzyskaliśmy :-(.Na szczęście jest dobrze, tylko czasem jak pada światło to mam wrażenie ,że ten kolor to odcień różu .Wczoraj trwało sprzątanie- dziś leniuchowanie :-P. Aha dołączam się do nowego image 90/100/90- no co nie odbiegam od ideału kobiety .... w ciązy :-P Qassandra lepiej Ci??Wirus odszedł?? mada lena imię Makary mi się podoba :-).Inne takie nietypowe.Sama mam nietypowe .Nie poznałam do tej pory Makarego :-). -ladybird miło,że wpadłaś. Te poduszki do karminie starsznie drogie... gdybym miała materiał i wypełnienie to samabym sobie uszyła.Ale za to chusta niczego sobie tylko ile ona kosztuje bo dokładnie nie oglądałam. Co do spanie to też mam problemy i jak coś mnie już zbudzi w nocy to koniec snu na kilka godzin :-(.Czyżby to jakieś przygotowanie do dziecka??Nigdy taka nie byłamm ,a spałam ja suseł :-). lyckylady -życzę zdrówka i ODPOCZYWAJ !!! c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chusta to fajna sprawa:) A jeżeli chodzi o poduszkę, to też uważam że na allegro to rozbój w biały dzień. Jestem pewna że wyszarpie gdzieś taniej. Próbowałam też prosić teściową zeby mi uszyła, ale ona oczywiście stwierdziła ze taka poduszka jest zbędna i ze ona to karmiła dziecko owinięte w kocyk i też było dobrze:o To samo było z ochraniaczem na szczebelki. \"...a po co Ci taki ochraniacz???\" powiedziała. Stwierdziłam ze mam to gdzieś i prosić sie nie będę. Mam koleżankę która szyje i uszyje mi całą pościel z ochraniaczem. Taką jaką będę chciała:) Ostatnio tez sie wkurzyłam, bo niepotrzebnie sie pochwaliłam ze chce kupić przewijak na łóżeczko. Teściu powiedział że oni to dzieciaki w łóżeczku przewijali i tez było ok. Ale po cholerę utrudniać sobie życie??!! I prawie po każdym przewijaniu po kupie prac te pościel, bo różnie to bywa. czasami dziecko zaczyna walić kupsko jak ściągamy pieluchę :o cholera...aż mi sie ciśnienie poniosło znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa ==taka zwykła to 59 zł i jest tylko jedna, a reszta 159 zl. Nie przejmuj się opiniami co do zakupów akcesorii.Musisz najlepiej wiedzieć co dla Ciebie będzie dobre.W sumie jakby się uprzeć to nic nie potrzeba dla dziecka bo w czasach P.N.E też nic nie mieli :-P- Czy nie tak? A teraz jak ma to ułatwić życie to czemu nie :-D. Niczym się nie przemuj. A wyobraż sobie,że moja teściowa nawet nie wspomni o ciązy , nawet nie zapyta i nic się nie interesuje.Mam to w D.... . Opnie, których nie chcemy słyszeć albo ich w ogóle nie ma nie są dla nas i tyle :-P. To my będziemy MAMAMI :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×